«Солт 2» - чи буде продовження

Красуня Анджеліна Джолі підкорила глядачів, зігравши співробітницю ЦРУ, і тепер багато шанувальників чекають призначення дати виходу в Росії 2-ї частини фільму "Солт" ( "Salt 2"), актори і сюжет якого невідомі, а трейлер ще не вийшов. Перша частина виявилася прибутковою, але про продовження задумалися не відразу - однак сиквел все ж отримав зелене світло.

Рейтинг очікувань прем'єри (КиноПоиск) - 86%.

Salt 2

США

Жанр: бойовик, трилер, кримінальний, детектив

режисер: невідомо

Дата виходу: невідомо

В ролях: Анджеліна Джолі та інші.

Продовження пригод агента Евелін Солт.

Сюжет

Евелін Солт була успішною працівницею ЦРУ, проте власне агентство висуває проти дівчини звинувачення про роботу на російську розвідку. За Евелін влаштовується гонитва, і тільки власні унікальні бойові навички і спеціальна підготовка допомагають агенту Солт ховатися і виживати. В оригінальній фінальній сцені (існують також і альтернативні кінцівки) Евелін Солт збігає від своїх ворогів і в закривавленій сорочці біжить через ліс ...

Можливо, що в сіквелі нам покажуть, як саме Евелін вдалося вижити і чим тепер займається дівчина.

Режисер і зйомки

Новини про те, що продовження все-таки вийде на екрани, з'явилися вже давно. Однак виробництво стрічки затягнулося надовго через завантажений робочий графік головних акторів - Анджеліна Джолі була зайнята власною режисерською кар'єрою, а Чіветель Еджіофор став частиною кіновсесвіту Марвел, і через таку роботи часу на інші проекти не вистачає.

Сценаристами продовження стануть:

  • Беккі Джонстон ( "Сім років в Тибеті", "Повелитель припливів", "Артур Ньюман");
  • Курт Віммер ( "Законослухняний громадянин", "Рекрут", "Королі вулиць", "На гребені хвилі").

А продюсером виступить Лоренцо Ді Бонавентура ( "Справа хоробрих", "Костянтин: Повелитель пітьми", "1408", "Зоряний пил", "Кладовище домашніх тварин").

Продюсер Лоренцо Ді Бонавентура заявив, що робота над сценарієм вже завершена, і продюсер уже ознайомився з ним:

"Сценарій фільму цікавий і наповнений сміливими ідеями".

Однак Бонавентура не знає, коли саме почнеться знімальний процес, робота над виробництвом просувається повільно:

"Одна з таємниць кінобізнесу - які саме фільми запускаються у виробництво, чому вони запускаються, і коли це відбувається".

Інформації про те, коли вийде 2-а частина фільму "Солт", немає, новин про режисера також не надходить. Творець оригінального фільму Філліп Нойс ( "Влада страху", "Клітка для кроликів", "Сліпа лють", "Що / Якщо") відмовився від роботи над сиквелом.

Актори і ролі

Анджеліна Джолі повернеться до ролі агента Евелін Солт. Про решту касти на даний момент нічого не відомо.

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Перша частина була номінована на "Оскар" 2011 року в категорії "Кращий звук".
  • Спочатку головну роль в оригінальному фільмі повинен був зіграти Том Круз ( "Людина дощу", "Останній самурай", "Інтерв'ю з вампіром", "Грань майбутнього", "Зроблено в Америці", "Місія нездійсненна: Наслідки"), а його персонажа повинні були кликати Едвін Солт.
  • У 2016 році Sony обговорювала можливість створення серіалу з персонажем Евелін Солт.
  • Після прем'єри першої частини Анджеліна Джолі заявила, що зніметься в продовженні, якщо буде написаний цікавий сценарій.

Глядачі з нетерпінням чекають оголошення дати виходу в Росії 2-ий частини фільму "Солт" ( "Salt 2"), актори і сюжет якого невідомі, а трейлер ще не вийшов. Проект давно знаходиться в розробці і, можливо, виробництво прискориться, коли напружений графік Анджеліни Джолі стане трохи вільніше.

Loading...