Касовий успіх «Короля лева» - останні новини

Касові збори в світі кіноадаптації мультфільму студії Disney "Король Лев" (2019) перевищили позначку в один мільярд доларів! Це не дивно, адже глядачі з теплотою згадують оригінальну анімаційну стрічку Дісней 1994 року випуску, яка захопила серця людей по всьому світу. Тому, з надією згадати своє дитинство, шанувальники з великим завзяттям стали відвідувати сеанси кіноадаптації в кінотеатрах.

Американські збори

В Америці фільм "Король Лев" стартував з рекордних 185 мільйонів доларів - це стало найкращим стартом фільмів категорії PG, а також кращим результатом для фільмів студії Дісней. Наприклад, попередні рімейки улюбленої класики стартували трохи гірше - "Красуня і чудовисько" - 175 мільйонів доларів, "Аліса в країні чудес" - 116 мільйонів доларів, "Книга Джунглів" - 103 мільйони доларів, а "Аладдін" - 91, 5 мільйона доларів. Крім усього іншого, стрічка стала кращим проектом серед робіт, коли-небудь стартували в липні, обігнавши фільм "Гаррі Поттер і Дари Смерті: Частина 2" з його 169 мільйонами.

Каса в Росії

У Росії проект стартував нітрохи не гірше - в перший же день він заробив 235 мільйонів рублів, і це без урахування СНД. На всіх сенсах стрічки були аншлаги, а вільних місць в залі кінотеатрів практично не знайшлося, хоча спочатку багато досить скептично поставилися до майбутнього старту. Так, за підсумками уїк-енду, в російському прокаті "Король Лев" підібрався до мільярда рублів - він заробив 964 мільйони. А з урахуванням країн СНД сума і зовсім подолала один мільярд рублів. За минулий уїк-енд фільм залучив понад 83% всіх зборів. Такий результат став третім показником після "Месників: Війни Нескінченності" і "Піратів Карибського моря: Мерці не розповідають казки".

Багато російські критики зауважують, що стрічка стала справжнім технологічним проривом, і навіть порівнюють її сюжет з сюжетами письменника Шекспіра, перенесеними в тропічні джунглі.

Сімба «підриває» касу

Прем'єрі і далі пророкують збереження першого місця серед російського прокату. На даний момент загальні збори кінокартини подолали позначку в 1,8 мільярда рублів, а з урахуванням країн СНД фільм заробив більше 2 мільярдів. Стрічка втратила всього 58% зборів першого уїк-енду - наприклад, другий четвер зборів приніс їй 98,6 млн рублів, а за весь другий вікенд сума може скласти 450-500 млн рублів.

Скільки ж творці зібрали на міжнародній арені? Тут "Король Лев" також став лідером за зборами - в перший уїк-енд йому вдалося зібрати 269,4 мільйона доларів. У Китаї стрічка стартувала раніше, тому дана країна залишається лідером за зборами. Серед територій, які почали працювати з "Королем Левом" пізніше, по зборах лідирує Великобританія. Тут стрічка заробила $ 19,9 млн. Мексика принесла $ 18,7 млн, Бразилія - ​​$ 17,9 млн, Австралія - ​​$ 17,1 млн, Росія - $ 16,7 млн. Фільм ще не вийшов на декількох ключових ринках, зокрема, в Японії і Італії.

Касові збори в світі фільму "Король Лев" (2019) зараз становлять понад 1 мільярд доларів, що є відмінним результатом для кіноремейк колись всіма улюбленої анимированной історії студії Disney. З такими хорошими показниками не приходиться сумніватися, що до кінця прокату стрічка зможе заробити близько 1,5 мільярда доларів і навіть більше.

Loading...