«257 причин, щоб жити» - новий соціальний серіал про надію та віру

Режисер Максим Свєшніков повідає глядачам прекрасну історію того, як необхідно використовувати свій другий шанс заради виконання всіх бажань і здобуття щастя, в серіалі "257 причин, щоб жити" (2019), точна дата виходу в Росії якого невідома, актори і сюжет анонсовані, трейлер вже випущений.

Росія

Жанр: комедія, драма

режисер: Максим Свєшніков

Дата виходу: 2019

В ролях: Поліна Максимова, Анна Невська, Сергій Годін, Роман Маякин, Анастасія Попова, Дар'я Руденок, Михайло Грищенко, Єгор Корінців, Марія Фоміна, Ася Громова та інші.

Чудова історія, яку можна назвати "казкою", розповість про молоду дівчину, яка перемогла важку недугу і почала життя з чистого аркуша.

Сюжет

Головна героїня Женя зуміла впоратися з онкологією. Однак цей день, який приніс таку радісну новину, виявився воістину жахливим: Женя дізнається, що хлопець зустрічався з нею лише з жалю, сестра буквально заробляла на її хвороби, а на роботі і зовсім не чекали повернення героїні. Ну і як тут не впасти у зневіру?

Віддушиною для героїні стає щоденник, в якому вона випадково знаходить список з 257 бажань. Якісь із них прості і дуже дурні, а якісь складні, але піднесені. Всі ці бажання Женя хотіла виконати після одужання, тому вона бере себе в руки і починає жити так, як вона давно хотіла!

Режисер і зйомки

Режисерське місце серіалу зайняв Максим Свєшніков, який до цього працював над такими популярними проектами: "Альоша Попович і Тугарин змій", "Готель Елеон", "Три богатирі і спадкоємиця престолу", "Ялинки Кошлаті".

продюсери:

 • Едуард Ілояна ( "Кухня", "Мамочки", "Іванови-Іванови", "Завод", "Зі мною ось що відбувається", "Утриманки");
 • Віталій Шляппо ( "Як я став російським", "Кухня", "Мамочки", "ІП Пирогова", "Коротше", "Фітнес");
 • Денис Жалинский ( "Готель Елеон", "Завод", "Колишні", "Як я став російським", "Коротше").

Сценаристи:

 • Олексій Ляпічев ( "Фізрук", "Молодята", "Найкращий фільм 3-ДЕ");
 • Дарина Воротинцева ( "Магомаєв");
 • Микола Муратов;
 • Денис Кагарманов.

Операторську роботу виконав Ілля Авербах ( "Інтерни", "Батальон'", "Підкидьок", "Мертве озеро", "Мільярд").

Одні з продюсерів, Віталій Шляппо розповідає:

"Ми хотіли б загострити увагу на простих, але вкрай важливі речі: насолоджуватися треба будь-якими дрібницями. Необхідно цінувати кожну секунду свого життя. Ми звернули увагу на Поліну Максимову задовго до проб - вона ідеальна кандидатка на цю роль".

Ще один продюсер, Едуард Ілояна, повідав, що, творцям необхідно було вміло балансувати між драмою і комедією. Ілояна впевнений, що їм вдалося не зміщувати акценти на ту чи іншу сторону, і баланс був збережений.

Знімальний процес стартував в липні 2019 року. Проект складається з 14 серій. Багатьом глядачам не зовсім зрозуміло, коли ж вийде телевізійний фільм "257 причин, щоб жити". Восени 2019 року серіал вже можна буде подивитися на відеосервісі START, а тим, хто хоче подивитися прем'єру, доведеться почекати - вона вийде на телеканалі "Супер" в 2020 році.

Актори і ролі

У серіалі знялися такі російські зірки кіно і театру:

 • Поліна Максимова в ролі Жені Килимовій ( "7 вечерь", "Деффчонкі", "Без мене", "Сніданок у тата", "Зворотний відлік", "Любов на сіні", "Полювання на диявола");
 • Анна Невська в ролі Аліси Юріївни ( "Телефонуйте ДіКапріо!", "Сибірський цирульник", "Вісімдесяті", "Скліфосовський", "Кругообіг");
 • Сергій Годін в ролі Миті ( "Вижити Після", "Павук", "Постріл", "Собібор", "Відплата", "Улюбленці", "Новорічний переполох", "Дуелянт");
 • Роман Маякин в ролі Ігоря Сергійовича ( "Солодке життя", "Псіхологіні", "Ви все мене дратуйте", "Вісімдесяті", "Коханки");
 • Анастасія Попова в ролі Іри ( "Гра", "Відлига", "Гоголь", "Катькин поле", "СуперБоброви", "Все можуть королі", "Переможці");
 • Дарина Руденок в ролі Соні ( "Золота клітка", "Закон кам'яних джунглів", "На край світу", "Рік свині", "Рідне серце", "Ялинки Останні");
 • Михайло Грищенко в ролі Руса ( "Крила", "Катькин поле");
 • Єгор Корінців в ролі Костянтина ( "Титанік", "Псіхологіні", "Вісімдесяті", "Софія", "Достоєвський", "Оптимісти", "Залишитися в живих");
 • Марія Фоміна в ролі Віки ( "Утриманки", "Чортове колесо", "Червона королева", "Легенда про Коловрате", "БІХЕППІ");
 • Ася Громова в ролі Дані ( "Отчий берег", "Холодне танго", "Російські гірки").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Пілотний епізод серіалу був удостоєний призу глядацьких симпатій на фестивалі "Рух".
 • Поліна Максимова розповідає: "Мене привабив сюжет кінокартини, я вирішила, що хочу стати частиною даного серіалу. Персонаж, якого я граю, сподобається глядачам. Моя героїня береться втілювати в життя всі її мрії, і я її повністю підтримую".
 • Єгор Корінців також поділився своїм баченням сенсу серіалу: "Наш проект дозволить заглянути вглиб себе, розібратися в своїх цінностях. Я радий, що взяв участь в зйомках даного проекту. Мені сподобалася робота з Максимом Свєшнікова і Поліною Максимової - вони обидва класні".

Глядачі з нетерпінням чекають призначення точної дати виходу в Росії серіалу "257 причин, щоб жити" (2019), актори і сюжет якого відомі, а трейлер вже анонсований. Цей надихаючий проект подарує безліч яскравих емоцій і не залишить байдужим жодного глядача.

Loading...