«Портрет дівчини в огні» - історія кохання жінки-художниці і її моделі

Дві героїні закохуються одне в одного у фільмі «Портрет дівчини в огні» (дата виходу в Росії призначена на 2019 рік, світова прем'єра відбулася в травні 2019 року, трейлер і докладний сюжет представлені нижче). Актори, а якщо бути точніше, актриси Ноемі мерлан і Адель Енель, розкажуть дивовижну історію зближення двох несхожих одна на іншу жінок: художниці і молодої нареченої. Але нерозлучними стали не тільки дві героїні, але і самі актриси, в житті їх тепер теж пов'язує міцна дружба.

Рейтинг IMDb - 8.5.

Portrait de la jeune fille en feu

Франція

Жанр:драма, історія, мелодрама

режисер:Селін Скьямма

Дата виходу в світі: 19 травня 2019 (Франція)

Прем'єра в Росії: 2019 рік (Україна - 19 липня, США - 6 грудня 2019)

актори: Н. мерлан, А. Енель, Л. Байрамі, В. Голіно, К. Барас, А. Буланжер, Г. Деламарш, К. Буассо, М. Клеман, С. Морел і ін.

Майстерність і делікатність постановки дуету двох героїнь, безумовно, заслуговує нагороди. На 72-му Каннському кінофестивалі в 2019 році фільм переміг в номінації «Кращий сценарій», а режисер Селін Скьямма була нагороджена Квір-Пальмової гілкою за висвітлення ЛГБТ-теми в кіно.

Сюжет

У 2-ій половині 18 століття (1770 рік) у Франції молода художниця Маріанна отримує незвичайний замовлення: їй доручено зробити весільний портрет Елоїзи в таємниці від неї. Елоїза - модель досить примхлива, адже вона відмовлялася позувати попереднього художнику. Тому Маріанна змушена спостерігати за дівчиною в денний час, запам'ятовувати риси її обличчя і силует, щоби писати портрет вночі. Спочатку зустрічі двох жінок короткі, а діалоги поверхневі, але день за днем ​​вони зближуються все більше і більше. Їхнє знайомство довелося на останній вільний період життя Елоїзи, адже їй незабаром належить вийти заміж за багатого італійця з Мілана. Приховане погляди в стриманих жестах, загальні секрети і приємні моменти - ці дві самотні душі стають ближче і переступають заборонену межу всупереч канонам того часу.

Вогонь горить повільно, але в романтичних стосунках двох героїнь не відчувається нестачі тепла.

Режисер і зйомки

Крісло режисера і сценариста зайняла француженка Селін Скьямма ( «Життя кабачка», «Вітер змін», «Паливода», «Водяні лілії», «дівоцтві»).

Знімальна команда:

 • Продюсери: Вероніка Кайла ( «Німфоманка: частина 1»), Бенедикт Кувре ( «Водяні лілії»), Ремі Бура ( «99 франків»);
 • Операторська робота: Клер Матон ( «Друзі»);
 • Монтаж: Жюльєн ЛАШЕР ( «Планетаріум»).
Місце зйомок: морське узбережжя поблизу Бретані (Бретань - регіон на північному заході Франції).

У зйомках брав участь і історичний пам'ятник, замок La Chapelle-Gauthier. Мерилін Альгуасіль-Преслі, заступник мера (SE) Ла-Шапель-Готьє, відповідальна за культуру, розповідає:

"У серпні минулого року з нами зв'язався агент, який шукав замок сімнадцятого або вісімнадцятого століть, не дуже розкішний і не дуже далеко від Парижа.»

Це замок 17 століття, власність міста з 1984 року.

"Ми нерозлучні!» - розповідає Адель Хенель в одному інтерв'ю. "У фільмі ми майже не розлучаємося, адже він про наших відносинах. Наші героїні розуміють один одного по одному тільки погляду ». «І, звичайно, цей фільм не вийшов би без наших відносин,» - наполягає Ноемі Мерлант. «Ми дізнавалися чи один одного, спостерігаючи один за одним.» У фільмі їх спілкування розвивається в чуттєвий роман, а в житті вони здаються пов'язаними міцною дружбою.

Актори

Ролі виконали:

 • Ноемі мерлан в ролі Маріанни ( «Цей незграбний момент», «Куріоса»);
 • Адель Енель - Елоїза ( «Ніжна рука закону», «Будинок терпимості»);
 • Луана Байрамі - Софі ( «В годину пік»);
 • Валерія Голіно - графиня ( «Гарячі голови», «Людина дощу»);
 • Крістель Барас ( «Паливода», «Водяні лілії»);
 • Арман Буланжер ( «Повернені», «Тверде переконання»);
 • Гай Деламарш (серіал «А тепер серйозно», «Невдахи»);
 • Клеман Буассо;
 • Мішель Клеман ( «Дикун», «Справа Дрейфуса», «Серцеїд»);
 • Сесіль Морел ( «Августина», «Геній»).

Цікаві факти

А ви знали, що:

 • Це третє співробітництво режисера Адель Енель з актрисою Селін Скіаммой.
 • Саундтрек - Концерт № 2 Антоніо Вівальді для скрипки соль мінор, соч. 8, RV 315, L'Estate.

Історію кохання і пристрасті двох різних жінок делікатно і чуттєво розповість фільм «Портрет дівчини в огні», дата виходу в Росії призначена на 2019 роки (трейлер і сюжет доступні до ознайомлення в статті). Серед акторів - улюблениця режисера Адель Енель, яка зіграла роль Елоїзи, дівчата із заможної родини, яку віддають заміж за багатого чоловіка. Друга героїня - справжній ковток свободи для нареченої мимоволі, разом вони проводять багато часу на одному з пляжів, пізнаючи всю красу свободи і відчуваючи сильний потяг один до одного.

Loading...