Чи вийде «Морський бій 2»

Останні новини про кінокартині "Морський бій 2": фільм не вийде на телеекрани, так як перша частина провалилася в прокаті, а збитки продюсерів і режисера склали майже 50 мільйонів доларів. Положення не врятували ні фантастичний сюжет з використанням неймовірних спецефектів, ні запрошені зірки, на яких знатно витратилася знімальна група. Глядачі не оцінили кінокартину.

Що було в 1 частини

Прем'єра оригінального фільму відбулася 3 квітня 2012 року, на його виробництво було витрачено близько 209 мільйонів доларів, але зібрати вдалося лише 240 + витрати на маркетинг. Саме з цієї причини боси кіностудії засумнівалися в успіху сиквела і відклали виробництво стрічки на довгий час. На даний момент дата виходу фільму "Морський бій 2" не призначена, актори не названі, а трейлер так і не випущений, що означає повну відмову студії від виробництва продовження.

Сюжет першої частини сконцентрувався на боротьбі американських моряків з інопланетними загарбниками, що вирішили почати видобуток ресурсів на Землі. Ця діяльність стала б згубною для всієї планети, тому підрозділ військово-морського флоту, що знаходиться найближче до кораблям прибульців, вступає в боротьбу проти загарбників.

У центрі оповідання знаходиться молодий лейтенант Алекс Хоппер, який ніколи не відрізнявся дотриманням дисципліни, але саме йому доведеться відчайдушно боротися за все людство. Його брат гине на самому початку битви, тому бажання героя захистити людство межує з бажанням помститися.

Що відомо про продовження

Якби друга частина все-таки вийшла, вона б продовжила сюжет першої і розповіла б про нове вторгнення - на цей раз прибульці повинні були зіткнутися з орбітальним супутником і розлетітися на кілька осколків, практично знищивши Гонконг. Щоб перемогти позаземні кораблі, що опинилися викинутими в море, командам моряків довелося розробити план і втілити його в життя.

Творці заявили, що в основі сюжету першої частини перебувала настільна гра, що стала популярною після Першої світової війни, під час якої морські битви були на особливому рахунку.

Фанати все ще сподіваються на продовження, але шанси на його реліз вкрай малі. Режисер Пітер Берг ( "Легковажна річка", "За всяку ціну", "Хенкок", "В променях слави", "Глибоководний горизонт") на даний момент не дає ніяких відомостей про розробку сиквела.

Останні новини про те, що фільм "Морський бій 2" не вийде на телеекрани, сильно засмутила прихильників. Але все ж шанси на реліз є, адже в Голлівуді відомі випадки, коли перша частина франшизи була провальною або не окупляться, але продюсери не засмучувалися, а розробляли продовження.

Loading...