«Персі Джексон 3: Прокляття титана» - коли буде продовження

Фентезійна кінофраншиза про героя-напівбоги Персі Джексона не виявилася дуже успішною. Однак шанувальники все ще сподіваються на оголошення дати виходу в Росії, акторів і сюжету фільму "Персі Джексон 3: Прокляття титана", трейлер якого так і не вийшов. Однак новини надходять невтішні - найімовірніше, стрічці не дадуть зелене світло, і продовження ми вже не побачимо.

Відео:Трейлер 2 частини

Percy Jackson: The Titan's Curse

США

Жанр: фантастика, фентезі, пригодницький

режисер: невідомо

Дата виходу: невідомо

В ролях: Логан Лерман, Олександра Даддаріо.

Франшиза розповідає про пригоди підлітка Персі Джексона, який раптом виявив, що є нащадком самого справжнього грецького бога Посейдона.

Сюжет

Під час шкільної поїздки в музей на юного Персі Джексона нападає жахлива потвора, але вчитель рятує його і пояснює всю правду про те, хто такий Персі. Виявляється, що герой - це син бога морів Посейдона, тому він вирушає в Табір Напівкровок, таких же напівбогів, як і він, разом зі своїм кращим другом Гровером, який насправді є сатиром. Там він знаходить відповіді на всі питання, що цікавлять його питання, заводить нових друзів і вплутується в небезпечні пригоди.

Якщо "Прокляття титана" все-таки вийде на екрани, то його сюжет буде обертатися навколо бою головних героїв з титаном Атласом, який полонив Аннабет і навіть саму Артеміду. Героям вдасться впоратися з ним, але вони заплатять дуже високу ціну ...

Зйомки

Логан Лерман, зірка дилогії, розповів під час свого прес-туру ще в 2014 році, що виробництво третьої частини не планується:

"Це був великий досвід для мене, але пройшло вже занадто багато часу, а я поки що нічого не чув про продовження. Але я б був радий повернутися в цю франшизу, адже за контрактом я повинен зіграти саме в трьох фільмах про Персі Джексона".

Офіційної заяви про це ще не надходило, однак, швидше за все, продюсери повідомили акторові, що вони не збираються продовжувати історію Персі Джексона.

Після невеликих, за мірками Голлівуду, касових зборів першого фільму "Персі Джексон і викрадач блискавок", поява продовження здавалося справжнім дивом, але все ж франшизі був даний другий шанс. Однак, коли 2 частина, названа "Море чудовиськ", була оцінена ще гірше, ніж її попередниця, стало ясно - ніхто не гарантує третю частину.

На даний момент, за інформацією з останніх новин, "Персі Джексон 3: Прокляття титана" може все-таки вийти, але вже в форматі серіалу.

Актори і ролі

Якщо продовження все-таки вийде на екрани, то в ньому з'являться ті ж актори, що і в попередніх частинах:

  • Логан Лерман в ролі Пері Джексона ( "Добре бути тихонею", "Лють", "Поїзд на Юму", "Число 23", "Геймер", "Зникнення Сідні Холла");
  • Олександра Даддаріо в ролі Аннабет ( "Вибір", "Чому жінки вбивають", "Справжній детектив", "Клан Сопрано", "Ми завжди жили в замку");
  • Брендон Т. Джексон в ролі Гровера ( "Кінь БоДжек", "Блудливая Каліфорнія", "Іззі преться через місто", "Рік вражаючого людини").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Фільм "Персі Джексон і викрадач блискавок" вийшов в 2010 році і заробив 226 мільйонів доларів по всьому світу (88,7 мільйона доларів в США) при бюджеті в 95 мільйонів. Сиквел "Море чудовиськ" дебютував в 2013 році і заробив 199 мільйонів доларів по всьому світу (68,5 мільйона доларів в США) при бюджеті в 90 мільйонів.
  • Франшиза заснована на циклі книг "Персі Джексон і Олімпійці" письменника Ріка Ріордана.
  • В оригінальних книгах Персі Джексону всього лише дванадцять років. Однак у фільмах він показаний як сімнадцятирічний підліток.
  • Після виходу фільмів, в Брукліні і на Манхеттені відкрився справжній Табір Напівкровок.

Цілком ймовірно, що дата виходу в Росії фільму "Персі Джексон 3: Прокляття титана", актори і сюжет якого не анонсовані, а трейлер не вийшов, не буде призначена, так як творці не планують випускати продовження дилогій, що дуже засмучує фанатів.

Loading...