Чи вийде «Я - четвертий 2: Сила шести»

Екранізувати книги - це завжди великий ризик, на який йдуть не багато режисерів. Але режисер франшизи "Я - четвертий" Ді Джей Карузо все-таки наважився на виробництво стрічки. Кінокартина припала до душі шанувальникам, і тому продовження-фільм "Я - четвертий 2: Сила шести", дата виходу (можливо, 2021), актори, сюжет якого не анонсовані, а трейлер не вийшов, отримав зелене світло, але з невеликим застереженням . Його зйомки почнуться тільки тоді, коли буде написана друга частина оригінальної однойменної книги, на основі якої і була створена франшиза.

I Am Number Four: Power of six

США, Індія

Жанр: фантастика, бойовик, пригоди

режисер: Ді Джей Карузо

Дата виходу: 2021 (неофіційно)

В ролях: Алекс Петтіфер, Тереза ​​Палмер, Діанна Аргон, Каллен МакОлліф і інші.

У продовженні Джон і номер Шість знайдуть залишилися родичів і дадуть бій новим ворогам.

Сюжет

Джон Сміт здається звичайним підлітком, проте він - прибулець, за яким полюють небезпечні вороги, які мріють убити хлопця. Вони вже встигли знищити деяких з родичів Джона, і тепер йдуть за ним. Герой постійно змінює імена і не залишається довго на одному місці, переїжджаючи разом зі своїм опікуном. В один такий переїзд Джон знайомиться з Сарою і закохується в неї. Він вирішує не збігати від переслідувачів, а дати їм бій.

В кінці першої частини головні герої, Джон, Сем і номер Шість борються з могадоріанамі і перемагають. Вони вирішують розшукати зниклого батька Сема, що займається вивченням НЛО, а також що залишилися одноплемінників номера Шість і Джона. Саме про це нам і розповість фільм "Я - четвертий 2: Сила шести", офіційної інформації про який поки немає.

Режисер і зйомки (чи буде продовження фільму «Я четвертий»)

Режисерське місце першої частини зайняв Ді Джей Карузо ( "На гачку", "Параноя", "Забираючи життя", "Напролом", "Щит", "Три ікси: Світове панування"). Саме він заявив, що продовження буде створено тільки тоді, коли буде написано продовження роману, що став літературною основою проекту.

Сиквел повинен був вийти ще в 2015 році, але так і не отримав зелене світло. Тоді один зі сценаристів заявив, що друга частина не вийде зовсім, проте Ді Джей Карузо заявив, що плани на сіквел все-таки є. Так чи буде продовження фільму "Я - четвертий"? Невідомо, коли він вийде і чи вийде взагалі, але фанати все ще сподіваються на продовження.

Актори і ролі

На даний момент невідомо, які актори знімуться у фільмі. Але, ймовірно, в продовженні повернуться:

  • Алекс Петтіфер в ролі Джона ( "Шкільні роки Тома Брауна", "Дика", "Час", "Дворецький", Міські легенди "," Зворотні дороги ");
  • Тереза ​​Палмер в ролі Номери 6 ( "З міркувань совісті", "Грудневі хлопчики", "На гребені хвилі", "Вибір", "І гасне світло ...", "Тепло наших тіл");
  • Діанна Аргон в ролі Сари ( "Лузери", "Бурлеск", "Вероніка Марс", "Послушниця", "Берлін, я люблю тебе", "Улоговина в землі");
  • Каллен Маколіфф в ролі Сема ( "Привіт, Джулі!", "Великий Гетсбі", "Батьківщина", "Велика хвиля", "Легенда про Бене Холе").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Для того щоб зіграти могадоріан, інопланетян, які переслідують головного героя, акторам довелося носити черевики з 15-сантиметровою підошвою.
  • Стрічку було знято в Піттсбурзі, де місцева районна школа була перероблена в коледж.
  • Перша частина отримала в основному нейтральні відгуки, але зуміла заробити 150 мільйонів доларів по всьому світу, що приблизно в три рази перевищує її виробничий бюджет.

На даний момент невідомо, чи вийде в прокат фільм "Я - четвертий 2: Сила шести", дата виходу, актори і сюжет якого не анонсовані, а трейлер ще не вийшов. Але шанувальники з нетерпінням чекають продовження, яке все ще може отримати зелене світло.