Вигнати не можна залишити: Чи зможуть Sony і Disney заново поділити Людини-павука

Disney проявили непомірну жадібність в фінансових питаннях, що стосуються франшизи "Людина павук", Аправовласник вирішив забрати свого героя назад. Однак з'явилися чутки про підготовку нової угоди між Disney і Sony. Чи залишиться Людина-павук в кінематографічної всесвіту Marvel або покине її назавжди?

Така франшиза потрібна самому!

На перший погляд вся ця ситуація дуже схожа на сюжет старого радянського мультфільму про нехитрого мужика, його корову і спритного скомороха. Він починався такими словами:

"На ринку корову мужик продавав. Ніхто за неї нічого не давав".

Пішов би мужик з ринку без виручки, якби не хлопчина, який зміг подати її гідності в новому світлі. Після рекламної компанії до корови вишикувалася черга. А чоловічок начебто заново познайомився зі своєю сонечком і прорік:

"Корову свого не віддам нікому. Така корова потрібна самому".

Схожа ситуація розгорнулася на наших очах. Франшиза "Людина-павук" ніколи ще не приносила правовласнику Sony стільки грошей, скільки принесла, коли спайде став частиною єдиної і успішної кінематографічної всесвіту Marvel. Приєднався до Месників.

З тим же Тоні Старком він подружився як на екрані, так і за його межами. Том Холланд і Роберт Дауні молодший нерідко радують фанатів спільними фото.

Але варто було тільки фільму "Людина-павук: Далеко від дому" заробити в світовому прокаті трохи більше 1 мільярда доларів, як Sony вирішили розірвати угоду, за якою віддавали Marvel / Disney близько 5% від касових зборів. Така франшиза потрібна самому?

Sony з 1998 року володіють правами на Людину-павука і ще 900 персонажів, які були пов'язані з ним в коміксах. Вони повинні випускати фільм про Людину-павука не менше, ніж раз на 5 років. У 2015 вони уклали угоду з Marvel Studios / Disney, яка дозволяла зробити героя частиною єдиної кінематографічної всесвіту Marvel. Але Sony залишали за собою права на дистрибуцію франшизи.

Cкупость Sony або жадібність Disney

Інші джерела звинувачують в жадібності якраз Disney. За даними інтернет-ресурсу"We got this covered ", Мишачий будинок і так володів правом на прибуток від виручки супутньої продукції (футболок, колекційних фігурок спайде та ін.) + 5% від касових зборів, але ще і зажадав від Sony збільшити їх частку в фінансуванні виробництва фільмів про Людину -павук. Перейти до схеми 50 на 50. Експерти пишуть, що це автоматично означатиме необхідність ділити порівну і прибуток! чи не занадто круто?

Фанатська жарт: Став відомий головний лиходій фільму "Людина-павук 3 ". Це корпоративна жадібність.

До речі, Sony не хочуть, щоб майбутніми фільмами про павучка займався будь-хто, крім Кевіна Файг. Кевін - президент компанії Marvel і головний деміург єдиної кінематографічної всесвіту. Нібито його перекинули на інші проекти, коли Marvel заволоділи правами на нових персонажів. Як ви пам'ятаєте, Disney придбали компанію Fox, а разом з нею і права на Людей Ікс. У відгуку Файг вони звинувачують керівництво Disney.

Повірили в себе. Про можливе майбутнє без Marvel

Перезапуск Людини-павука з Ендрю Гарфілдом навряд чи назвеш вдалим. Як і заключну частину трилогії Сема Реймі. Всі розуміли, що Sony віддає свого героя в руки Marvel Studios, бо не дуже-то вірить у власні сили. Але, як виявилося, кінокомпанія не здалася без бою.

Фільм "Веном" зумів набрати в світовому прокаті 800 мільйонів доларів. Кінематографісти довели, що можуть зробити хороший екшен по всесвіту Людини-павука без самого героя. Веном (один з яким найбільше відомих і культових супротивників Пітера Паркера) виявився цілком самостійним персонажем.

Тепер в планах Sony сиквел кінострічки "Веном" і фільм про вампіра Морбіус (також з'являвся в коміксах про Людину-павука). Чому б не додати до цього повністю самостійні фільми про спайде?

Якщо нової угоди з Дісней / Марвел не буде, то Sony хотіли б, щоб Том Холланд залишався людиною-павуком, але ніяких перетинів з кінематографічної всесвіту Marvel більше не буде. Поки це більше схоже на ще один перезапуск!

А що думає сам Людина-павук?

Том Холланд перервав мовчання з приводу того, що відбувається і виклав в соціальних мережах дуже емоційний пост. У ньому він явно звертається до обох конфліктуючих сторін:

"Це були шалені дні, але я хочу, щоб ви знали, що в глибині душі я люблю вас всіх 3 000 разів"

Звучить дуже саркастично. Фраза про 3000 разів взята з фільму "Месники: Фінал", недавно став найкасовішим фільмом в історії кінематографа. Так говорила Тоні Старка його маленька донька. Але ключове вираження тут явно "в глибині душі". Нагадує фразу з усіма улюбленого радянського фільму: "Ми вас любимо ... в глибині душі. Десь дуже глибоко".

На даний момент більше 20 000 чоловік підписали петицію на сайті Change.org з вимогою залишити Людини-павука в кінематографічної всесвіту Marvel.

У будь-якому випадку хлопець без роботи не залишиться. Sony не бачать перезапуску без його участі. І залишають можливість для нової угоди з Disney. З чуток, ті готують угоду, яка передбачатиме цілих шість нових фільмів за участю актора. Все в рамках кінематографічної всесвіту Marvel. Це не тільки сольники, але і його участь в двох наступних частинах Месників.

А наостанок ....

Поживемо побачимо. А поки хочеться закінчити жартом. Актор Райан Рейнольдс (виконавець ролі Дедпулу) виявився поганим провісником. Коли Disney придбали компанію Foх, він запостив в твітер фотожабу, де суворий полісмен проводжав Дедпулу геть з Діснейленду.

Фільми про цього персонажа не підпадають під поняття сімейних, а в мишачу будинку тільки такі і знімають. Але, виявилося, що сім'ю залишає зовсім не Дедпулу, а ... Людина-павук. Хто б міг подумати? Ми продовжимо тримати вас в курсі подій і дізнаємося, чи залишиться Людина-павук в кінематографічної всесвіту Marvel.

Автор: Михайло Раскін

Дивіться відео: Вигнати не можна залишити (Лютого 2020).

Loading...