Новий «Гаррі Поттер» - серіал від Warner Bros або слух

Багато знають і люблять дивовижну магічну всесвіт, створену письменницею Джоан Роулінг - "Гаррі Поттер". Величезний успіх вдалося роздобути і екранізацій всіх книг про пригоди головного героя в школі Хогвартс, і тепер повідомляється, що в світ вийде серіал про світ Гаррі Поттера, дата виходу, актори і сюжет якого невідомі, а трейлер ще не випущений. Шанувальники з ентузіазмом сприйняли такі новини і з нетерпінням чекають виходу проекту.

Harry Potter

Великобританія, США

Жанр: фентезі, пригоди

режисер: невідомо

Дата виходу: 2020 (неофіційно)

В ролях: невідомо

Про що ж глядачам розкажуть у новому серіалі?

Сюжет

Про сюжет нового серіалу поки що нічого не відомо. Інсайдери повідомляють, що розповідь проекту почнеться задовго до появи в школі чарівництва Хогвартс юного Гаррі Поттера, а головними героями стануть нові і невідомі персонажі.

Режисер і зйомки

Франшиза про юного чарівника виходила на телеекрани протягом 10 років, а останній фільм про Гаррі Поттера з'явився ще в 2011 році. За всі роки прокату фільмів вдалося зібрати мільярди доларів і величезна кількість фанатів по всьому світу, а акторів Деніела Редкліфа, Емму Уотсон і Руперта Грінта проект зробив одними з найбагатших підлітків Англії.

На хвилі такої популярності студія Warner Bros. просто не могла не присвятити світу "Гаррі Поттера" і серіал, а ось коли він вийде - питання окреме. Початкова стадія роботи над серіалом вже стартувала, так що сумніватися в тому, вийде чи ні даний телевізійний проект, не доводиться. Орієнтовна дата виходу проекту буде призначена не раніше 2020 року.

Актори і ролі

Про акторський склад серіалу на даний момент поки нічого не відомо. Деніел Редкліф ( "Записки юного лікаря", "Девід Копперфілд", "Чудотворці", "Роги", "Небезпечне завдання", "Ілюзія обману 2"), Емма Уотсон ( "Красуня і чудовисько", "Добре бути тихонею", " затемнення "," Сфера ") і Руперт Грінт (" Міські легенди "," Місячна афера "," Через хворобу "," Вбивства за алфавітом ") не повернуться на екрани, щоб зіграти полюбилися багатьом ролі Гаррі, Герміони і Рона.

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Джоан Роулінг написала чотири нових розповіді про світ "Гаррі Поттера". У них вона зробила акцент на навчальній частині в життя Хогвартса - кожна книга буде називатися, як один з уроків в школі чарівництва, наприклад, Зілляваріння або травологія і.т.д.
  • Представники письменниці Джоан Роулінг поки що спростовують чутки про виробництво серіалу: "Ні планів перетворювати історії світу Гаррі Поттера в серіал. Будь-які повідомлення носять чисто спекулятивний характер". Можливо, така заява пов'язана з тим, щоб підігріти інтерес фанатів до серіалу. У будь-якому випадку, шанувальникам слід очікувати офіційної інформації про новий фільм або серіалі про Гаррі Поттера.

Також несподіваною новиною для фанатів стала інформація про розробку фільму "Гаррі Поттер і Прокляте дитя", дата виходу якого призначена на 2026 рік. Режисери планують розділити франшизу на 3 фільми. До своїх ролей повернуться Деніел Редкліф, Емма Уотсон і Руперт Грінт. Сюжет буде зав'язаний на пригоди сина Гаррі і Джіні - Альбуса і його друга Скорпіуса, сина Драко Мелфоя. Нагадаємо, що в 2016 році на сцені лондонського театру стартував однойменний спектакль, а роль Герміони в ньому грала афроамериканська актриса, що відразу ж викликало негативні відгуки.

А знімальний процес шоу може початися після того, як студія завершить зйомки серії фільмів "Фантастичні тварини і де вони мешкають", яка стала спін-оффом оригінальних фільмів. Остання стрічка "Фантастичних тварюк" вийде на екрани в 2024 році - після неї-то Warner Bros. і візьмуться за приквел "Гаррі Поттера".

На даний момент офіційно не оголошено про розробку нового серіалу про світ Гаррі Поттера - його дата виходу, актори і сюжет не анонсовані, а трейлер не випущено. Якщо все ж телевізійному проекту буде дано зелене світло, в нього не повернуться колишні актори, а сюжетна лінія буде повністю нової. Але такі новини не засмучують фанатів, які будуть щасливі побачити на екранах любиться чарівну всесвіт.

Фан арт

Loading...