Чим здивує "ТОР 4"

Як кінцівка "Людини-павука" може бути пов'язана з майбутнім Асгарда і чому не всі фанати готові прийняти Богиню грому у виконанні Наталі Портман? Поговоримо про сюжет, акторів і популярних теоріях щодо майбутнього фільму "Тор 4: Любов і грім" (дві тисячі двадцять один).

Наталі Портман - гідна чи ні?

Новий сольник Тора був офіційно анонсований в рамках четвертої фази кінематографічної всесвіту Marvel замість звичних "Чорної пантери 2або "Вартою галактики 3", анонса яких всіх чекали. Новина про те, що Наталі Портман зіграє в ньому жіночу версію Тора розділила фанатський співтовариство. Задумка, яка відносно легко була реалізована в коміксах, тепер викликає запеклі дебати.

"Одна з ідей для четвертої фази кінематографічної всесвіту, можливо найбільша, полягала в поверненні Джейн Фостер. Досить було однієї зустрічі Наталі Портман і Тайки Вайтіті, щоб Наталі погодилася". Кевін Файг.

Одна частина шанувальників кінематографічної всесвіту Вважаю, що режисер неймовірно смішного "Тора 3" Тайка Вайтіті знову зможе зробити з франшизою щось свіже і незвичайне. Вони бажають йому всіляких успіхів в новому проекті -"Тор: Любов і грім".Інші заявляють, що Джейн Фостер чи не самий нудний і найбільш невдалий персонаж кінокоміксів. Вони проклинають політкоректність і закликають бойкотувати майбутню кінострічку.

Нагадаємо, що після ролей у фільмах "Тор" і "Тор: Царство темряви", Актриса надовго пропала з кіновсесвіту, а тепер може тріумфально повернутися.

Перший концепт-арт і перше визнання

А в цей час художник Джейк Барток уже спробував надіти обладунки Тора на кінематографічну Джейн. Малюнком, який ви бачите вище, він поділився зі своїми фоловерів в твітері. На зображенні у неї червоний плащ Тора і своя версія шолома. А ось сам костюмчик більше нагадує обладунки Валькірії з "Тор 3".

До речі, виконавиця цієї ролі Тесса Томпсон днями зробила шокуюче зізнання. Дівчина стверджує, що її героїня - перший ЛГБТ персонаж в кінокоміксі Marvel. Нібито сцена, прямо натякає на бисексуальную орієнтацію Валькірії, повинна була бути ще в "Тор: Рагнарек", Але її вирізали в самий останній момент. А тепер героїні Томпсон подавати не короля, а королеву Асгарда.

Головна людина кінематографічної всесвіту Кевін Файг підтвердив, що все це правда. Валькірія шукає собі партнерку у всіх сенсах, але ніяких деталей він розкривати поки не збирається. Крім того, що натяки на одностатеве кохання обов'язково будуть і в інших фільмах від Marvel Studios, а не тільки в "Тор 4".

У Росії, як відомо, ставлення до ЛГБТ-тематики дещо інше. Принаймні пропаганда таких відносин заборонена законом. Наші шанувальники кінокоміксів побоюються, що тепер фільми Marvel почнуть показувати з купюрами.

Кінцівка Людини-павука і майбутнє Асгарда

А тепер найцікавіше. Як ви пам'ятаєте, Асгард був зруйнований в кінцівці фільму"Тор: Рагнарек". А ті, хто вижив асгардци прибули до нас на Землю на транспортному кораблі. Правда, багато ще загинули, коли корабель атакував Танос. Але у фільмі "Месники: Фінал" ми бачимо маленьке село асгардцев. Вона і стала новим притулком тих, кого земляни колись вважали богами. Асгардом на Землі.

Прем'єра фільму "Тор: Любов і грім" відбудеться 5 листопада 2021 року

Цей сценарний хід взято кінематографістами з коміксів. Там плоский світ із середньовічними вежами перенісся на землю в буквальному сенсі. Асгард ширяв над США. Схоже, нас повільно підводять до одного з найпохмуріших моментів в коміксах. Якому? Кінематографічний Всесвіт Marvel вже використовувала багато похмурі сценарії. ЩИТ - це Гідра (у фільмі "Перший Месник: Інша війна"), Капітан Америка - член Гідри (Кеп підіграв бійцям Гідри в фільмі"Месники: Фінал"). Сам факт громадянської війни між супергероями. Нарешті, Танос дозволили знищити половину всіх живих істот у Всесвіті! ("Месники: Війна нескінченності").

Можливо, настала черга ще однієї похмурої розв'язки. У коміксах Асгард був атакований незабаром після попадання на Землю. Це влаштував лиходій Норман Осборн, який очолив ЩИТ після Тоні Старка. Як ми знаємо, Осборн - найлютіший ворог Людини-павука. Його поява обіцяли в сцені після титрів фільму "Людина-павук: Далеко від дому". Цього не сталося, але там все ж фігурує відновлена ​​Вежа Старка. Не виключено, що це натяк на те, що саме там і буде штаб-квартира Осборна.

сюжет "Людини-павука 3" і сюжети наступних частин "Тора" можуть бути пов'язані! Якщо добивання асгардцев на Землі і не відбудеться в четвертій частині, то, може бути, в п'ятій? Або геноцид спробує зробити зовсім не Осборн. Ми ще повернемося до розмови про сюжет, акторів і фанатських теоріях навколо фільму 2021 року "Тор 4: Любов і грім", коли стануть відомі нові факти.

Дивіться відео: Богдан Юсипчук розповів, чим здивує новий сезон проекту Модель XL (Квітня 2020).

Loading...