7 нових російських фільмів і серіалів про село

Багатьох городян цікавить питання: "Як же живуть їхні співвітчизники в глибинці?", А сільським жителям цікаво подивитися на своє життя з боку. Саме тому фільми про провінцію не втрачають з роками своєї актуальності. Ми зібрали в єдиний список вже вийшли в 2019 році російські фільми та серіали про село, щоб глядачі змогли змінити візуальний ряд мегаполісу і побачити, що відбувається в інших регіонах нашої величезної країни.

Спасибі дідові за перемогу (2019)

Жанр: Сімейний, комедія

Рейтинг: КиноПоиск - 4,9

Головну роль у фільмі зіграв Єгор Бероєв, який підкорив серця глядачів своїми ролями в "Турецькому гамбіті", "Залізничному романсі" і "Адміралі".

Докладніше про фільм

Багато років тому батько Тимура посварився з ним через те, що син вибрав в дружини російську жінку. Тепер за збігом обставин Тимур повинен відправити свою російську дружину Ірину та сина сандрика в Абхазію до діда, щоб вирішити свої питання. Десятирічний Сандрики потрапляє в абсолютно інший світ, де немає інтернету, а є діти його віку, які насолоджуються суспільством один одного, є смішні байки діда і безліч чесних і відкритих людей.

Острів приречених (2018 - 2019)

Жанр: Пригоди, детектив

Зйомки першого сезону детективного серіалу про глибинку проходили в Ярославлі.

Детально про серіал

Жителі міста не дарма назвали цей район "Островом приречених" - тут нібито зупинився час. Навколо острова на довгі кілометри все незмінно, а місцеве населення живе серед озер, боліт, легенд і переказів. Одного разу місцеві рибалки знаходять труп дівчини в старовинному одязі. Це події розбурхало не тільки містечко, а й змусило насторожитися представників влади. На "Острів приречених" відправлені представники МВС і ФСБ, а допомагати їм в розслідуванні буде місцевий дільничний Прохін, допомагаючи столичним слідчим адаптуватися до умов загубленої провінції.

А.Л.Ж.І.Р. (2018)

Жанр: Історія, драма

Рейтинг: КиноПоиск - 7,0

Термін А.Л.Ж.І.Р. є розмовної абревіатурою і позначає один з трьох островів, описаних Олександром Солженіциним в його "Архіпелазі ГУЛАГ". Це Акмолинский табір дружин зрадників Батьківщини. За час існування через табір пройшло близько 18 тисяч жінок.

Події розгортаються в одному з найвідоміших і страшних жіночих таборів сталінського періоду - А.Л.Ж.І.Р.е. Тут зібрані жінки різних класів і соціальних верств. Головні героїні, дружина авіаконструктора Костянтина Павлова і дружина режисера-постановника оперного театру Володимира Тер-Ашатурова, виявляються в справжнісінькому пеклі, вибратися з якого можна лише маючи величезну силу духу і витримку.

Друга перше кохання (2018)

Жанр: Мелодрама, детектив

Рейтинг: КиноПоиск - 5,7

Яка зіграла головну роль у картині Софія Прісс запам'яталася багатьом глядачам за своєю роллю в серіалі "Крила імперії".

Звичайний приморське місто став місцем немислимих пристрастей - дівчина Аня закохана в сина рибалки, який абсолютно не подобається її матері. Мати вибрала для дочки завидного нареченого - сина голови адміністрації, Анатолія. Аня не бажає йти на поводу у своєї матері і виходить заміж за свого коханого Івана, до того ж вона чекає дитину від нього. Її чоловік зникає в першу ж шлюбну ніч. Незабаром його тіло знаходять на вигорілому складі. Аніна мама намагається врятувати ситуацію і дістає доньці паспорт без штампа. Девкшка їде з міста, приховуючи свою вагітність. Важкі пологи закінчуються смертю сина. Все веде дівчину до того, що після стількох втрат, вона змушена вийти заміж за нелюба.

Ангел хранитель (2018)

Жанр: мелодрама

Рейтинг: КиноПоиск - 6,3

Серіал знятий режисером Максимом Демченко, на рахунку якого проекти "ОБЖ", "Чужа порідіння", "Поспішайте любити" і "Доктор Ріхтер".

Початок двадцятого століття, революція панує не тільки на вулицях, але і в умах. Професор Ангелів ростить трьох дочок, а живе в його садибі селянин Кондратьєв - трьох синів. У плани професора Ангелова по від'їзду за кордон, втручається бунт селянина Кондратьєва. Здавалося б, банальна ситуація того часу, пов'язана з війнами різних соціальних верств ... Якби не любов старшого селянського сина Федорова до старшої професорської доньки Лідії. Після страшної ночі бунту життя всіх героїв картини змінюються найнесподіванішим чином.

Юристи (2018 - 2019)

Жанр: Трилер, детектив

Рейтинг: КиноПоиск - 6,1

Чудового столичного адвоката Артема Сотникова починає обманювати його цивільна дружина. Будучи в силах стримати свої емоції, він розбиває машину свого керівника і розуміє, що не хоче більше залишатися в Москві. Так він виявляється в своєму рідному місті. Незважаючи на те, що він хоче покінчити зі своєю адвокатською кар'єрою, обставини диктують йому свої правила, і він починає працювати в місцевому адвокатському бюро. Пережити негаразди в особистому житті йому допомагає любов до своєї колезі Олені Кочубей. Але для того, щоб домогтися розташування жінки, йому необхідно відбити її у чоловіка, який є зовсім не простим людиною, а міським прокурором.

Синє озеро (2019)

Жанр: Мелодрама, драма

Завершує наш ТОП вже вийшли російських фільмів і серіалів про село проект, який стартував в 2019 році. Олена Аросьева, одна з актрис, що знялися в головних ролях, прославилася завдяки своїм ролям у картинах "Біловоддя. Таємниця загубленої країни", "Поки цвіте папороть", "Загін" і "Одна ніч кохання".

Ніна живе звичайнісіньким життям і вважає себе щасливою жінкою. Але одного разу вона дізнається, що у її чоловіка Вадима роман на стороні і в його найближчих планах розлучення. Крім того, чоловік планує залишити собі їх спільну доньку. Єдиний шанс щось змінити - втеча. Випадковий водій Михайло надає жінці допомогу і відвіз її в своє рідне місто, де незабаром жінка отримує роботу. Тікаючи від минулого, вона думає, що воно не наздожене її, але провінційні реалії і обставини, що склалися призводять її до абсолютно несподіваних ситуацій і вчинків.

Дивіться відео: Святая ложь Фильм 2019 Мелодрама @ Русские сериалы (Квітня 2020).

Loading...