Коли вийде «Незаперечний 5»

Тривалий час фанати чекали оголошення дати виходу в Росії фільму "Незаперечний 5" (2020), актори і сюжет якого відомі, а трейлер ще не випущений. Голлівуд вирішив не засмучувати своїх глядачів і все-таки анонсував попередню прем'єру на жовтень 2019 року, але потім пересунув її на 2020 рік. Глядачі вже знаходяться в передчутті дати релізу, тим більше що тепер франшиза буде виходити в новому форматі.

Дану американсько-болгарську франшизу почали показувати ще в 2002 році. Перша кінокартина відразу ж зуміла роздобути армію шанувальників, які перебували в захваті від сюжету, а також від відмінно опрацьованих елементів бойовика.

У центрі сюжету проекту знаходиться професійний боєць Юрій Бойко, який мріє побудувати свою спортивну кар'єру. Але через тюремного минулого цього домогтися не так просто, внаслідок чого Юрій бере участь в підпільних боях, де поступово і вчиться бійцівського ремеслу. В кінці 3-го фільму герой їде на Україну, де продовжує боротьбу на рингу. В 4-му ж фільмі Юрій побував в Будапешті, де бився на рингу з Зурабом і, не розрахувавши сили, сильно скалічив противника, через що Зураб помер. Він дізнається про сім'ю загиблого і їде до них, щоб попросити вибачення. Дружина Зураба зуміла пробачити Юрія і навіть перейнялася любовними почуттями до героєві. Бойко дізнається, що жінка залишається боржницею місцевого бандита і, щоб виторгувати їй свободу, Юрію довелося перемогти супротивників на рингу, а потім і вбити лиходія. Через це він і потрапив до в'язниці.

У новій частині Юрію доведеться битися спочатку на рингу в тюрмі, а потім в підпільних боях без правил.

Однак, існує ймовірність, що фільм і зовсім може не вийти на телеекрани, так як актор Скотт Едкінс ( "Спеціальне завдання", "Поїзд далі не йде", "Мета номер один", "Перезавантаження", "Доктор Стрендж", "Потрійна загроза "), який грає Юрія Бойка, заявляє, що шанси побачити нову частину вкрай малі. Також він розповів, що історія Юрія трагічна, і кінець 4-ої частини цілком підходить логічного розповіді про бійця. Можливо, труднощі створення продовження пов'язані з касовим провалом 4-ої частини, незважаючи на любов глядачів і величезна кількість фанатів.

На даний момент відомо, що зйомки повнометражного фільму заморожені, але ось франшиза "Незаперечний" повернеться у вигляді серіалу.

Коли ж він вийде на екрани? Початок зйомок запланований на березень 2020 року, так що прем'єру серіалу варто очікувати в тому ж році. Він буде зніматися в Болгарії, а його режисером виступить Айзек Флорентайн ( "Сават", "Битва драконів", "не підлягає 2", "Обітниця мовчання"). А ось, що дійсно жахає фанатів, так це те, що Скотт Едкінс може і не повернутися у франшизу, а Юрія Бойка може зіграти інший актор.

Залишається сподіватися, що на екрани все-таки вийде телевізійний фільм "Незаперечний 5" (2020) з поки невідомими датою виходу в Росії, акторами, сюжетом і трейлером, який поки не вийшов. Скотт Едкінс все-таки і далі продовжить грати Юрія Бойка, за виконання ролі якого його так полюбили фанати.

Loading...