«Агенти А.Н.К.Л. 2 »- чи вийде продовження

Нечасто західні режисери задіють в своїх фільмах російських персонажів, проте Гай Річі не тільки зробив нашого співвітчизника головним героєм, а й довірив тому врятувати світ. І ось шанувальники жадають побачити продовження пригод російського шпигуна - офіційні дата виходу в Росії, актори і сюжет фільму "Агенти А.Н.К.Л. 2" невідомі, а трейлер не випущено, однак сиквел все-таки можливий.

The Man from U.N.C.L.E. 2

США, Великобританія

Жанр: бойовик, комедія, пригоди

режисер: Гай Річі

Дата виходу: невідомо

В ролях: Генрі Кавілл, Армі Хаммер, Алісія Вікандер і інші.

Сиквел розповість про подальші пригоди агента ЦРУ і радянського шпигуна, яким знову доведеться працювати разом, щоб врятувати мільйони життів.

Сюжет

В оригінальному фільмі двох ворогуючих агентам з різних країн, Америки і Росії, довелося об'єднатися, щоб зупинити міжнародну злочинну організацію, що поширює ядерну зброю.

З неофіційних джерел став відомий можливий сюжет другої частини. Через рік після їх спільної місії Наполеон Соло, Ілля Курякін і Габі відправляються до Стамбулу для виявлення групи повстанців, які планують видобути чергову бомбу і вбити президента. Тепер уже колишній шпигун КДБ Курякін відправлений на місію під прикриттям, а його спроби отримати інформації не обертаються успіхом ...

Режисер і зйомки

Перша частина заробила 109 мільйонів доларів при бюджеті в 75 мільйонів - це не найбільш вражаюча сума для проектів відомої кіностудії Warner Bros. Але, в своїй більшості, фільм отримав позитивні відгуки глядачів і критиків, так що продовження цілком очікувано.

За офіційною інформацією від одного з акторів, Армі Хаммера, відомо, що продюсер Лайонел Вігрема ще з 2017 року подумував про сценарії продовження:

"Я подзвонив Лайонелу, запитав, як у нього справи, і розповів про те, що дуже хочу знятися в сиквелі. Він відповів:" Знаєш, що? Так пішло все до біса! Напишу сценарій сіквела ". Я вперше сказав про це публічно, так що друга частина можлива. Але я ні в якому разі не тисну на тебе, Лайонел!".

Поки що Гай Річі, режисер першої частини, не підтвердив, що робота над сіквелом ведеться. Останні новини про 2-ий частини фільму "Агенти А.Н.К.Л." не розкривають інформацію про подробиці виробництва.

Актори і ролі

У сіквелі можуть знятися ті ж актори, що і в першій частині:

  • Генрі Кавілл в ролі Наполеона Соло ( "Війна Богів: Безсмертні", "Людина зі сталі", "Тюдори", "Місія нездійсненна: Наслідки", "Відьмак");
  • Армі Хаммер в ролі Іллі Курякіна ( "Пліткарка", "Під покровом ночі", "Останній портрет", "Клич мене своїм ім'ям", "За статевою ознакою");
  • Алісія Вікандер в ролі Габі Теллер ( "Анна Кареніна", "Молода кров", "З машини", "Джейсон Борн", "Дівчина з Данії", "Tomb Raider: Лара Крофт").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Оригінальний фільм знятий за однойменним серіалом, який транслювався на телебаченні в 1964-1968 роках, так що, можливо, сюжет продовження буде заснований саме на цьому серіалі.
  • Армі Хаммер розповів, що перша зустріч з Генрі Кавілл зробила на нього величезне враження: "Його зовнішність, м'язи і все інше сильно вразили мене".
  • Актори, які виконують роль головних героїв, Генрі Кавілл і Армі Хаммер, нерідко самі виконували трюки у фільмі. Дублер Хаммера навіть жартував, що у нього "навряд чи випаде шанс виконати будь-якої трюк, тому що актор робить все самостійно".

На даний момент немає точної інформації про те, коли буде призначена дата виходу в Росії фільму "Агенти А.Н.К.Л. 2", актори якого невідомі, а трейлер ще не вийшов. Віддані шанувальники творчості Гая Річі все ще сподіваються на те, що продовження отримає зелене світло, але шанси на сиквел не такі великі.

Loading...