Британський телеканал випустить серіал «Путін: історія російського шпигуна»

Шокуюча новина - в Британії знімуть серіал про російського президента під назвою "Путін: Історія російського шпигуна", який буде складатися з трьох частин. Шоу буде носити документальний характер і розповість про біографії російського лідера. Його розробкою займуться британський телеканал Channel 4 і Rogan production, які обіцяють розповісти всю правду про вплив Володимира Путіна на світову політику.

«Путін» на Channel 4

Телеканал Channel 4 відомий своїми проектами, орієнтованими, здебільшого, на підлітків: "Молокососи", "Покидьки", "Переростки", "Мій божевільний щоденник". Однак тепер студія взялася за розробку досить дорослого документального проекту. Продюсер картини Джеймс Роган каже:

"Щоб зрозуміти, що відбувається зараз в міжнародній політиці, необхідно дізнатися про особистості Володимира Путіна. Він є однією з найбільш значущих постатей 21 століття. У нашому проекті ми хочемо показати, як колишній шпигун зміг прийти в політику, і як це вплинуло на світ".

Творці обіцяють, що розповідь буде зосереджено на період роботи Володимира Путіна в КДБ і на те, як це вплинуло на світогляд майбутнього президента. Також продюсери заявили, що серіал "дасть розуміння постаті, якої ми зацікавилися". Адже в 2019 році виповнилося рівно 20 років з тих пір, як Путін став президентом, а західна аудиторія досі задається питанням: Who is mr. Putin? (Хто такий містер Путін?).

"Наш проект розповість, як ставала сучасна Росія, долаючи почуття зради і злості. Авторитет і світогляд Путіна зуміли проникнути в різні частини світу", - йдеться в анонсі серіалу, де також стверджується, що при обранні на посаду президента Путін мав намір знову зробити "Росію великої "і зміцнити її становище серед інших країн.

Для виробництва кінострічки будуть використовуватися матеріали з відомих інтерв'ю з Путіним, а також інформація, яку вдалося дізнатися з вуст близьких до президента людей. Проект складатиметься з трьох епізодів. Дата виходу шоу на даний момент невідома.

Цікаво, що про Володимир Путіна вже був знятий серіал американським режисером Олівером Стоуном, який провів безліч бесід з президентом з липня 2015 по лютий 2017. Стоун розповідав, що Путін вразив його якостями лідера, а також дисциплінованістю і працездатністю. "Істинний син Росії", - так Стоун називає президента.

Кілька разів західні ЗМІ представляли світу різні інтерв'ю з російським президентом. Наприклад, влітку 2018 року його поговорив з журналістом телеканалу Fox News Крісом Уоллес, а потім, несподівано для всього світу, дане інтерв'ю було номіновано на премію "Еммі"!

Новини про те, що в Британії знімуть серіал про російського президента під назвою "Путін: Історія російського шпигуна", розбурхали російську громадськість. Чи вийде у західних телевиробників передати достовірну інформацію про життя і роботі Володимира Путіна?

Loading...