Хеллоу Кітті - новий фільм про популярному японському бренд Hello Kitty

Ні сюжет, ні складу дублюючих акторів, ні точна дата виходу мультфільму "Хеллоу Кітті" (Hello Kitty) поки невідомі (можливо, 2020 рік), трейлер не випущено, але шанувальники милою мультяшної кішечки дуже чекають подробиць, адже творці вже займаються сценарієм проекту.

Hello Kitty

Японія

Жанр: мультфільм

режисер: невідомий

Світова кінопрем'єра: дата невідома

Прем'єра в Росії: дата невідома

Ролі озвучили: список акторів не оголошений

Історія забавною кішечки Кітті почалася ще в 70-х роках двадцятого століття. Спочатку кумедний малюнок був всього лише картинкою на гаманцях, але з роками Кітті стала культовим персонажем як в Японії, так і далеко за її межами.

Сюжет

Творці мультфільму поки не розкривають сюжетної лінії пригод маленької кішечки, але стверджують, що проект сподобається глядачам незалежно від соціального статусу і віку.

Режисер і зйомки

Художник, оператор і режисер проекту поки невідомі, тому що мультфільм до 2019 року перебуває на стадії написання сценарію. Сценаристом мультфільму виступить Ліндсі Бір ( "Сьєрра Берджесс - невдаха", серіал "Чарівний орден").

Lindsey Beer

За мульпроект взялася молода, яка активно розвивається кінокомпанія Known Universe. Вона брала участь у створенні проектів "Детектив. Покемон Пікачу", "Капітан Марвел" і "Вартові Галактики".

Ролі озвучили

Склад акторів, які будуть дублювати мультфільм в світовому і вітчизняному прокаті, поки не оголошений.

Цікаві факти

Майбутнім глядачам буде цікаво, що:

  • Персонаж Hello Kitty замислювався брендом Санріо, як вічний учень молодшої школи, що живе не в Лондоні. Забавна мордочка з часом стала прикрашати не тільки гаманці, а й шкільне приладдя, а пізніше стала фігурувати в манзі і аніме. Мало хто мультяшні персонажі можуть похвалитися наявністю цілого парку, присвяченого собі, а Кітті - може.

Перший парк Hello Kitty в Китаї

Кітті - свого роду символ Японії, тому шанувальники з нетерпінням чекають дату виходу (можливо, 2020 рік) трейлера мультфільму "Хеллоу китти" (Hello Kitty), він розповів би про сюжет і акторів, що займаються дубляжем мультфільму.

Дивіться відео: Хелло Китти. Сказочный театр (Січень 2020).

Loading...