Коли вийде «околофутбол 2»

Фільм "околофутбол 2", дата виходу якого поки невідома, сюжет і актори анонсовані, а трейлер вже випущений, став одним з найбільш обговорюваних майбутніх російських проектів. Ще багато глядачів не встигли ознайомитися ні з трейлером, ні з сюжетом, але вже ставляться з великим скепсисом і недовірою до майбутнього релізу, який так стрімко повторює долю сумнозвісної "Матильди".

Росія

Жанр: драма, кримінальний

режисер: Антон Борматов, Григорій Іванець

Дата виходу: жовтень 2019 (неофіційно)

В ролях: Іван Фоминов, Павло Ярликів, Олександр Ратніков, Григорій Іванець, Дар'я Мінгазетдінова і інші.

Що чекає головних героїв в продовженні гучного фільму? Несподіване перевтілення і активна підтримка улюбленої футбольної команди!

Сюжет

У центрі уваги фільму будуть знаходитися 4 головних героя - Мажор, Тічер, Ярий і Бритва. Всі вони мають однакові інтереси і навіть схожі риси характеру, що робить героїв дуже близькими один одному людьми. У продовженні нам розкажуть про події 2018 року, коли в Росії проходив Чемпіонат світу з футболу. Герої не беруть участі в грі, але зате вони є активними вболівальниками. Ось тільки одна біда - вони складаються в злочинному угрупованні, через дії якої і потрапляють в біди. Наприклад, в першій частині "околофутбол" Ярого вбивають, Тічер сів у в'язницю на 5 років, Мажор отримав один рік умовно, ну а Бритва гине через спровоковану передозування наркотиками. Творці розкрили, що всі головні герої будуть присутні і в другій частині (можливо, що Бритва і Ярий з'являться у вигляді спогадів), а Тічер вийде з в'язниці достроково і зможе разом з новими друзями повболівати за улюблену команду. Також творці пообіцяли цікаве перевтілення героїв.

Режисер і зйомки

Виробництво продовження замислювалося ще в 2017 році, але відклалося через недостатнє фінансування. Цього разу режисер Антон Борматов ( "Хіромант", "Наших б'ють", "Родич", "Чужа", "З новим роком, мами!", "Ольга", "Підкидьок") пообіцяв приділяти менше часу бійок, а показати взаємини уболівальників. Також одним з режисерів виступить актор Григорій Іванець. Продюсером стала Олена Геладзе ( "Газгольдер: Фільм", "Тимчасово недоступний", "Папа, здохни").

Коли ж вийде фільм "околофутбол 2"? Можлива дата виходу призначена на середину жовтня 2019 року.

Актори і ролі

У фільмі знялися:

  • Іван Фоминов в ролі Ярого ( "Зрада", "Курорт: Провінційна історія Хе", "Майор Грім", "Краще, ніж люди");
  • Павло ерликі в ролі Мажора ( "Зовнішнє спостереження", "Три дня лейтенанта Кравцова", "Кривава бариня", "Мурка", "Слід", "Розплата");
  • Олександр Ратніков в ролі Тічер ( "Псих", "Салют-7", "Московська хорт", "Батьки і діти", "Мамочки", "Дівчата не здаються", "Свєта з того світу");
  • Григорій Іванець в ролі Бритви ( "Метод Лаврової 2", "І падає сніг ...", "Карпов: Сезон 3", "Метод Фрейда", "Інкасатори", "Кінцева зупинка");
  • Дарина Мінгазетдінова в ролі Таїсії ( "Клим", "Шифр", "Нові російські", "Син мого батька", "Любов неждана нагряне", "Справа слідчого Нікітіна").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Повна назва продовження - "околофутбол Війна за мир".
  • Спеціально для ролі актор Іван Фоминов набрав 20 кг за місяць і займався зі штангою по 6-7 раз в тиждень.
  • Бюджет першого фільму склав 2,4 мільйона, а зібрати вдалося цілих 96 мільйонів.
  • Щоб відтворити більш живу атмосферу, на зйомки були запрошені справжні вболівальники футболу.
  • Актриса Дарина Мінгазетдінова не хотіла брати участь в еротичній сцені, проте її бабуся знайшла аргумент для зйомок, вказавши на те, що Чулпан Хаматова також колись роздягалася на камеру. Так що Дарина, подивившись на свою більш дорослу колегу, погодилася знятися у відвертій сцені.

Фанатам залишається сподіватися, що офіційна дата виходу фільму "околофутбол 2" з відомими акторами, сюжетом і вийшли трейлером все-таки буде призначена на жовтень 2019 року. В який бік зміняться знайомі герої і що чекає їх на трибунах уболівальників Чемпіонату світу? Інтрига збережеться до самої дати релізу.

Loading...