Касові збори «Одного разу в ... Голлівуді» - останні новини

Останні новини про фільм "Одного разу в Голлівуді": касові збори стрічки в Росії зайняли лідируючі позиції. На гучному передпрем'єрному показі в Москві, який відбувся 7 серпня в кіноцентрі "Жовтень", побували такі російські зірки, як Надія Михалкова, Олександр Петров, Наталя Рудова, Регіна Тодоренко, Ксенія Собчак та інші. Спеціально для того, щоб особисто представити стрічку публіці, на прем'єрі були присутні режисер Квентін Тарантіно і продюсери Шеннон МакІнтош і Девід Хейман.

Кращий старт серед фільмів Тарантіно

У широкий російський кінопрокат стрічка надійшла 8 серпня в відразу ж зуміла заробити понад 60% всієї каси за день, що зробило фільм лідером за касовими зборами в російському кінопрокаті. У свій перший же прокатний день "Одного разу ... в Голлівуді" зумів заробити 115,2 мільйона рублів без урахування країн СНД. До кінця неділі сума зборів фільму перевищила 430-450 мільйонів рублів. І такі результати стали найбільш вражаючими серед усіх проектів Тарантіно, що вийшли в прокат: наприклад, попередній фільм "Мерзенна вісімка" заробив 401 млн рублів за перший уїк-енд.

Загальна каса фільму може перевищити мільярд рублів. Неймовірний рівень попередніх продажів, зоряний рівень акторського складу і приїзд самого Тарантіно в Москву - все це, безсумнівно, вплинуло на такий ажіотаж проекту і його збори.

Квентін Тарантіно прибув до Москви в рамках промотуру "Одного разу ... в Голлівуд". Режисерові вдалося прогулятися по столиці, поспілкуватися з публікою (в число якої входять і російські чиновники, і навіть міністр культури Володимир Мединський), а 7 серпня відбулася прес-коференція, на якій Тарантіно розповів про фільм.

Нагадаємо, що в центрі уваги сюжету кінострічки знаходяться колись популярний актор Рік Далтон і його дублер Кліфф Бут, які намагаються знайти нову порцію слави, вже встигла відгриміти. З цією метою Рік заводить дружбу з режисером Романом Поланскі і його дружиною Шерон Тейт. На тлі таких пошуків кар'єрних удачі розгортаються і інші події, що вплинули на весь Голлівуд в 1969 році.

Головних героїв зіграли:

  • Леонардо ДіКапріо в ролі Ріка Далтона ( "Титанік", "Початок", "Злови мене, якщо зможеш", "вижив", "Вовк з Уолл-стріт", "Відступники", "Джанго Звільнений");
  • Бред Пітт в ролі Кліффа Бута ( "Бійцівський клуб", "Великий куш", "Сім", "Одинадцять друзів Оушена", "Загадкова історія Бенджаміна Баттона", "Союзники");
  • Марго Роббі в ролі Шерон Тейт ( "Вовк з Уолл-стріт", "Тоня проти всіх", "Бойфренд з майбутнього", "Загін самогубців", "Дві королеви").

Золотий злиток в кишеню акторів

Ця робота стала другою в списку кращих стартів фільмів за участю Леонардо ДіКапріо, вона поступилася стартував на новорічних канікулах фільму "вижив" (479 мільйонів доларів в перший уїкенд), за гру в якому актор отримав довгоочікуваний "Оскар", а серед фільмів з Бредом Піттом в головній ролі перше місце до цього моменту займала "Світова війна Z" (379 мільйонів доларів). Серед проектів Sony в Росії успішніше починали прокат тільки такі блокбастери, як "Веном" (857 мільйонів доларів), "Людина-павук: Далеко від дому" (549 мільйонів доларів) і "Люди в чорному 3" (509 мільйонів доларів).

"Наш російський глядач вже давно готовий дивитися індивідуальне авторське кіно, якщо воно набуває статусу масового події. У стрічці" Одного разу в Голлівуді "є все, що необхідно: геніальна робота режисера, зоряний акторський склад, а також приїзд Тарантіно в Москву", - розповідає генеральний директор Sony Pictures Productions & Releasing в Росії Антон Сіренко.

На сьогодні це все останні новини про касові збори в Росії фільму Квентіна Тарантіно "Одного разу в Голлівуді". Завдяки відмінному сюжету, зоряного складу, та й генію режисера фільм може отримати понад мільярд рублів в російському прокаті до кінця другого уїкенда, а в країнах СН - ще більше.

Loading...