"Аватар 2" помститься Marvel: Нова війна за касові збори оголошена

"Месники: Фінал" завоювали звання самого касового фільму в історії кінематографа, обійшовши "Аватар", але в команді "синіх" не хочуть миритися з поразкою. Дізнайтеся про те, чи зможе Аватар 2 стати новим лідером світового прокату?

Один його фільм дорівнює двадцяти їх фільмам

Нова зірка команди "Аватара 2" Кліфф Кертіс впевнений, що довгоочікуваний сіквел змінить все. Він привітав "Месників" з перемогою, але йому куди цікавіше, що буде далі після виходу на екрани другої частини пандоріанской саги.

Фільм "Аватар" режисера Джеймса Кемерона зібрав у світовому прокаті $ 2,789,679,794 з урахуванням перевипуску. "Месники: Фінал" братів Руссо зібрали на даний момент $ 2,793,794,145 з урахуванням перевипуску. Повторний показ ще йде в ряді світових кінотеатрів.

Кертіс уїдливо підкреслив, що Marvel знадобилося створити 20 фільмів, щоб позмагатися з одним шедевром Кемерона.

Ви знаєте, що Джеймс Кемерон і продюсер "Аватара" Джон Ландау дуже класні, ввічливі люди. Вони віддали належне Marvel. Але майте на увазі, що вони прийшли до цього на хвилі успіху 20 фільмів. А "Аватар" це тільки один фільм. Лише найперший із запланованих. Мені не терпиться дізнатися, яке ж враження справлять на глядача друга, третя і четверта частини.

Актор має на увазі, що успіху "Месників: Фінал" не було б без успіху попередніх картин в рамках кінематографічної всесвіту Marvel. Вони стоять на плечах багатьох сольних проектів. І поки ці проекти розвивалися, "Аватар" залишався самим касовим фільмом в історії кінематографа протягом десяти років! Кертіс впевнений, що касовий успіх "Аватара 2" не змусить себе чекати. Але не все так просто.

Успіх кінематографічної всесвіту Marvel - це багато років успішного планування. Приклад довгострокової стратегії. А від команди "Аватара" ми тільки й чуємо обіцянки другій частині, яка ніяк не вийде. Нехай на цей раз затримка і з вини Дісней.

Хто такий Кліфф Кертіс і коли чекати "Аватар 2"

Цей 40-річний актор добре відомий нам по ролі Тревіса в серіалі "Бійся ходячих мерців". У цьому році він з'явився на екранах у фільмі "Хоббс і Шоу". У сім'ю "Аватара" потрапив в 2017 році і підписав контракт на участь відразу у всіх чотирьох передбачуваних сиквелах франшизи.

Він зіграє одну з ключових ролей - вождя клану Меткайна по імені Тоноварі. Ці представники раси нави живуть на морських рифах. Нагадуємо, що друга частина буде присвячена пригодам на водних просторах планети Пандора (і пригод під водою).

На даний момент відомо, що "Аватар 2" повинен вийти на екран 17 грудня 2021 року. Решта сиквели намічені на 2023, 2025 і 2027 роки. Другу і третю частини покажуть з перервою в рік, а потім буде тривала дворічна пауза.

Кемерон ще в 2017 році обіцяв, що наші щелепи злегка відвиснути від подиву, коли ми побачимо його новий шедевр. Чи можна прогнозувати касові збори картини виходячи з однієї фрази?

"Думаю, що він в будь-якому випадку набере 1 мільярд доларів в прокаті. Але я не готовий говорити про те, що" Аватар 2 "набере більше 2 мільярдів доларів, поки не побачу хоч який-небудь контент". Так вважає фахівець західного порталу про кінематограф Cinemablend.

Ми ще багато раз повернемося до цієї теми, щоб зрозуміти, чи зможе "Аватар 2" стати новим лідером світового прокату в 2021 році.

Дивіться відео: Sensational Stokes 135 Wins Match. The Ashes Day 4 Highlights. Third Specsavers Ashes Test 2019 (Лютого 2020).

Loading...