«Скарб нації 3» - чи буде продовження

Точна дата виходу в Росії фільму "Скарб нації 3" залишається невідомою, так само як сюжет продовження і список акторів, не кажучи вже про трейлері. Але про можливість створення третьої частини говорять як члени знімальної групи, так і представники компанії "Дісней", а це означає, що для франшизи ще не все втрачено.

Рейтинг очікувань (КиноПоиск) - 94%.

National Treasure 3

США

Жанр: вестерн, пригоди, бойовик

режисер: невідомий

Світова прем'єра: дата не оголошена

Російський реліз: дата не оголошена

актори: Ніколас Кейдж

Збір попередніх двох частин франшизи в світовому прокаті склав біля 805 мільйонів доларів.

Сюжет

У першій частині картини мисливець за скарбами Бен Франклін Гейтс зі своїми соратниками дізнається велику таємницю - виявляється, батьки-засновники США Джордж Вашингтон, Бенджамін Франклін і Томас Джефферсон залишили після себе скарби. Щоб знайти скарб, шукачам пригод належить розшифрувати загадку, заховану в Декларації Незалежності і протистояти особистостям, які бажають поживитися на національному скарб.

Через три роки після виходу першої картини творці франшизи придумали для Бена Гейтса нову захоплюючу пригоду. На цей раз разом з другом Райлі, своїми батьками і коханою жінкою він повинен повернути ім'я свого предка, марно звинуваченому у вбивстві Лінкольна і знайти таємничий золотий місто. Гейтс виявляється не самотній у своїх пошуках - якомусь Мітч Уілкінсон також хочеться роздобути скарб, і зробити це першим.

Сюжетна лінія нових пригод сміливого мисливця за скарбами, Бена Франкліна Гейтса, тримається сценаристами потай.

Режисер і зйомки

Як сценаристів виступлять дебютанти Аарон Бені і Меттью Бені, а також Карло Бернард ( "Принц Персії: Піски часу", "Учень чародія", "Нарко", "Велика стіна"). Продюсери картини - Джеррі Брукхаймер (франшиза "Пірати Карбіского моря", "Самотній рейнджер", "Люцифер", "Під прикриттям") і Чарльз Сегарс ( "Скарб нації", "Скарб нації: Книга таємниць", "Гравітація").

За словами генерального директора компанії Disney Боба Айгер, шанувальникам пригодницького бойовика не варто впадати у відчай:

"Продюсер перших двох частин" Скарбів нації "Джеррі Брукхаймер давно мріє зняти продовження картини. Обговорення, що стосуються можливого сюжету та ідеї, тривають з 2016 року. Проект сильно зміцнився і люблять глядачі, тому ми не приховуємо можливості того, що ми знімемо продовження. Просто це станеться не зараз ".

Айгер заявив про це під час щорічних зборів акціонерів компанії в 2019 році. Таким чином, творці франшизи залишили двері відкритими, але при цьому і не стали обнадіювати глядачів конкретними датами.

Jerry Bruckheimer

Актори і ролі

Акторський склад поки не оголошений, але ймовірність того, що в проекті й надалі братиме участь Ніколас Кейдж ( "Сім'янин", "Час відьом", "Ті, що говорять з вітром", "Місто ангелів"), велика - актор неодноразово обговорював з журналістами можливість зйомок продовження фільму.

Цікаві факти

Чи знаєте ви, що:

  • За словами режисера фільму Джона Тертелтауб, основною причиною того, що кінокомпанія Дісней не займається зйомками третьої частини, є зацикленість на брендових блокбастерах останніх років. Вони дозволяють заробити швидкі і великі гроші їх творцям.
  • Ніколас Кейдж вважає, що виною тому, що "Скарб нації 3" все ще не вийшло на екрани, є складність написання сценарію до картини. Для того щоб зробити по-справжньому вартісне продовження, необхідна перевірка достовірності фактів, інакше не уникнути невідповідностей і неприємних "кіноляпи".

Шанувальники проекту "Скарб нації" чекають виходу 3 фільми, але інформації про точну дату виходу в Росії, списку акторів і сюжет поки немає, втім, як і трейлера. Залишається сподіватися, що компанія Дісней все ж знайде час у своєму щільному графіку для пригодницького бойовика, полюбився глядачам у всьому світі.

Loading...