«Новий тато» - все про продовження «Молодого тата»

2-й сезон серіалу "Молодий тато" буде називатися "Новий Папа" (2019), дата виходу серій, актори, сюжет відомі, тизер-трейлер доступний нижче. У продовженні серіалу головним героєм стане інший персонаж, проте Джуд Лоу все-таки повернеться до своєї ролі Ленні Белардо, але ось уваги до його персонажу буде вже менше.

Рейтинг очікувань проекту (КиноПоиск) - 98%.

The New Pope

Італія, Франція, Іспанія, США

Жанр: драма

режисер: Паоло Соррентіно

Дата виходу 2-го сезону: листопад 2019

В ролях: Джуд Лоу, Стефано Аккорсі, Хав'єр Камара, Сесіль Де Франс, К. Джорджіу, Массімо Гіні, Генрі Гудман, Марк Іванір, Мауріціо Ломбарді, Джон Малкович та інші.

Ця історія починалася як розповідь про Ленні Белардо, що став Папою Римським Пієм XIII. Його поведінка завжди відрізнялося ексцентричністю і навіть лякало оточуючих. Але тепер на посаді глави церкви знаходиться новий Папа, так як же Ленні відреагує на те, що тепер він більше не при справах?

Сюжет

У 47 років Ленні Белардо стає одним з наймолодших Пап. Цей пост допомогли йому зайняти кардинали протиборчих кланів, які вирішили таким чином домогтися компромісу. Їх надії в маніпулюванні були розвіяні - молодий Папа виявився норовливим і жорстким керівником. Він чудесним чином вирішує всі проблеми, а його головне правило - відмова від публічності. Однак Ленні все-таки порушує його в першому сезоні - він виходить до натовпу з надихаючої промовою, а серед людей бачить своїх справжніх батьків, що тут же провокує його свідомість ...

Подробиць про новий сезон не так багато. Відомо, що в центрі уваги сюжету буде новий Папа, якого зіграє Джон Малкович, а герою Джуда Лоу тепер буде приділено набагато менше уваги.

У мережі вже є промокадри продовження. На них зображений Джуд Лоу, який грає Ленні Белардо, а також поряд з ним в кадрі присутній новий глава католицької церкви, якого грає Джон Малкович.

Режисер і знімальна група

Режисером і одним з авторів сценарію продовження став Паоло Соррентіно, володар премії "Оскар", який працював над такими проектами, як "Велика краса", "Наслідки любові", "Молодість", "Де б ти не був", "Лоро". Також сценаристами стали Стефано Бісес ( "Гоморра", "Дон Корлеоне", "Чудо: Сльози Мадонни"), Умберто Контареллі ( "Велика краса", "Де б ти не був", "Лоро").

продюсери:

 • Лоренцо Гангаросса ( "Моя геніальна подруга", "Паваротті", "Чудо: Сльози Мадонни");
 • Симон Арналь ( "Повернені", "Моє життя в рожевому кольорі", "Коко до Шанель", "Париж: місто Zомбі");
 • Каролін Беньо ( "Повернені", "Коко до Шанель", "Повернуті", "Лобстер").

Оператором став Лука Бігацці ( "Велика краса", "Ключі від будинку", "Молодість", "Наслідки любові", "Лоро").

Робота над новим сезоном почалася в 2018 році - про це повідомив режисер Соррентіно: "Приступаю до зйомок другого сезону в листопаді, і в листопаді наступного року він з'явиться на екранах. Знімальний процес проходив у Венеції. Прем'єра 2-го сезону призначена на 2019 рік. всього він буде складатися з 8 серій.

Актори і ролі

У серіалі зіграли такі актори:

 • Джуд Лоу в ролі Ленні Белардо ( "Гаттака", "Шерлок Холмс", "Холодна гора", "Штучний розум", "Капітан Марвел");
 • Стефано Аккорсі в ролі прем'єр-міністра Італії ( "Італійська гонщиця", "Я подорожую одна", "Все сонця", "Поцілуй мене ще раз", "Зроблено в Італії");
 • Хав'єр Камара в ролі кардинала Гуттьересса ( "Таємне життя слів", "Париж, я люблю тебе", "Поговори з нею", "Люсія і секс", "Погане виховання", "Чудо: Сльози Мадонни");
 • Сесіль Де Франс в ролі Софі ( "Іспанка", "Ворог держави №1", "Навколо світу за 80 днів", "Збережи ж мене від сумнівів", "Китайська головоломка");
 • К. Джорджіу ( "Ель Греко", "Місто дітей");
 • Массімо Гіні ( "Титанік: Кров і сталь", "Чай з Муссоліні", "Вгадай, хто прийде на Різдво");
 • Генрі Гудман ( "Проклятий Юнайтед", "Їх зоряний час", "Хулігани", "Частини тіла", "Месники: Ера Альтрон", "Небезпечні мандри");
 • Марк Іванір в ролі Бауера ( "не підлягає 2", "Список Шиндлера", "Термінал", "Містер і місіс Сміт", "Баррі", "Курорт для нирців в червоному морі");
 • Мауріціо Ломбарді в ролі кардинала Маріо Ассенте ( "Медічі: Повелителі Флоренції", "Всі гроші світу", "Ім'я троянди");
 • Джон Малкович в ролі тата Джованні Пауло III ( "Підміна", "Історія Сонця", "Небезпечні зв'язки", "Чемпіон", "Про мишей і людей", "Гарний, поганий, злий", "Оксамитова бензопила").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Мерілін Менсон і Шерон Стоун стануть запрошеними зірками в серіалі "Новий Папа".
 • Одяг Папи, яку носить Джуд Лоу в серіалі, граючи Пія XIII, була створена в ательє, яке виробляє одяг для справжніх служителів церкви у Ватикані.
 • Бюджет першого сезону склав 45 мільйонів доларів. Це робить серіал "Молодий Папа" найдорожчим італійським телевізійним проектом в історії.
 • Це другий проект, в якому Джуд Лоу грає американця, який проживає в Італії, а першим став фільм "Талановитий містер Ріплі".

Дата виходу серій, актори і сюжет 2-го сезону серіалу "Молодий Папа" (2019), який тепер називається "Новий Папа", анонсовані, тизер-трейлер також доступний для перегляду. Шанувальникам проекту вже не терпиться побачити продовження, де тепер з'явиться новий персонаж у виконанні Джона Малковича.

Loading...