Цой 47 - новий фільм Олексія Учителя

Олексій Учитель почав зйомки фільму про Цоя під назвою "47", дата виходу призначена на осінь 2020 року, зірковий склад акторів і сюжет відомі, трейлер фільму повинен з'явитися навесні 2020 року. Режисер планує приурочити вихід картини до тридцятої річниці смерті лідера групи "Кіно".

Бюджет кінострічки - 150 мільйонів рублів.

Латвія, Росія

Жанр: драма, біографія

режисер: Олексій Учитель

Світова прем'єра: осінь 2020

Російський реліз: осінь 2020

При участі: Євгенія Циганова, Мар'яни Співак, Ігоря Верніка, Пауліни Андрєєвої, Іллі ділячи, Надії Калегановой, Марії Учитель, Михайла трійники.

Культовий рок-музикант загинув в серпні 2020 року в ДТП. Режисера нового фільму Олексія Учителя і Віктора Цоя пов'язувала багаторічна дружба.

Сюжет

На відміну від вийшов в 2018 році фільму Кирила Серебрякова "Літо", в новій картині про Віктора Цоя НЕ буде самого Цоя, але буде багато його пісень в якості саундтреку. Режисер позиціонує фільм як притчу. Одним з головних героїв картини є водій автобуса, що зіткнувся з машиною музиканта. ДТП закінчилося страшною трагедією не тільки для близького оточення Віктора, але і для його шанувальників і цілого покоління музичного андеграунду. За сюжетом найближчі люди везуть тіло музиканта в його останню путь. За збігом обставин везти до Ленінграда його повинен водій злощасного "Ікаруса", з яким сталося зіткнення.

У фільмі будуть використані рідкісні документальні відеозаписи з музикантом.

Режисер і зйомки

Режисером картини виступить Олексій Учитель ( "Матильда", "Друзі з Франції", "Орлови", "Вісімка", "Майор").

Операторську роботу в новому фільмі про культовому музиканта виконує Юрій Клименко ( "Ван Гоги", "Не хлібом єдиним", "Анна Кареніна", "Гра в модерн"). Сценарист фільму - Олександр Гоноровський ( "Залізниця", "Перші на Місяці", "Прозріння", "Край"). Продюсирують картину Олексій Учитель ( "Останній герой", "Дурень", "Прогулянка"), Кіра Саксаганська ( "Я буду поруч", "Жити", "7 головних бажань") і Олена Бистрова ( "Дурень", "Матильда", "Вісімка"). Відповідальний за монтаж - Анна Крутій ( "Завод", "Улюбленці", "Вікінг").

Знімальний процес розпочнеться влітку 2019 року. Зйомки будуть проходити в Литві, Латвії, під Калінінградом, Санкт-Петербургом і в околицях Пскова.

Актори і ролі

Акторський склад фільму виглядає наступним чином:

 • Євген Циганов ( "Брестська фортеця", "Діти Абате", "Відлига", "Неадекватні люди");
 • Мар'яна Співак ( "Нелюбов", "Шифр", "Син батька народів", "Бюро", "Близнюки");
 • Ігор Верник ( "Лектор", "12", "Пенсільванія", "9 місяців", "Впасти вгору");
 • Пауліна Андрєєва ( "Краще, ніж люди", "Сарана", "Метод", "Демон революції");
 • Ілля Дель ( "Життя і пригоди Мішки Япончика", "Григорій Р.", "Московська сага", "Траса смерті");
 • Артурс Скрастиньш ( "Зрада", "Валландер", "Маленькі розбійники", "Спадщина Рудольфа");
 • Ліліта Озоліня ( "Довга дорога в дюнах", "Червона капела", "Герой", "Подвійний капкан");
 • Віталій Коваленко ( "Біла стріла", "Мисливці за головами", "Тульський Токарев", "Ладога");
 • Надія Калеганова і Інга Стежка, дебютує в кіно.

Цікаві факти

Можливо, глядачів зацікавить наступна інформація:

 • Частково гроші на зйомки фільму виділить Фонд кіно, за останніми даними державна підтримка складе 100 мільйонів рублів.
 • Назва "47" вибрано неспроста - таким повинно було бути назва альбому до смерті Цоя, після його загибелі останній перейменували в "Чорний".
 • Сценарій до картини був написаний ще сім років тому.
 • Перша заява про кінострічку прозвучало під час проведення сьомого Санкт-Петербурзького міжнародного культурного форуму в листопаді 2018 року.
 • Син Віктора Цоя, Олександр, негативно відреагував на режисерську задумку Олексія Учителя.

Присвячений Віктору Цою його другом, Олексієм Учителем, фільм "47" вийде в 2020 році, точна дата виходу поки невідома, трейлер не вийшов, але оголошені актори, а сюжет буде вельми нестандартним для кінокартин подібного жанру.

Дивіться відео: Последнее путешествие Цоя - Алексей Учитель снимает road movie о легендарном музыканте (Січень 2020).

Loading...