Мортал Комбат - останні новини про сюжет і рейтингу

Останні новини про фільм "Мортал Комбат" ( "Смертельна битва"), з датою виходу в 2021 році, обрадували фанатів і шанувальників оригінальної серії ігор - творці стрічки обіцяють, що її прокатний рейтинг буде R (18+), а це означає, що від фільму варто очікувати крові і належної жорстокості, а також обов'язкового супутнього елемента - фаталити.

Сценарист фільму Грег Руссо пообіцяв:

"На це натякали інші члени знімальної групи, але так, у фільмі вперше за всю адаптацію" Мортал комбат "ми покажемо фаталити".

Правда, автор не розкрив, яке саме, і порадив дочекатися прем'єри. Він також повідомив, що у фільмі хотів би бачити і веселий подтон:

"Просто подивіться як приклад на Кано, він відмінний персонаж. Він завжди жартує. Я хочу прищепити до фільму певне легковажність і веселий тон. Хоча в ньому є і насильство, і є боротьба, реальні ставки на життя і емоційні ставки для всіх людей, залучених в смертельну битву, від стрічки все ж має віяти веселощами і почуттям гумору. Як би мені не хотілося кидати пряме порівняння з Marvel, вони веселі хлопці і завжди жартують, але, очевидно, наші жарти будуть трохи дорослішою ".

Greg Russo

Фаталіті - це ефектний елемент геймплея, який спрямований на добивання супротивника. Зазвичай він виглядає дуже реалістично: криваво і жорстоко.

На даний момент відомо, що режисером кіноадаптації виступить творець рекламних відеороликів Саймон Маккуойд, а продюсуванням стрічки займеться Джеймс Ван, більш відомий кіновиробник ( "Пила 3", "Закляття", "Анабель: Зародження зла", "Аквамен"). З усього акторського каста відомий лише Джо Таслім ( "Рейд", "Великий льох мертвих", "Форсаж 6", "Воїн"), який зіграє Саб-Зіро. Зйомки стрічки розпочнуться в кінці 2019, а прем'єра фільму в Росії відбудеться 4 березня 2021 року.

Нещодавно сценариста запитали, якого персонажа він вибрав для того, щоб почати історію. Грег відповів:

"Це складно. Я не можу розкрити цю інформацію, але я можу сказати, що оригінальні сім героїв вкрай важливі. Я думаю, що вони важливі для будь-якої адаптації МК, так що це буде хтось із них".

Такі останні новини про фільм "Мортал Комбат" ( "Смертельна битва") з прем'єрою в 2021 році говорять про те, що стрічка все-таки буде створена в дусі старих-добрих ігор, так що шанувальникам не варто переживати про деяку цензурі - творці обіцяють рейтинг 18+ і присутність фаталити, який тільки скрасить фільм цього жанру.

Дивіться відео: ТОП 10 ПОПУЛЯРНЫХ ПЕРСОНАЖЕЙ MORTAL KOMBAT MOBILE ОБНОВЛЕНИЕ (Лютого 2020).

Loading...