«Лід 2» - вийде в 2020 році

Вже відома дата виходу фільму "Лід 2" (2020) і склад акторів, творці мовчать про сюжет, але незабаром вийде трейлер, знятий, як і перша частина картини, на озері Байкал. Полюбилися герої спортивної мелодрами знову з'являться на великих екранах.

Бюджет першої частини склав 150 мільйонів рублів. Рейтинг очікувань (КиноПоиск) - 85%.

Росія

Жанр: драма, спорт, мелодрама

режисер: Жора Крижовніков

Світова прем'єра: 14 лютого 2020

Російський реліз: 14 лютого 2020

При участі: Олександр Тарасов, Марія Аронова, Аглая Тарасова, Ксенія Раппопорт

Крім того, що перший фільм "Лід" був захоплено прийнятий вітчизняної публікою, права на його показ викупили в Китаї, де він зумів підкорити серця місцевих глядачів і мав хороші касові збори.

Сюжет

Новий фільм розповість про те, як надалі склалася доля фігуристки Наді, її коханого Олександра і тренера Шаталіна. Чи зуміли закохані зберегти свої зворушливі почуття, а тренер - стійкість характеру? Як склалися їхні життя?

Режисер і зйомки

Режисером другої частини картини стане Жора Крижовніков ( "Кухня", "Велика різниця", "Телефонуйте ДіКапріо").

Жора Крижовніков

Сценаристом виступить Андрій Золотарьов ( "Цього вечора янголи плакали", "Криголам", "Як я став російським"). Продюсирують фільм Михайло Врубель ( "Викрутаси", "Чорна блискавка", "Тяжіння"), Олександр Андрющенко ( "Привид", "Напарник", "Жесть") і Федір Бондарчук ( "Загибель імперії", "Я залишаюся", "Даун Хаус "). За операторську роботу відповідає Іван Лебедєв ( "Звичка розлучатися", "Найкращий день", "Країна чудес").

Зйомки стартували в березні 2019 року на озері Байкал.

Актори і ролі

Акторський склад фільму виглядає наступним чином:

  • Саша - Олександр Петров ( "Таємниця загубленої країни", "Поліцейський з Рубльовки", "Метод");
  • Надя - Аглая Тарасова ( "Гетери майора Соколова", "Звичайна жінка", "Слідчий Тихонов", "Інтерни");
  • Шаталіна - Марія Аронова ( "Мисливці за діамантами", "Вісімдесяті", "Брати по обміну").

За непідтвердженими даними в фільмі також візьме участь Ксенія Раппопорт ( "Невидимий хлопчик", "Распутін", "Біла гвардія").

Цікаві факти

Можливо, глядачів зацікавить наступна інформація:

  • Перша частина фільму завоювала приз глядацьких симпатій на французькому фестивалі Festival Univerciné Russe, що проходить в Нанті.
  • Статуетки премії "Золотий орел" отримали Аглая Тарасова за кращу жіночу роль, а також композитори Дмитро Селіпанов і Антон Бєляєв за саундтрек до першого фільму. Всього мелодрама була представлена ​​в десяти номінаціях.
  • Справжнє ім'я режисера Жори крижовніковий, що знімає продовження зворушливої ​​мелодрами, Андрій Першин.
  • Фільм в кінопрокаті буде конкурувати з іншою картиною про фігурному катанні "Срібні ковзани", роботою над якою займається Михайло Локшин (короткометражка "Гвоздь"). Фільм-конкурент вийде на великі екрани на день раніше "Льоду 2". Творці "Срібних ковзанів" стверджують, що не можна порівнювати два проекти тому, що фільми мають принципово різні концепції - у проекті Локшина події відбуваються напередодні Різдва 1899 року в Петербурзі. Це буде фільм про зворушливу любов сина ліхтарника і дівчата з вищого суспільства.

Фільм "Лід 2" вийде 14 лютого 2020 року, дата виходу в Росії вже відома, трейлер відкриє завісу таємниці сюжету картини, а актори, що грають головні ролі, залишаться незмінними. Шанувальники Олександра Петрова і Аглаї Тарасової чекають продовження зворушливого вітчизняного фільму про спорт і любові.

Loading...