Вегатаріанка - нова короткометражка про конфлікт веганів і м'ясоїдів

На закритому показі "Кінематограф" відбулася прем'єра російського короткометражного фільму про конфлікт веганів і м'ясоїдів "Вегетаріанка" (2019), серед акторів якого Марина Панфьорова і Євген Шевченко. Кінострічка відбила одну з проблем 21-го століття: як різниця в смаках може вплинути на відносини людей. Створенням фільму займалася кінокомпанія НІКА.

У центрі сюжету кінокартини знаходиться молода закохана пара - Віка і Ілля. Одного разу на побаченні в ресторані переконана вегетаріанка Віка дізнається жахливу новину - її новий хлопець м'ясоїд! Що робити? Звичайно ж, дівчина вирішує переконати Іллю їсти м'ясо і довести, що вживання цього продукту викликає агресію. Але ось тільки дії дівчини призводять до катастрофічних наслідків ...

Крім Марини Панфьорова, зірки фільму "Гості", і Євгена Шевченка ( "Вийти заміж на Пушкіна", "Полювання на диявола", "Вулиця"), в акторський склад фільму увійшли:

  • Айсурат Шаманова ( "Деффчонкі");
  • Борис Томберг ( "Русское короткий: Випуск 2");
  • Ігор Хрипунов ( "Павук", "Озеро мертвих", "Консультант", "Іванови-Іванови", "На краю");
  • Данило Коренев;
  • В'ячеслав Шіхалеев ( "Грозові ворота", "Дев'ять невідомих", "Багряний колір снігопаду", "Розкол").

Продюсерами проекту стали Айсурат Шаманова і Марина Панфьорова. Сценарієм займався Олексій Зотов, який вже працював над короткометражками ( "Музикант", "Атланти йдуть"). Монтажером став Олександр Орлов.

Загальний хронометраж картини становить всього 7 хвилин, але зате яких! Творці постаралися відобразити всю абсурдність ситуації, а М. Панфьорова і Е. Шевченко відмінно впоралися зі своїм завданням.

Знімальна команда і актори фільму про конфлікт веганів і м'ясоїдів "Вегетаріанка", прем'єра якого відбулася в липні 2019, на закритому показі "Кінематограф", постаралися піднести актуальну проблему через комедію. Перегляд не відніме у вас багато часу, але змусить подивитися на деякі сучасні стандарти під іншим кутом.

Loading...