Касовий успіх «Людини-павука: далеко від дому»

Завершення третьої фази кінематографічної всесвіту Марвел ознаменував фільм "Людина павук: Далеко від дому" (2019), касові збори в світі якого вже складають значну суму. Стрічка про юного супергероя вийшла після проекту "Месники: Фінал", так що, можливо, її популярність пов'язана з тим, що багато фанатів просто жадали дізнатися, які події відбулися в кінематографічному світі після останніх "Месників".

Світові збори

На даний момент світові збори стрічки з Томом Холландом в головній ролі вже налічують понад 500 мільйонів доларів, при тому, що бюджет фільму оцінюється в 260 мільйонів доларів. З повною упевненістю можна говорити, що фільм окупився в прокаті і приніс чималий прибуток своїм творцям. За прем'єрний уїк-енд на Батьківщині супергеройський картина зібрала 93,6 мільйона доларів. А найбільше картина принесла в Китаї - 100 мільйонів.

Збори в Росії

Скільки ж фільм зібрав в Росії? Не секрет, що російських фанатів і шанувальників студії Марвел хоч відбавляй, так що вони принесли стрічці, що вийшла у нас 4 липня, 616,6 мільйона рублів за 4 дні показу.

Американський прогноз зборів

Американські фахівці вважають, що фільм так і буде утримувати першу сходинку за зборами, хоча, можливо, "Історія іграшок 4" все-таки обжене стрічку. Відзначається, що в другий вік-енд касові збори знизяться на цілих 48% і можуть скласти всього 48 мільйонів доларів. Тоді як збори "Історії іграшок" знизяться всього на 32% - мультфільм може вирватися на лідируючу позицію.

Секрет успіху "Людини-павука"

Сценаристи Стен Лі і Стів Дітко створили даного персонажа ще в далекому 1962 році, але він до цих пір є одним з найпопулярніших супергероїв Марвел. У чому ж секрет його успіху?

"Людина-павук: Далеко від дому" - це продовження стрічки "Людина-павук: Повернення додому", яка вийшла ще в 2017 році. Пітер Паркер - це звичайний хлопець з трагічним минулим, який був укушений радіоактивним павуком, ставши після цього володарем незвичайних здібностей. Юнак змушений носити костюм і маску, щоб приховувати особистість: він самий простий хлопець, вчиться в школі, але в той же час займається порятунком світу, тому може наражати на небезпеку своїх близьких. Крім супергеройських здібностей, Пітер володіє неабияким розумом. Причина популярності персонажа і касового успіху фільму "Людина-павук: Далеко від дому" проста - багато хто зміг приміряти на себе образ звичайного підлітка, який щодня стикається з труднощами в школі, припускається помилок і терпить невдачі. Супергерой в масці, він завжди залишається в душі звичайною дитиною, чиї проблеми так близькі глядачам.

Касові збори в світі фільму "Людина-павук: Далеко від дому" (2019) продовжують зростати, завдяки популярності персонажа, а також виконану роботу знімальної команди, яка відмінно зуміла передати на екранах життя простого школяра, що займається порятунком світу в сучасних реаліях.

Loading...