Чи буде продовження «АЛІТА: Бойовий ангел»

Всі любителі кінематографічних робіт чудового режисера Джеймса Кемерона з нетерпінням очікують інформацію про те, чи буде знято фільм "Аліта: Бойовий ангел 2 - продовження", а також чекають оголошення дати виходу, акторів, сюжету і випуску трейлера майбутньої стрічки. Перша частина історії привернула увагу глядачів завдяки сюжету і фантастичного візуального оформлення, так що аудиторія відразу ж побажала продовження.

Що було в 1 частини

"Аліта" стала адаптацією популярної японської манги. Головними шоураннер проекту стали Роберт Родрігес ( "Від заходу до світанку", "Чотири кімнати", "Місто гріхів", "Вбити Білла 2", "Матадор"), який виступив в якості продюсера, і Джеймс Кемерон ( "Титанік", "Термінатор "," Аватар "," Чужі "," Санктум "), що став автором сценарію, а також продюсером кінострічки. Причина, по якій Джеймс Кемерон виступив лише продюсером, проста - він знаходиться в активній розробці сіквелів знаменитого "Аватара" і повністю залучений в роботу.

Детально про 1 частини:Бойовик "Аліта: бойовий ангел" (Alita: Battle Angel)

Сюжет першої частини обертався навколо далекого майбутнього, в якому панувало спустошення після жорстокої міжгалактичної війни. Геніальний вчений Ідо (до того ж ще і кіборг) виявляє на звалищі унікальну дівчину-кіборга з людськими мізками. Він називає її Алита в честь загиблої доньки.

Алита виявляє, що володіє унікальними техніками бою, які можуть допомогти завоювати перемогу в моторболе - змаганнях, що нагадують гладіаторські бої кіборгів. Головною метою для героїв стає шлях наверх - в літаючий місто Салем, який є таким собі едемом для всіх, хто мріє вирватися з бідної життя. Фінал першої частини залишається відкритим - Алита стає чемпіоном моторбола, що є її першим кроком на шляху до мети.

Чи буде сиквел

Режисер Роберт Родрігес розповів, що після успіху першої частини, він хотів би попрацювати над продовженням:

"О, так! Я хочу зробити наступні кроки в розробці сиквела. Це було дуже весело. Робота з Джеймсом була крутий, ефекти - приголомшливими, а актриса Роза Салазар просто неймовірна! Упевнений, що продовження буде набагато краще. Існує дуже багато цікавих і захоплюючих сюжетів в манзі, над якими варто попрацювати і показати глядачам ".

Фільм близький за сюжетом до аніме "Battle Angel" (1993), в ньому були адаптовані перші 2 томи оригінальної манги. Обидва сюжету закінчуються смертю Хьюго - друга і любовного інтересу АЛІТА. Так що ми можемо здогадатися, про що розкажуть глядачам в сіквелі. В манзі Алита поступово стає зіркою моторбола, продовжуючи працювати воїном-мисливцем. Дівчина виявляється втягнута в змову, в результаті якого була засуджена до смертної кари, після чого відроджена в новому тілі для вбивства Нови. Іменний такий сюжет (з можливими змінами) та варто очікувати в продовженні "Аліта".

Оригінальний фільм був знятий ще до об'єднання кінокомпаній Fox і Disney, зараз вихід сиквела залежить саме від рішення Дісней. Якщо студія все-таки погодиться на виробництво продовження, то незрозуміло, коли воно вийде: це може бути 2021 або 2022 рік. Можливо, в фільм все-таки повернеться Роза Салазар ( "Чоловік шукає жінку", "Американська історія жахів", "Пташиний короб"), яка зіграла АЛІТА.

Продюсер Джеймс Кемерон розповідає, що плани на продовження все ж є, але на ранній анонс сподіватися годі було через можливу "втрати обличчя". Кемерон також заявив, що відправив тільки 600 сторінок напрацювань нового сценарію режисерові, а Родрігес сповістив, що цього вистачить на цілу трилогію.

Чи буде випущений фільм "Аліта: Бойовий ангел 2-продовження", і коли анонсують його дату виходу, акторів, трейлер і сюжет, поки невідомо. Але плани на сіквел все-таки є, про що заявляє сам режисер Р. Родрігес, так що сумніватися в продовженні не доводиться.

Loading...