«Примарний гонщик 3» - буде фільм або серіал

Багато фанатів сподівалися на те, що проектом "Примарний гонщик 3", фільму або серіалу, дата виходу (можливо, 2020), актори і сюжет яких невідомі, трейлер не випущено, все-таки дадуть зелене світло. І шанувальники можуть зітхнути з полегшенням - телешоу вийде на екрани, а головного героя глядачі вже бачили в одному з проектів Марвел. Фанатам залишається чекати виходу повноцінного телепроекту, щоб побачити улюбленого персонажа на екранах.

Ghost Rider 3

США

Жанр: бойовик, трилер, фентезі

режисер: Інгрід Ескахеда

Дата виходу: 2020

В ролях: Габріель Місяць і інші.

Ця історія розповість про дивовижний персонажа, здатному перетворюватися в надприродне істота - демона, караючого нечисті душі.

Сюжет

В оригінальних коміксах в центрі уваги сюжету знаходиться Джонні Блейз, звичайний хлопець, який займається мотоспортом. Одного разу батько Блейз сильно хворіє, і тоді до юному Джонні приходить сам Мефістофель і пропонує укласти з ним угоду. Джонні погоджується, але через деякий час його батько все ж гине, а сам герой забуває про угоду. Однак потім у нього з'являються незвичайні здібності ...

Ходили чутки, що в майбутньому фільмі місце гонщика повинна була зайняти ... гонщиця! Однак планована 3-тя частина так і не вийшла на екрани.

У серіалі, виробництво якого оголошено, сюжет буде зосереджений на Роббі Рейесі, вже з'являються в проекті від Марвел "Агенти Щ.И.Т.". Роббі - типовий антигерой, який живе на кордоні Техасу і Мексики. Саме його душа пов'язана з демоном, і коли Вершник вивільняється, Роббі починає мстити всім, з ким зіткнеться. Але головний герой щосили намагається контролювати ту жахливу владу, яку він має.

Режисер і зйомки

Перша частина "Примарного гонщика" була дуже вдалою, про що говорять і касові збори - при бюджеті в 100 мільйонів стрічці вдалося зібрати близько 200. Ну а ось друга частина виявилася вельми провальною - при бюджеті в 57 мільйонів доларів в США стрічка зібрала лише 51 мільйон .

Але все ж режисери мали намір випустити 3-ю частину, а її дата виходу вже була призначена на 2019 рік. Однак через проблеми з фінансуванням дата виходу продовження у вигляді фільму була відкладена. Останні новини невтішні - за офіційною інформацією 3-тя частина фільму "Примарний гонщик" не вийде. У 2013 році права на екранізацію коміксів про Примарного гонщика знову перейшли до студії Марвел, яка зовсім не збирається відроджувати даного персонажа на хвилі успіхів фільмів "Капітан Америка", "Залізна людина", "Вартові Галактики" і "Месники".

Але, схоже, що Примарний гонщик все-таки здасться на великому телеекрані - студії Hulu і Marvel Television оголосили про створення серіалу, прем'єра якого запланована на 2020 рік. Шоураннер проекту стала Інгрід Ескахеда ( "Ханна Монтана", "Правосуддя", "Імперія", "В розшуку").

Інгрід Ескахеда розповідає:

"Я дуже схвильована тим, що удостоїлася честі працювати над" Примарним гонщиком ". Історія про нього вражає кожну частинку мене - моя любов до суперечливих персонажам і бажання налякати людей привели мене сюди. Для мене важливо знайти дубль, яке хвилює як вже існуючих шанувальників, так і потенційну аудиторію, і я вважаю, що ми зможемо це зробити ".

Актори і ролі

У серіалі від Марвел може знятися Габріель Місяць ( "Справжній детектив", "Втеча", "Роузвуд"), який зіграє Роббі Рейесі, нового Примарного гонщика. Про решту акторському касти на даний момент нічого нічого не відомо.

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Примарний гонщик входить в Топ-100 найбільших героїв коміксів.
  • Автор оригінальних коміксів про "Примарному гонщику", а також сосоздатель окремих номерів коміксів про Капітана Америку, шибайголова, Капітана Марвел, Гері Фрідріх помер в 2018 році у віці 75 років від ускладнення від хвороби Паркінсона.
  • Сам виконавець ролі Примарного гонщика Ніколас Кейдж ( "Скарби нації", "Пипець", "Знамення", "Викрасти за 60 секунд", "Між світами") виключив своє повернення у франшизу.

Будь то фільм або серіал, але "Примарний гонщик 3", дата виходу (можливо, 2020), актори і сюжет якого невідомі, трейлер поки не вийшов, залишається все так же очікуємо. Все-таки повнометражна франшиза про Примарному гонщику Джонні Блейз залишиться дилогией, але зате тепер Марвел розкажуть історію про новий гонщика, і ця історія буде розказана в форматі серіалу.

Loading...