Грубий екшен і Ферлонг: Всі новини про фільм "Термінатор: Темні долі"

Свіжі новини про сюжет і акторів фільму 2019 "Термінатор: Темні долі" з'явилися після того, як кінематографісти поспілкувалися з глядачами та пресою на фестивалі San Diego Comic-Con 2019. Для фільму підтвердили рейтинг 17 +, на екрани повернуть ще одну легенду, аз уже відомими персонажами варто познайомитися заново.

Рейтинг R і ніяких розмов

Режисер Тім Міллер щасливий, що фільму залишили обмеження 17 +. Оскільки гідне продовження фільму "Термінатор 2" не може обходитися без грубого жорстокого екшену і добірної лайки. Він пишається тим, що зняв багато сцен, де легендарна Лінда Гамільтон вимовляє слово "F ** k", в кадрі Сам Міллер вилаявся більше п'яти разів, презентуючи свій фільм на ComicCon 2019. Напевно, неможливо уникнути лайки, коли герої так запекло знищують один одного в кадрі.

Заново знайомимося з героями: Мисливець на термінаторів

Все, що останнім часом говорить Міллер, не новина для тих, хто уважно стежив за витоками сюжету. Але тепер чутки перестають бути просто чутками. Міс Коннор справді полювала за терминаторами весь проміжок часу між подіями "Судного Дня" і "темних доль". У новому розширеному відеоролику Лінда Гамільтон представляється нічого не розуміє героїні Маккензі Девіс наступним чином:

"Мене звуть Сара Коннор. У серпні 1997 повинен був відбутися Судний день. Мій син і я запобігли його. Врятували 3 мільярди життів. З того самого дня я полюю за терминаторами. Досить для резюме?"

Відповідь на питання, чому термінатори продовжували приходити, був дан в одного з витоків інформації. Тепер цю версію побічно підтвердили.

Збунтувався штучний інтелект послав в минуле більше термінаторів, ніж ми думали. І всіх в різні періоди життя Джона Коннора, щоб гарантувати його ліквідацію навіть в разі низки невдач. Нехай поява Скайнет попереджено, але їх прихід все одно не можна було скасувати

Стає ясно, чому ж нікого не взяли на роль дорослого Джона Коннора. Але ми не будемо розкривати всіх карт.

Дівчина-суперсолдатів з майбутнього

Суперечки про те, кого грає Маккензі Девіс в шостій частині Термінатора, покладено край. Людина або кіборг? Обидва варіанти неправильні. Вона - покращений солдатів. Приблизно, як Маркус Райт в Термінатор: "Та прийде рятівник", Але тільки крутіше. Уже перший тизер-трейлер показав, що дівчина сильніше і швидше звичайної людини, а ще явно має здатність до регенерації тканин.

"Грейс прийшла з іншого майбутнього. Цей варіант розвитку подій пов'язаний з тим, що зробили Кайл Різ і Опір. І персонаж Гебріела Місяця посланий іншою формою штучного інтелекту. Це не Скайнет, але технологія, подібна Скайнет". Режисер Тім Міллер

Всього пара кадрів з нового відеоролика про зйомки фільму розповіли про персонажа більше, ніж режисер. Ми бачимо дівчину з високотехнологічною зброєю в руках. І це не наші дні, а сцена з майбутнього. Вона йде по коридорах підземного бункера, а після бореться на передовій.

Отже, Сара запобігла тільки апокаліпсис 1997 року. Через багато років люди знову створили програму штучного інтелекту, яка збунтувалася проти творців. Якщо вірити спойлерам, то її ім'я Легіон. Вона створювалася для боротьби з тероризмом ... Грейс і новий кіборг-вбивця REV-9 прийшли з майбутнього, де знову йде війна між людьми і машинами. Якусь таємничу роль у всьому цьому зіграв Кайл Різ.

Нова базова модель кіборга

У свіжому відеоролику є кадр, де шеренга роботів-вбивць мчить в атаку на позиції повстанців. Вони схожі на ендоскелет зі сталевими щупальцями за спиною. У тизер-трейлері REV-9 формує таку саму зброю з чорної субстанції, яка живе своїм життям (швидше за все, нанороботи, як у T-1000), перебуваючи поверх сталевого скелета. Неначе T -1000 обернули навколо T-800.

