Обитель зла 7 - що відомо про продовження

Продовження однієї з найвідоміших франшиз про зомбі все-таки дали зелене світло - коли оголосять дату виходу, акторів фільму "Обитель зла 7" / "Resident evil 7" невідомо, сюжет анонсований, трейлер проекту також поки не випущений. Шанувальники з нетерпінням очікують призначення дати прем'єри, адже даний проект надовго захопив їх серця своїм кривавим і страхітливим сюжетом.

Resident Evil 7

США

Жанр: жахи, трилер, бойовик

режисер: Пол У. С. Андерсон

Дата виходу: невідомо

В ролях: Міла Йовович та інші.

Еліс чекають довгі мандри по світу, в яких вона буде знищувати зомбі за допомогою антивірусу ...

Сюжет

Корпорація "Амбрелла" розробила смертельний вірус, який вирвався на свободу і перетворив практично все населення в кровожерних зомбі. Головний винуватець цього - доктор Альберт Вескер, який тепер став заручником власного дітища. Він створив штучний інтелект, який тепер має намір знищити всі навколо.

У шостій частині кінофраншизи нам показали падіння Вашингтона під натиском зомбі. Єдиною надією людства стає антивірус, здатний знищити всіх заражених. За ним-то в Раккун-сіті і відправляється головна героїня Еліс. На базі корпорації "Амбрелла", званої "Вулик" / "Мурашник" відбувається бій між Еліс і Айзексом, в результаті якого антивірус все-таки був розпорошений. Героїня переїжджає в Нью-Йорк, адже їй необхідно поширити антивірус по всій Землі, що може забрати багато часу.

Новий фільм може розповісти про внутрішній устрій корпорації "Амбрелла" і про світовий порядок, про яку мріяло її керівництво. При цьому творці обіцяють зберегти атмосферу всієї лінійки кінофільмів і залишити в ньому "пасхалка" до оригінальної гри.

Режисер і зйомки

Режисером проекту знову виступив Пол У. С. Андерсон (Смертельна битва "," Смертельна гонка "," Пандорум "," Помпеї "). Ще до початку роботи над шостим фільмом він заявив, що майбутнє Еліс буде залежати від касових зборів і реакції глядачів і критиків. Нехай 6 частина і не знайшла особливої ​​любові критиків і високих оцінок, пошуки шоураннер для зйомок продовження все-таки ведуться.

Актори і ролі

Відомо, що в фільм повернеться Міла Йовович ( "П'ятий елемент", "Мисливець на монстрів», «Райські пагорби», «Жанна Д'Арк", "Його гра", "Чаплін", "Небезпечне розслідування", "Хеллбой: Відродження кривавої королеви "), яка грає Еліс. Про решту касти інформації немає.

Milla Jovovich

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • У планах у студії перезавантаження всієї франшизи з іншими героями і акторами. Сценаристом нового проекту став Грег Руссо ( "Смертельна битва"), який зізнався, що під час написання сюжету надихнувся грою "Resident Evil 7" і фільмами лінійки "Пила" Джеймса Вана.
  • Незважаючи на те що фільм є кіноадаптацією однойменної гри, персонажа Еліс в ній немає - героїню придумав сам режисер П. Андерсон.
  • Але з роками дещо з фільмів перекочувало і в ігри, наприклад, персонаж Червона Королева, а також дзеркальний коридор з лазерами.
  • На роль Еліс колись претендувала Гвінет Пелтроу ( "Сім", "Залізна людина", "Талановитий містер Ріплі", "Закоханий Шекспір", "Лузери", "Одержимість", "Месники: Фінал").
  • У франшизі багато є відсиланням на книгу "Аліса в задзеркаллі", наприклад, ім'я головної героїні - Еліс.
  • Після закінчення зйомок першого фільму режисер Пол У. С. Андерсон і Міла Йовович одружилися.

Залишається сподіватися, що шанувальники все-таки дочекаються випуску трейлера і оголошення дати виходу, акторів і точного сюжету фільму "Обитель зла 7" / "Resident evil", коли ж буде призначена прем'єра - невідомо. Що режисер Пол У. С. Андерсон піднесе глядачам в новій частині? Дізнаємося в кінотеатрах.

Дивіться відео: Міла Йовович знімає репортаж. "Оселя зла 5: Відплата" (Листопад 2019).

Loading...