«Хороший» людина - новий серіал про Ангарського маніяка від режисера «власниць»

Черговим російським проектом в жанрі психологічного трилера став серіал про Ангарського маніяка "Хороша людина" (2019-2020), сюжет якого відомий, дата виходу, актори і трейлер не анонсований. Проект заснований на історії реального маніяка, в чиї криваві вбивства не змогли повірити родичі, які вважали того "хорошою людиною". Серіал вже голосно заявив про себе, а глядачі з нетерпінням чекають прем'єри.

Росія

Жанр: детектив, драма, трилер

режисер: Костянтин Богомолов

Дата виходу: 2019-2020

В ролях: невідомо

Хто наважиться знайти і зловити Ангарського маніяка, який залишив за собою кривавий слід з безлічі тіл?

Сюжет

У тихому і мирному містечку Рубіжному раптом починають відбуватися криваві вбивства дівчат. Молодий столичний слідчий Євгена Ключевська приїжджає в місто, щоб перевірити місцеві чутки про появу серійного вбивці. Проте багато жителів незадоволені приїздом столичного гостя: як і багато людей 90-х, які проживають в провінційному містечку, вони не довіряють нікому, а у кожного в шафі прихований не один секрет.

Режисер і зйомки

Режисерське місце проекту зайняв Костянтин Богомолов, відомий за такими роботами, як: "Гобсек", "Утриманки". Продюсером стала Ірина Соснова ( "Ржев: Невідома битва Георгія Жукова", "Брест: Фортечні герої", "Білий дім, чорний дим", "Утриманки").

Костянтин Богомолов

Костянтин Богомолов розповідає, що в "Хорошому людину" знімальна група спробувала дослідити зло, яке може ховатися в кожній людині:

"У нашому новому проекті ми певною мірою звертаємося до дослідження темної сторони людини. І таким чином ми перемикається на інший жанр - жанр психологічного трилера. Також я радий, що серіал став продовженням дослідження власної професії і одночасно продовженням відносин з прекрасною продюсерської і творчою командою , яку я зустрів на "утриманкою", і з якої я із задоволенням продовжую працювати. Упевнений, ми зробимо ще багато крутого і цікавого ".

Продюсер Ірина Соснова особисто зустрічалася з "ангарським маніяком", щоб краще передати його характер в проекті:

"Діалог вийшов дуже відкритим. Михайло Попков розповів буквально про все своє життя: дитинство, дорослішання, психологічні травми, які підштовхнули його до вбивств. У нашому проекті ми хочемо показати набагато більше, ніж просто криваві вбивства. Стало зрозуміло, що в планах зняти серіал не стільки про злочини, скільки про суспільство в цілому, яке породило кривавого вбивцю через своїх патріархальних ідеологій. Не сумніваюся, що знімальна команда зробить важливе соціальне відкриття і приверне широку аудиторію для обговорення даної ін блеми ".

Актори і ролі

Про акторський склад серіалу на даний момент нічого не відомо.

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Історія Михайла Попкова, "Ангарського маніяка", йде в 90-і роки, коли той орудував в Іркутській області. У 2015 році Михайла засудили до довічного ув'язнення за вбивство 22 жінок і два замахи. Маніяк розповів, що почав вбивати після зради дружини. У січні 2017 року Михайла зізнався ще в 59 вбивствах. Цікаво, що весь час до його упіймання, Михайло працював міліціонером. Творці серіалу своїм проектом хочуть донести до людей всю правду про "ангарському маніяка" і про те, що підштовхнуло його до вбивств.
  • Справою маніяка займався слідчий Євген Карчевський. Деякі імена головних героїв серіалу були змінені для надання проекту художньої цінності.

Михайло Попков - серійний вбивця з Ангарська

Глядачеві вдасться подивитися на телеекрані, як відбувалося розслідування про "ангарському маніяка" у фільмі "Хороша людина" (2019-2020), дата виходу, актори і трейлер якого не анонсовані, а сюжет уже відомий і зацікавив багатьох людей, які мріють дізнатися правду про події тих днів.

Loading...