Останнє випробування - фільм про теракт на Дубровці

Знову була перенесена дата виходу в Росії фільму "Останнє випробування" (2018-2019), актори, сюжет якого анонсовані, а трейлер вже вийшов, - на цей раз остаточну дату прем'єри призначили на 29 серпня 2019. Проект стане непрямим продовженням фільму А. Петрухіна "Училка", який отримав позитивні відгуки критиків.

Рейтинг очікувань прем'єри (КиноПоиск) - 77%.

Росія

Жанр: драма, бойовик

режисер: Олексій А. Петрухін

Дата виходу: 19 серпня 2019

В ролях: Ірина Купченко, Ірина Алфьорова, Андрій Мерзлікін, Анна Чуріна, Олена Захарова, Іван Кокорін, Беслан Терекбаев, Аліса Гребенщикова, Михайло Євланов, Ігор Жижикін та інші.

Люди, що йшли на показ мюзиклу в театр, відразу стали заручниками, захопленими терористами, але не втратили силу мужності і свою гідність, і показали справжній героїзм ...

Сюжет

У центрі сюжету картини перебуває будинок культури "Мир", де ось-ось повинен був початися спектакль-мюзикл "Ромео і Джульєтта". Однак на самому початку вистави в зал вриваються терористи. Однією з головних героїнь стає вчителька Алла Миколаївна, яка вирішила взяти на себе відповідальність розібратися з терористами. Адже в заручниках опинився її клас, її учні, за яких вона відповідає.

Режисер і зйомки

Режисерське крісло проекту зайняв Олексій А. Петрухін ( "Свідки", "Училка", "Грецький горішок", "BEEF: Російський хип-хоп"). Він же став і сценаристом фільму, а допомагав йому в цьому Дмитро Чирков ( "Подруга банкіра", "Кремлівські курсанти", "Даєш молодь!").

Олексій А. Петрухін

Продюсуванням зайнялися:

 • Петро Черенков ( "Училка");
 • Олег Степченко ( "Училка", "Вій 3D", "Змотуй вудки", "Свідки").

Операторську роботу виконав Ілля Бойко ( "Рідне серце", "Переможці", "Навесні розквітає любов", Моя улюблена свекруха "), а художником-постановником стала Анна Чернова (" Все в ящик "," Прощатися не будемо ").

Олексій Петрухін пояснив, що хотів донести до глядача:

"Даною кінокартиною ми хотіли розкрити суть тероризму - він не має національності. Тема складна, але нам вдалося її правильно подати".

Виробництво фільму проходило в ДК Яуза в Митищах, а також в кінотеатрі "Волгоград". Завершено в 2018 році, дата виходу проекту була призначена на осінь того ж року, але потім її пересунули на лютий 2019, а пізніше - на квітень. Глядачі нарікали, що вже втомилися від перенесення прем'єри, тому творці вирішили поставити крапку в цій справі і призначити дату виходу на серпень 2019. Швидше за все ці переноси пов'язані з тим, що на індустріальному показі, що пройшов 20 листопада 2018 року в кінотеатрі "Жовтень", було виявлено, що режисер не мав прокатне посвідчення, і знімальній команді довго довелося його отримувати.

Агенти ФСБ, в культурному центрі яких пройшов показ проекту, вже подивилися фільм і запевнили, що він вийшов досить реалістичним і правдоподібним, але через це він не підходить широкому колу глядачів. Ті, хто брав участь у звільненні заручників в Дубровці, також подивилися фільм, і підтвердили, що проект точно передає ситуацію тих днів. Непідготовлений глядач може запросто не впоратися з емоційним напруженням.

Кадри зі зйомок вже доступні для перегляду.

Актори і ролі

У фільмі взяли участь:

 • Ірина Купченко в ролі Алли Миколаївни ( "Зірка привабливого щастя", "Життя Клима Самгіна", "Калачі", "Земський лікар: Любов всупереч");
 • Ірина Алфьорова в ролі Наталі Іванівни ( "Нічні забави", "Учитель співу", "Герой нашого часу", "Бабине літо", "Распутін");
 • Андрій Мерзлікін в ролі підполковника Кадишева ( "Крик сови", "Російська гра", "Брестська фортеця", "Ладога", "Обліпихова літо", "Годунов: Продовження");
 • Анна Чуріна в ролі Агнеси Андріївни ( "Час літа", "Олігарх", "Училка", "Короткі хвилі", "Коханки");
 • Олена Захарова в ролі матері Олени ( "Тихі сосни", "Спартак і Калашников", "Ластівки прилетіли", "Мама-детектив", "Прощатися не будемо");
 • Іван Кокорін в ролі батька Саші ( "Зірка", "Будинок Сонця", "Долі загадкове завтра", "Ходіння по муках");
 • Беслан Терекбаев в ролі Азамата ( "Поклик серця", "Прощатися не будемо", "Понаїхали");
 • Аліса Гребенщикова в ролі Асі ( "Американка", "Віра, Надія, Любов", "Таємний знак", "Бідні люди", "Криза ніжного віку");
 • Михайло Євланов в ролі Дениса ( "Степові діти", "Свої", "Шлях до себе", "Подсадной", "Брестська фортеця", "Сім пар нечистих", "Шифр");
 • Ігор Жижикін в ролі Голишева ( "Хлопець з нашого кладовища", "Шпигунка", "Чак", "Мажор", "Морпіхи", "Мурка", "Останній кидок").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • У фільм режисер Олексій Петрухін вирішив вкласти свої емоції, пов'язані з переживанням з приводу трагедії, що сталася в Дубровці в 2002 році, коли під час показу мюзиклу "Норд-Ост" глядачі були захоплені в заручники терористами на 20 днів.
 • Серед знімальної групи були люди, які пройшли пекло "Норд-Осту". Завдяки участі в зйомках, їм вдалося перебороти свій страх перед особами кавказької національності.
 • Права на показ фільму були придбані одним з федеральних каналів.
 • У масових сценах захоплення залу було задіяно 750 чоловік масовки.
 • Під час зйомок актриса Олена Захарова була в положенні: "Я думала, що режисер відмовиться від моєї участі, але він сказав, що все буде заховано. Однак до початку зйомок я була на 9 місяці, тому заховати не вийшло. У момент захоплення заручників я дуже хвилювалася, ми навіть заздалегідь дізналися, де знаходиться найближчий пологовий будинок, але добре, що все обійшлося ".
 • Актор Андрій Мерзлікін, який зіграв підполковника, що протистояв терористам, зізнався, що на роль погодився не відразу, так як був не впевнений, як сприймуть таку гостру тему глядачі. Але він вирішив, що цю тему все одно необхідно донести, тому і знявся в проекті.
 • Під час зйомок в будинку культури в Підмосков'ї виявили стару афішу, на якій була зображена актриса Ірина Купченко, яка відіграє головну роль у фільмі. Знімальна команда подарувала зірці вже поліпшену фотографію, залишивши на ній автографи.

Остаточна дата виходу в Росії, актори і сюжет фільму "Останнє випробування фільм" (2018-2019) відомі, а трейлер вже доступний для перегляду. Сподіваємося, що прем'єру не перенесуть, а глядачі дізнаються про трагедію, що сталася в далекому 2002 році.

Дивіться відео: Последнее испытание - трейлер (Січень 2020).

Loading...