Продовження фільму «Після» - зйомки починаються в серпні

У серпні 2019 року почнуться зйомки 2-ий частини фільму "Після", прем'єра продовження поки не призначена, але творці обіцяють приблизну дату виходу в 2020 році. Перша частина, заснована на світовому бестселері письменниці Анни Тодд, підкорила серця глядачів і стала одним з найбільш комерційно успішних незалежних проектів 2019 року. Не дивно, що творці, недовго думаючи, оголосили про виробництво сиквела.

Початок зйомок і новий персонаж

У свій прем'єрний вікенд фільм "Після", бюджет якого склав 14 мільйонів доларів, зайняв першу сходинку за кількістю зборів в 17 країнах. У Франції - 9,9 мільйона доларів, у Німеччині - 9,3 млн доларів, В Італії - 7,1. У Росії стрічці вдалося зібрати понад 3 мільйони доларів. Саме такий успіх і дозволив шоураннер створити продовження.

У російському прокаті сіквел отримав назву "Після: Глава 2", його дата виходу призначена на 2020. Режисером стрічки є Роджер Камбл, який став популярним завдяки таким проектам, як "Форс-мажори", "Жорстокі ігри", "Краща охорона", " милі ошуканки "," Довічний вирок ".

Коли ж творці приступлять до початку зйомок фільму "Після: Глава 2"? Виробництво почалося в серпні 2019 року. Крім головних героїв Хардина і Тесси, яких зіграли Хіро Файнс-Тіффін ( "Безпека", "Гаррі Поттер і Принц-полукровка", "Більше Бена", "Зачистка") і Джозефіна Ленгфорд ( "Вовча яма", "Бійся своїх бажань" , "Назустріч темряві"), у фільмі з'явиться новий персонаж Тревор. Його зіграє Ділан Спроус ( "Шоу 70-х", "Грейс у вогні", "Курчата", "Дружина астронавта", "Урок закінчено").

Нагадаємо, що в центрі уваги сюжету першої частини знаходилися підлітки Тесса і Хардін, які закохуються один в одного, незважаючи на різні характери. Під час навчання в коледжі Тесса знайомиться з місцевим улюбленцем дівчат Хардіном, однак той постійно шукає спосіб зачепити дівчину чимось образливим. Незважаючи на це, Тесса тягнеться до Хардін, і одного разу їй вдається дізнатися гірку правду про минуле хлопця. Фінал історії виявився відкритим. У другій частині ми дізнаємося, чи пробачила Тесса свого коханого, і чи залишаться головні герої разом.

Зйомки 2 другій частині фільму, що отримала назву "Після: Глава 2" почнуться в серпні 2019, а прем'єра продовження відбудеться вже в 2020 році. Глядачам, основна частина яких - підлітки, покажуть драматичні події, сплетені навколо двох закоханих людей. А так як все в серії романів "Після" Анни Тодд 5 книг, можна сподіватися, що ця частина не стане останньою, і творці розділять історію не тільки на 2 частини.

Loading...