Серіал «Чорнобиль» - нова версія від НТВ

Надихнувшись оглушливим успіхом американського серіалу "Чорнобиль", наші кіновиробники вирішили зняти власний проект, який би передав їх власне бачення жахливої ​​катастрофи, що сталася в 1986 році. Дата виходу серіалу "Чорнобиль" (2019) від НТВ призначена, актори і сюжет анонсовані, а трейлер вже випущений.

Рейтинг очікувань прем'єри (КиноПоиск) - 38%.

Росія

Жанр: історичний, драма, детектив

режисер: Олексій Мурадов

Дата виходу: 2019

В ролях: Ігор Петренко, Надія Михалкова, Дмитро Ульянов, Марія Андрєєва, Олександр Ільїн, Володимир Юматов, Дмитро Муляр, Олександр Феклістов, Олена Яковлєва, Юрій Цурило і інші.

Підполковник військової розвідки прибуває в Прип'ять, щоб зловити шпигуна ЦРУ, який виявляє інтерес до Чорнобильської атомної станції.

Сюжет

Часовий проміжок, показаний в серіалі, охоплює події між квітнем і груднем 1986 року. Ще до аварії на Чорнобильській АЕС підполковник контррозвідки Андрій Ніколаєв жив тихим і мирним життям разом зі своєю дружиною і дочкою. Але начальство посилає героя в Прип'ять за секретним завданням: розшукати на території міста досвідченого агента ЦРУ Альберта Ленца, який зацікавився АЕС. Дружина Андрія вирішує також прибути в Прип'ять, що не розповівши про це главі сімейства, при цьому вона бере з собою маленьку дочку Олю. Однак Чорнобильська зона становить величезну небезпеку через викид радіації - аварія вже сталася.

Відгуки про майбутню прем'єру

Раніше деякі користувачі мережі розкритикували серіал від каналу HBO, порахувавши, що проект має на тільки одну мету - дискредитувати Радянський Союз. Але і зараз, коли вже російський канал НТВ зняв власну версію аварії, що відбулася, багато також розкритикували майбутній серіал:

 • "Гра акторів жахлива, декорації невідповідні, а сюжет не має ніякого відношення до аварії на Чорнобильській АЕС";
 • "Навіщо знімати те, що вже круто знято?";
 • "Чорнобиль - лише фон, на якому розвивається дешева мелодрама".
Основною претензією до серіалу НТВ стала погана гра акторів, а також сюжет, який ніяк не розкриває всі події катастрофи 1986 року.

Режисер і зйомки

Режисерське місце серіалу зайняв Олексій Мурадов, який став відомим завдяки таким проектам, як "Нічні сестри", "Двічі в одну річку", "Тульський Токарев", "Винищувачі", "Власик: Тінь Сталіна".

Олексій Мурадов

Над сценарієм працював Валентин Спиридонов ( "Врятувати чоловіка", "Без свідків", "Бій місцевого значення", "Чорні бушлати"). Оператор - Роберт Філатов ( "Нічні сестри", "Тульський Токарев", "До вас прийшов ангел", "Винищувачі").

продюсери:

 • Андрій Феофанов ( "Турецький гамбіт", "Зона", "Забутий", "Навчи мене жити", "Альошкіна любов", "З п'яти до семи", "Золото");
 • Володимир Щегольков ( "Ангел в серці", "Дика любов", "Ленінград", "Забутий", "Антидур", "Дитинка");
 • Ірина Барк ( "Тест на вагітність", "Забутий", "Все буде добре", "П'яна фірма", "Непокорная").

Режисер Олексій Мурадов розповідає, що ідея фільму прийшла до нього ще в 2014. Багатосерійний фільм повинен розповісти, що саме сталося в 1986 році:

"Ми хочемо розповісти історію в діапазоні від людей, які були в Прип'яті під час вибуху, до Кремля і ЦРУ - хочемо показати весь спектр їх емоцій. І треба сказати, що це особистісна драма - ми розглядаємо те, як кожна людина переживає катастрофу і як бореться з нею ".

