Чи повернеться Обі-Ван Кенобі у фільмі Зоряні війни: Скайуокер. Схід

Disney готує окремий cпін-офф серіал для знаменитого джедая Обі-Вана Кенобі. Але є думка, що повернення Обі-Вана відбудеться вже в 9 Епізоді «Зоряних воєн: Скайуокер: Схід», про що говорять фанатські теорії і конкретні факти.

"Зоряні війни: Скайуокер. Восход" - не просто заключна частина актуальною трилогії. Розробники обіцяють поставити крапку у всій історії сім'ї Скайуокерів, яка зачіпає і трилогію приквелів.

Джедай Обі-Ван Кенобі - один з ключових її персонажів. Він також може бути причетний до таємниці походження Рей, головної героїні поточної трилогії. Цю таємницю обіцяють нарешті розкрити, як і багато інших. Фільм вийде на екрани 19 грудня 2019 року.

Фанати впевнені, що повернувши Обі-Вана в IX епізоді "Зоряних воєн", кінематографісти зможуть створити заділ для сольного серіалу про цього персонажа. Зараз він знаходиться на ранніх стадіях розробки. Disney раніше хотіли присвятити йому сольний фільм в рамках серії "Зоряні війни: Історії", але відмовилися від цієї ідеї після провалу сольника Хана Соло.

Хто такий Кенобі: Лицар-джедай. Відлюдник. привид Сили

Обі-Ван Кенобі - унікальний персонаж. Один з небагатьох, хто з'являвся в семи з восьми епізодів кіносаги "Зоряні війни". Нехай іноді лише тільки як привид Сили або закадровий голос. Цю роль зіграли два актори: Еван Макгрегор (Юність, молодість) і Алек Гіннес (Пустельник в літах).

Нагадаємо лише кілька фактів, які свідчать про унікальність персонажа:

    • У Епізоді III: "Помста ситхів" Обі-Ван переміг Дарта Вейдера в дуелі на мечах, значно поступаючись останньому за рівнем Сили. Вважається, що Енакін Скайуокер став Вейдером ще до облачення в зловісну чорну броню. У той момент, коли перебив всіх юнлінгов в храмі джедаїв за наказом імператора Палпатіна.
    • Він першим продемонстрував на екрані здатності Примари Сили. Вищий рівень тренування джедая, який дозволяє після смерті бути присутнім в матеріальному світі у вигляді енергетичного тіла. Або ще за життя перейти з матеріальної форми в енергетичну. Тоді фізичне тіло таємничим чином зникає.
    • Кенобі з'являється майже у всіх фільмах, але саме в його історії найбільше білих плям. Тривалий період добровільного самітництва на планеті Татуїн не розкритий в кінематографі. Тільки на рівні книг, коміксів і анімаційних серіалів, наприклад, "Повстанці".
    • По всій видимості навчався у привида свого вчителя Квай Гон-Джина під час самітництва. Може знати його секрети. Нагадаємо, що Квай-Гон першим повернувся з небуття і навчав цієї здатності Йоду.
    • Провів останні години з принцесою Падме Амідалой - матір'ю Люка і Леї Скайуокерів.
У трилогії приквелів Обі-Ван виглядав таким собі джедаем-трудягою, який все робить правильно, але не відрізняється якимись видатними талантами. У певний момент він вже відверто не міг навчити нічому новому свого учня Енакина. Але, в підсумку Обі-Ван - справжнє втілення добра, терпіння, мудрості.

Полку привидів прибуло

У привидів Сили є чимало цікавих особливостей. Бачити і спілкуватися з ним може тільки той, хто чутливий до Сили. Ми знаємо, що Рей що не завершила своє навчання у новому фільмі Люка. Але у всесвіті більше не залишилося джедаїв. Значить, навчати її далі зможуть тільки їх тіні !. Як це робив Обі-Ван в оригінальній трилогії. Покинувши матеріальний світ, він все одно допомагав Люку Скайвокер в критичні моменти.