Кадр підтверджує, що новий антагоніст існує не в однині, як персонаж Роберта Патрика в "Термінаторі 2". REV - нова базова модель, як раніше T (від T-600 до T-850). Але, як сказав автор оригінального фільму Джеймс Кемерон, REV-9 небезпечніший, ніж REV-8 і REV-7. У тому числі тому, що його поведінка дуже важко відрізнити від людського, і здатності до маскування куди вище, ніж у попередників.

"На зйомках ми просили Гебріела Місяць то зобразити холоднокровне обличчя переслідувача, то розсердженого кіборга. Термінатор не відчуває таких емоцій, якщо, звичайно, сильно не захоче цього сам".

.Чувствуете? Може, якщо захоче! Кінематографісти розвивають ідею, що машини використовують нашу залежність від них (всіляких гаджетів), щоб вчитися у нас !.

Карл - продавець драпіровок

Кінематографісти офіційно підтвердили, що Арнольд Шварценеггер знову грає кіборга моделі T-800. Він наскільки давно живе серед людей, що вже встиг обзавестися будиночком і фургончиком. Скажемо більше, він навіть зумів знайти роботу. Пам'ятайте, як в "Термінатор: Генезис" Папс встиг попрацювати на Кибердайн Індастріз. А у Карла (так тепер звуть героя Арні) є магазинчик тканин і драпіровок. Про це можна зробити висновок, придивившись до напису на фургоні, з якого наш герой вискакує зі штурмовою гвинтівкою напереваги.

Яка іронія! Він продає драпірування, тому що його власний вигляд - лише драпірування! А ось ще один цікавий момент. Телефон магазину на дверцятах фургона. Останні цифри - не що інше, як день прибуття Кайла Різа в 1984 рік. 5.12.1984.

Якщо вірити витоку офіційного сюжету, то Карл - один з тих T-800, які були відправлені в минуле знищити Джона Коннора. У новому варіанті розвитку подій він такий же релікт, як і Сара Коннор.

Як у фільмі з'явився Едвард Ферлонг

Едвард Ферлонг - той самий кльовий хлопчина, який в далекому 1992 зумів навчити грізного кіборга давати п'ять, стояти на одній нозі і вимовляти знамените: "Аста ла віста, бейбі ". після "Термінатор 2" кар'єра актора не задалася. Були проблеми з алкоголем і навіть звинувачення в домашньому насильстві з наступним судовим розглядом. Едвард пропав з поля зору шанувальників, хоча чесно намагався повернутися до ролі Джона Коннора в "Термінатор 3". Правда, безуспішно.

І ось під час проведення конференції в Сан-Дієго Джеймс Кемерон оголосив, що Едвард Ферлонг повертається до ролі рятівника людства Джона Коннора 27 років по тому! Як це можливо, якщо на роль дорослого Коннора весь цей час нікого не шукали, а в розділі "У фільмі знімаютьсяна IMDB був позначений тільки Джуд Коллі в ролі юного Коннора?

Є два шляхи:

  1. Ферлонга додали в сюжет під час перес'емок фільму, які проходять зараз. Кінематографісти, мовляв, почули обуреним фанатам, які не хочуть нового фільму без улюбленого героя.
  2. Едвард присутній у фільмі чисто технічно. Особа актора (в молодості) за допомогою комп'ютерних технологій накладається на обличчя дублера - Джуда Коллі. Це потрібно, щоб шоста частина "Термінатора" почалася рівно там, де закінчилася друга. І молодий Ферлонг повинен бути знову з нами. Оскільки образ актора не можна використовувати знову без його згоди, то технічно він знову в справі. Мабуть, згода була дана.
Дізнаємося правду в кінотеатрах вже 1 листопада.

Армія Дані Рамос

У секцію "Термінатора 6" на IMDB додали акторів, чия роль позначена як Dani's Army. Це можна розцінювати, як офіційне підтвердження того, що в тому майбутньому, з якого прибули до нас захисниця Грейс і антагоніст REV-9, саме Дані Рамос (персонаж Наталії Рейес) повинна стати лідером нового Опору. А Джон після запобігання Скайнет або загинув, або став самим звичайною людиною.

Ми будемо продовжувати тримати вас в курсі останніх новин, перипетій сюжету і всього, що пов'язано з акторами фільму 2019 року "Термінатор: Темні долі".

Дивіться відео: #Школа. Випускний 3 серія (Лютого 2020).

Loading...