Зйомки, локації і новий логотип "Кривавої Місяця", приквела "Ігри Престолів"

У Мережі з'явилися перші кадри зі зйомок приквела "Ігри престолів" - останні новини про "Кривавої Місяця" (серіалі, який повідає ще більше про всесвіт книг Джорджа Мартіна) не можуть не радувати шанувальників. Вони із завмиранням серця стежать за виробництвом шоу. Злиті в Мережу сцени (якщо, звичайно, вони виявляться правдою) дають зрозуміти, які саме події розгорнуться в серіалі.

Назва приквела до останніх днів трималося в таємниці - воно становило від "Довгої ночі", "Кривавої Місяцем" та іншими. Але тепер точка поставлена ​​остаточно, а перший логотип назви вже з'явився в Мережі.

Перші кадри зі зйомок

Перші фото зі знімального процесу вже доступні:

  • На одній фотографії видно кілька жінок, серед яких актриса Міранда Річардсон, також є фотографії з Тобі регбі та іншими акторами каста. Всі їхні вбрання відрізняються від вже звичних для нас шат персонажів, що живуть в Вестеросі, і чимось схожі на східний одяг, наприклад, Ессоса і Стародавньої Валіра.
  • Також нам показали і величезний хромокей, так що за своїм масштабом і розмахом приквел не повинен "підвести" свого попередника.
  • Найбільш уважні шанувальники побачили на фотографіях лева - це можливий натяк на те, що нам покажуть становлення будинку Ланністеров, а також і інших великих будинків. Одним з ключових персонажів може стати Ланн Розумний, який і заснував один з легендарних будинків Вестерос.

Якщо наблизити і уважно придивитися до документа на стіні, можна розглянути заплановані дати зйомок:

  • 11 червня - 10 липня, місця в Північній Ірландії;
  • 15 липня - в Італії.

Можливо, пілотна серія "Кривавої місяця" буде зніматися в Гротта-дель-Турко в Гаеті (в колажі фотографії Гротта).

Деталі сюжету

Якесь джерело, який стверджує, що він працює в IT-відділі каналу HBO, виклав у Мережу шокуючу інформацію. Він пише, що приквел повинен буде зосередитися на передумовах Довгої ночі, а велика увага приділятимуть Великої Імперії Зорі - нам покажуть, як Кривава Яшма вбиває свою сестру і стає тираном, яка заволоділа троном. Саме Зрада Крові і стало причиною Довгої Ночі. На ці події зосередиться перший сезон.

Подальші сезони можуть розповісти про Азор Ахае і Останньому Герої. Джерело пише і ще про одну моторошної сцені - в проекті все-таки буде серія, де Діти лісу зловили і звернули людини, який став Королем Ночі. Так що сюжетні лінії Сходу і Заходу будуть вестися паралельно.

Сам Джордж Мартін розповів в інтерв'ю виданню Entertainment Weekly, що дія "Кривавої місяця" розгорнеться за 5 тисяч років до подій "Ігри Престолів", коли 7 королівств ще не були об'єднані. Пріквел проллє світло на таємниці дітей лісу, Білих ходоків і Вестерос. Мартін також проговорився, що в серіалі з'являться Старкі - ця сім'я вже тоді населяла північну частину Вестерос. Глядачі також побачать мамонтів, лютоволков і інших істот.

Загадка дітей лісу

Загадкова і незрозуміла раса Дітей лісу з'явилася лише мигцем в серіалі "Гра престолів". Але, можливо, насправді сценаристи не розкрили всієї необхідної інформації про них - діти лісу можуть бути головним злом серіалу, яке не тільки породило смерть, але і зробило це з інших причин і в інших обставинах, ніж вважали глядачі. Саме вони стануть головними антагоністами в приквелі "Кривава Місяць", жорстокими створіннями, кардинально відрізняються від тих, яких ми бачили в "Грі престолів".

Хто ж такі Діти лісу? Ще до приходу перших людей вони воювали з велетнями, що означає навіть деяку кровожерливість даної гуманоидной раси. Саме Діти Ліси зловили майбутнього Короля Ночі, поранили його, але потім зцілили і перетворили в того, ким він був згодом.

У книжковій версії Король Ночі не є важливим персонажем - він був 13-м Лордом Командувачем Нічної варти, який власноруч привів жінку з інших і оголосив себе королем.

Творці сподіваються, що глядачам стане шкода телевізійну версію володаря Білих ходоків, і вони зрозуміють, що Діти лісу зовсім не є доброю расою.

В основу приквела також ляжуть і події книги "Вогонь і кров" - в ній розповідається про становлення Таргаріенов, що почався з вторгнення Ейгона Завойовника. По ходу розповіді розкриються таємниці заборони на відвідування Валіра і поява трьох драконівських яєць у Дейнеріс.

Останні новини та кадри зі зйомок серіалу "Кривава місяць", приквела "Ігри престолів", дають натяки на те, як будуть розвиватися події сюжету. Шоу відповість на багато питань, що залишилися у шанувальників після закінчення оригінального серіалу, а його масштаби точно будуть порівнянні з "Грою престолів", так що проект неодмінно повинен підкорити серця глядачів.

Дивіться відео: УРОК ПО БЬЮТИ ФОТОГРАФИИ ОТ ФОТОКОЛЛЕДЖА и ZEISS. Стрим по фотографии от ведущей фотошколы (Січень 2020).

Loading...