Фанати впевнені, що одного примарного Люка буде недостатньо. Вони розраховують на останній повернення Кенобі, Йоди і навіть Квай-Гон Джина. Справа в тому, що примари Сили приходять в звичайний світ за двох умов. У них зберігається сильна воля, і є якась місія (допомогти комусь). І це як раз той випадок. Режисер Дж.Дж. Абрамс офіційно називає Епізод IX "фіналом фіналів". Коли, якщо не зараз?

Обі-Ван важливий, тому що може знати якісь секрети Квай-Гона, які невідомі Люку. Або секрети Амідали, які важливі антагоністи Епізоду IX Кайло Рену (Амідала - його бабуся).

Наріжний камінь всіх фанатських теорій - присутність Обі-Вана Кенобі в Епізоді VII: "Пробудження Сили". Кінематографісти підтвердили, що закадровий голос Евана Макгрегора звучав у видіннях Рей, коли вона вперше доторкнулася до світлового меча. Раз Кенобі був в одному фільмі актуальною трилогії, то може з'явитися і в іншому
.

Або голограма

Але є й інша теорія. Її призводить популярний західний інтернет-ресурс Wegotthiscovered, посилаючись на слова одного з фанатів космічної саги:

"Я розмірковував над епізодом анімаційного серіалу" Повстанці ", де Ашока і Езра дивилися інструкцію від Енакина Скайуокера з допомогою Голокрон джедаїв. Мене це навело на думку про одне з канонічних коміксів, де Обі-Ван залишав подібні інструкції для Люка". Фанат з ніком Cер-Ходорів.

Голокрон - портативний хранитель величезних обсягів інформації. Часто вона зберігається у вигляді голограм. Завантаживши потрібну, можна "повернути до життя" пішов вчителя. Що, якщо Рей вивчатиме залишилися від Люка артефакти, і натрапить на послання Кенобі?

Причому таке, яке він записав ще в зрілі роки, наглядаючи за Люком на Татуїн? А, може, він записував його для юних падаванів ще до падіння Республіки? Ось ще один спосіб повернути в справу Евана Макгрегора.

Чи відбудеться битва примар Сили c Палпатіном

Режисер Епізоду IX Дж.Дж.Абрамс офіційно підтвердив, що головний лиходій найпопулярнішою космічної саги, імператор Палпатин у виконанні Яна Макдарміда, з'явиться в Епізоді IX. Фанати відразу склали теорію про фінальній битві між примарами Сили джедаїв і примарою Палпатина.

Ми пам'ятаємо, що здатністю знаходити примарне енергетичне тіло мають тільки джедаї. Цей варіант повернення лиходія не дуже-то підходить. Але що, якщо ще раз звернутися до доводів Сера-Ходорів? Імператор міг мати в розпорядженні свій Голокрон. Що, якщо ми будемо мати справу лише з голограмою Палпатина, яка здатна піднести пару уроків початківцю Ситха?

У відеогрі Battlefront II фігурує операція "Зола". За сюжетом голограма Палпатина віддає імперським силам наказ про початок нової військової операції вже після його загибелі в Епізоді VI: Повернення джедая. Звернення до солдатам було записано заздалегідь.

Голокрон може перебувати десь в надрах Зірки смерті, уламок якої ми побачили в першому трейлері фільму "Зоряні війни: Скайуокер. Восход". Значить, Дарт Сідіус може повернутися не як привид Сили, або клон самого себе (тема з клонами розкручувалася в коміксах). У відеоролику Рей сама шукає уламки Зірки смерті, але явно заради якоїсь інформації.

Ми будемо тримати вас в курсі останніх новин, чуток, фанатських теорій і фактів щодо повернення Обі-Вана в 9 Епізоді «Зоряних воєн: Скайуокер: Схід».

Дивіться відео: Новые Звёздные Войны: Про Сериалы и Фильмы (Лютого 2020).

Loading...