Також творці заявляли, що сценарій заснований на секретних документах, які вдалося зібрати.

Знімальний процес серіалу почався влітку 2018 року. Він проходив в білоруських містах: Мінську, Хотимск, Слуцьку. Всього в проекті буде 12 серій. Дата прем'єри поки не призначена, але очікується, що творці випустять проект восени 2019 року.

Актори і ролі

У серіалі знялися такі зірки російського кіно:

 • Ігор Петренко в ролі Андрія Ніколаєва ( "Іменини", "Зірка", "Кармен", "Водій для Віри", "Герой нашого часу", "Відрив", "Коли її зовсім не чекаєш", "Пілігрим");
 • Надія Михалкова ( "Стомлені сонцем", "Сибірський цирульник", "Син батька народів", "Зненавиджена", "Любов з акцентом", "Останній з Магікян", "Місто", "Мертве озеро");
 • Дмитро Ульянов в ролі Альберта Ленца ( "Рік золотої рибки", "72 метри", "Богиня: Як я полюбила", "Шут", "Вигнання", "Батальйон");
 • Марія Андрєєва ( "Звичайна жінка", "Софія", "Кат", "Чорна кішка", "Французький попутник", "Годунов: Продовження");
 • Олександр Ільїн ( "Боєць", "Графіті", "Закритий простір", "Дике поле", "Сибірський цирульник", "Рік культури", "Годунов: Продовження");
 • Володимир Юматов ( "Воскресіння, пів на сьому", "Кат", "Метро", "Павук", "Коханець", "Ходіння по муках", "Операція Сатана");
 • Дмитро Муляр ( "Ластівчине гніздо", "Екіпаж", "Територія", "Другі", "Забутий", "Одного разу в Ростові", "Синдром дракона", "На краю");
 • Олександр Феклістов ( "Свати 4", "Рік собаки", "Впасти вгору", "В серпні 44-го", "Загін", "родичі", "Оптимісти", "Коханки");
 • Олена Яковлєва ( "Злочин і кара", "Я залишаюся", "Карасі", "Яка дивна гра", "Вангелія", "Інтердівчинка", "Сім вечерь", "Ялинки нові");
 • Юрій Цурило ( "Дурень", "Навчи мене жити", "Поп", "хрустів, машину!", "У серпні 44-го", "Тільки ти", "Синдром дракона", "Кривава бариня", "Прибулець" , "Скіф").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • На неофіційному сайті, присвяченому творчості актора Ігоря Петренка, був викладений секретний трейлер даного художнього фільму. Через деякий час він був видалений, проте встиг розлетітися на багато інших сайтів і соціальні мережі. Кількість лайків і дізлайков повалило багатьох глядачів в шок: на 100-200 лайків трейлер заробив тисячі дізлайков. Через це канал НТВ вирішив заблокувати всі трейлери, які встигли розлетітися по Youtube і по іншим сайтам інтернету. На одного користувача канал пригрозив подати до суду через порушення авторських прав, коли той виклав трейлер до того, як серіал запустили на ТБ. Користувач вирішив не доводити справу до суду і видалив ролик.
 • Реквізити і локації для серіалу творці шукали по всій Білорусі: старі "волги", "жигулі" та інші машини того часу. Крім цього реквізитори постаралися відтворити все в точності, плоть до приладів, які вимірювали радіацію.
 • Російські ЗМІ зазначають, що серіал НТВ стане "вітчизняним відповіддю" західному шоу.

Чи вдасться російським кінематографістам каналу НТВ зняти серіал "Чорнобиль" (2019), дата виходу, актори і сюжет якого відомі, а трейлер вийшов, так, щоб показати реальні події, що відбулися в кінці 80-х минулого століття, глядачі дізнаються вже восени 2019 року .

Loading...