«Інший світ 6» - продовження вийде в форматі серіалу

Чи дочекаються фанати оголошення точної дати виходу фільму "Інший світ 6", інформації про акторів, сюжет і трейлері якого на даний момент немає? Можливо, фільм все-таки вийде на екрани, але ось Кейт Бекінсейл вже не повернеться до своєї ролі Селіни, так як актриса заявила, що не хоче зніматися в черговому сіквелі. Можливо, продюсери все ж таки вмовлять зірку франшизи взяти участь в зйомках останнього фільму, проте його виробництво знаходиться під великим питанням.

Underworld 6

США

Жанр: жахи, фентезі, бойовик, пригоди

режисер: невідомо

Дата виходу: невідомо

В ролях: невідомо

У центрі сюжету франшизи лежить багатовікова війна вампірів і ліканів. Вампіршу Селін доводиться боротися відразу проти всіх, тому що обидві сторони намагаються роздобути її дочка ...

Сюжет

В кінці п'ятого фільму, що став таким собі підсумком всієї франшизи, Селіна, Девід і Ліна перемагають своїх ворогів і обираються новими ватажками вампірів, а на зміну гонінням головної героїні приходять шану і повагу.

Якби творці повернули Майкла під франшизу, то він возз'єднався б з Селін і став грізним противником для своїх ворогів. Такий поворот сюжету виглядає дуже заманливо, тому його можна розглядати як один з варіантів оповіді нового фільму, якщо його прем'єра все ж відбудеться.

Також в кінці 5-го фільму стає ясно, що Єва все ще підтримує телепатичний зв'язок зі своєю матір'ю Селін. Даний персонаж міг би з'явитися в 6-му фільмі і став би центральною фігурою, навколо якого і розвивається дія.

Теорій для майбутнього сюжету багато, проте офіційний анонс сценарію продовження так і не представлений шанувальникам франшизи. Залишається тільки здогадуватися, про що розповість новий фільм.

Виробництво і чутки про серіал

Інформації про те, чи буде продовження фільму "Інший світ" випущено в світ, вкрай мало. Продовження все ще можливо, адже є ще багато питань, на які фільми не дали відповідей. Незважаючи на те, що Селіна вже стала старійшиною, дівчина завдала великої шкоди залишилася раси вампірів, а Ліка все ще знаходяться на волі - величезна неоране поле для сценарію продовження. Натомість старим персонажам можуть з'явитися абсолютно нові - як в клані вампірів, так і серед ліканів.

Однак надії на повнометражний фільм, який би продовжив розповідати історію війни ліканів і вампірів, практично немає. Поки що остання, 5-а частина, при бюджеті в 35 мільйонів доларів зібрала лише 80 мільйонів в прокаті. Такі збори змусили продюсерів задуматися: чи буде 6-й фільм сприйнятий добре, і чи вдасться йому окупитися. Мабуть, творці вважали, що цього не станеться.

Але є й інші способи повернути улюблених героїв на екрани і продовжити їх історію. Режисер перших двох частин і автор сценарію франшизи Лен Уайзман ( "Люцифер", "Міцний горішок 4.0", "В розшуку", "Болотна тварина") заявив, що в даний час він розробляє телесеріал "Інший світ", який буде орієнтований на більш дорослу аудиторію.

Актори і ролі

Кейт Бекінсейл ( "Будинок примар", "Аліса в задзеркаллі", "Перл-Харбор", "Ван Хелсінг", "Авіатор", "Обитель проклятих", "Любов і дружба") знялася в п'яти фільмах франшизи "Інший світ". П'ята частина була холодно сприйнята як глядачами, так і критиками, що, ймовірно, вплинуло на небажання повернення актриси на роль Селіни.

Про касти готується серіалу Олена Уайзмана на даний момент нічого не відомо.

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • За первинним задумом авторів, історія всієї франшизи мала стати якоюсь інтерпретацією кохання Ромео і Джульєтти в світі перевертнів і вампірів.
  • Протягом всіх 5 частин невідомо, в якому місті відбуваються всі події. Однак по одному кадру, де глядачам показувався комп'ютер Селіни, можна здогадатися, що це за місце - Будапешт.
  • Світові збори всіх 5 частин склали близько 540 мільйонів доларів при загальному бюджеті в 212 мільйонів.
  • Приводом для відмови Кейт Бекінсейл грати в черговому Сікела "Іншого світу" міг послужити її розлучення з автором франшизи Леном Уайзманом в 2016 році. Також актриса заявила: "Я знімалася в незалежних фільмах, і це був чудовий час. Але коли я стала працювати над великими проектами, в моєму житті все погіршилося. Я починала з інді-фільмів і ніколи б не подумала, що знімуся у франшизі. Це було страшно".

Шанувальники можуть не засмучуватися, що інформації про точну дату виходу, акторів і сюжет фільму "Інший світ 6" немає, а трейлер не випущено. Творець франшизи Лен Уайзман пообіцяв, що незабаром на екрани буде запущений однойменний телесеріал, проте ось Кейт Бекінсейл вже не повернеться до своєї знаменитої ролі Селіни, а в телепроекті з'являться нові персонажі.

Loading...