«Нескінченність» - новий sci-fi трилер з Марком Уолбергом

Дата виходу в Росії нового проекту Антуана Фукуа "Нескінченність" призначена на серпень 2020 року, актори і сюжет фантастичного фільму відомі, трейлер ще не вийшов, але глядачі чекають з нетерпінням екранізацію роману Еріка Майнкранца з Марком Уолбергом в головній ролі.

Рейтинг очікувань (КиноПоиск) - 97%

Infinite

США

Жанр: фантастика

режисер: Антуан Фукуа

Світова прем'єра: 7 серпня 2020

Прем'єра (Росія): 6 серпня 2020

Акторський склад: Марк Уолберг, Софі Куксон, Йоуханнес Хёйкьюр Йоуханнессон, Кае Олександр

Незважаючи на те що головну роль в науково-фантастичному знаменитий Капітан Америка не зміг виконати (через щільний графік), Кріс Еванс, режисер зміг знайти йому гідну заміну - Марка Уолберга. На думку кінокритиків, подібний тандем здатний зробити фільм справжнім хітом кінопрокату 2020 року.

Сюжет

Головному герою, Евану Майклс, не просто жити серед звичайних людей. Чоловік страждає від незвичайної здатності - він пам'ятає дві свої попередні життя до найдрібніших деталей. Він веде щоденник, описуючи в ньому своє самотнє існування. Одного разу Еван дізнається, що є люди, що володіють такою ж особливістю. Так само, як Майклс, вони пам'ятають минулі життя. Вони є членами таємного товариства під назвою "Когноміна" і використовують свою особливість на благо суспільства. Тепер Майклс мріє стати одним з команди, яка здатна направляти людство і вершити історію.

Режисер і зйомки

Режисером фантастичного бойовика виступає Антуан Фукуа ( "Тренувальний день", "Король Артур", "Сльози сонця", "Резидент").

Antoine Fuqua

Сценаристи - Джон Лі Хенкок ( "Невидима сторона", "Ідеальний світ", "Врятувати містера Бенкса", "Новачок") і Іен Шорр ( "Слендер", "Офісний свавілля", "Заноза").

В основу сценарію ліг роман Еріка Майкранца "Досьє реінкарнаціоніста".

Продюсирують фільм Лоренцо Ді Бонавентура ( "Справа хоробрих", "Ціна зради", "Костянтин: Повелитель пітьми", "1408"), Марк Вахрадян ( "На межі", "Ненсі Дрю", "Кладовище домашніх тварин", "РЕД" ) і Джон Зейозірні ( "Паралель", "Елай", "Слендер").

Актори і ролі

Акторський склад:

  • Еван Майклс - Марк Уолберг ( "Відступники", "Підпільна імперія", "Пацієнти", "Щоденник баскетболіста");
  • Софі Куксон ( "Циганка", "Код Червоний", "Закляття. Наші дні", "Kingsman: Секретна служба");
  • Вич - Йоуханнес Хёйкьюр Йоуханнессон ( "Прибульці з минулого", "Останнє королівство", "Легенди Ісландії", "Червоний пил");
  • Трейсі - Кае Олександр ( "Першому гравцеві приготуватися", "Співучасник", "Гра престолів", "Дрянь").

Цікаві факти

Майбутніх глядачів може зацікавити наступна інформація:

  • Фільм є екранізацією книги "Досьє реінкарнаціоніста", написаної Еріком Майнкранцем.
  • Спочатку головну роль повинен був зіграти Кріс Еванс ( "Месники", "Обдарована", "П'ятий вимір"), але через щільний графік актора його замінили на Марка Уолберга. За деякими даними Еванс покинув проект заради зйомок у серіалі "Захист Джейкоба" на стріммінговой майданчику Apple.
  • Режисер бойовика Антуан Фукуа планує зайнятися зйомками ремейка культового фільму "Обличчя зі шрамом".

Шанувальники фантастичних блокбастерів чекають, коли ж на екранах з'явиться трейлер фільму "Нескінченність" (2020), список акторів, сюжет і дата виходу в Росії вже відомі. Прем'єра відбудеться в серпні 2020 року.

Loading...