Червоний привид - новий фільм про безсмертний радянського солдата

У мережі з'явився трейлер фільму "Червоний привид" (2019), дата виходу в Росії, актори, сюжет якого анонсовані, а зйомки завершилися ще в 2018 році. Кінокартина розповість легенду про червоний привид - по суті своїй, це героїчний подвиг безіменного солдата під час Великої Вітчизняної війни.

Рейтинг очікувань прем'єри (КиноПоиск) - 81%.

Росія

Жанр: драма, історичний

режисер: Андрій Богатирьов

Дата виходу: 2019

В ролях: Олексій Шевченків, Володимир Гостюхін, Поліна Чернишова, Вольфганг Черни, Михайло Горевий, Олег Васильков, Юрій Борисов, Павло Абраменков, В'ячеслав Шіхалеев, Пауль Орлянський та інші.

Історія розповість про битву бійців Червоної армії з ворожим підрозділом. Ніхто з них не був народжений героєм, але кожен готовий пожертвувати своїм життям ...

Сюжет

Події фільму відбуваються взимку 1941 року, а саме - все починається 30 грудня. Величезна країна бореться з не менш величезним загарбником. За фатальним збігом обставин група солдатів, що виходять з оточення під Вязьмою, стикається з особливими військами Вермахту. Наші солдати виснажені голодом і поневіряннями, але вони відчайдушно борються за свою Батьківщину. Серед них є одна людина, а точніше, привид, який безжально розправляється з фашистами, залишаючи після себе гори трупів - за це його прозвали "Червоний привид".

Режисер і знімальна група

Режисерське крісло проекту зайняв Андрій Богатирьов, відомий за такими роботами, як: "баги", "Іуда", "СашаТаня", "Медсестра", "Білі ночі".

Над сценарієм працювали:

 • Андрій Богатирьов;
 • В'ячеслав Шіхалеев ( "Невідомий", "Розкол", "Грозові ворота", "Бандит", "Братство");
 • Армен Ватьян ( "Казанова мимоволі", "Все це квіточки", "Світанок над озером Ван");
 • Сергій Крайнєв ( "Троє зверху", "Помилка слідства", "Сімейний детектив").

Продюсуванням займалися:

 • Тетяна Воронецкая ( "Рецепт чаклунки", "Ліга обдурених дружин", "баги", "Іуда");
 • Олена Бєлова ( "баги", "Іуда");
 • Олексій А. Петрухін ( "Прибулець", "Училка", "Брут", "Свідки", "Прощатися не будемо").

Операторську роботу виконав Микита Різдвяний ( "28 панфіловців", "Безодня", "Ментовські війни 6", "Чужий"). Художником стала Катерина Ареф'єва ( "Ніка", "Рубіж").

Андрій Богатирьов розповідає, як до нього прийшла ідея створення фільму:

"До мене приїжджав друг Паша Абраменков, він-то і поділився ідеєю. Ми два роки складали сценарій, відвідували місця боїв. Коли народ доводять до останньої межі, в ньому прокидається дух помсти." Червоний привид "- це стан масової свідомості. Ми прагнули зняти живий, емоційний фільм ".

Режисер особисто відправляв сценарій акторам, а потім зустрічався з ними і ще раз, але вже власними словами, промовляв його. Фільм народжувався сам собою, переходячи від людини до людини. Велику роль у знімальному процесі зіграли суворі російські морози. Він дозволив кожному акторові проявити кращі його якості, завдяки чому А. Богатирьов подружився практично з усім кастом.

Знімальний процес фільму проходив взимку 2017-2018 років в одному з сіл Мосальский району якраз, коли стояли сильні морози.

Акторський склад

У фільмі знялися такі російські зірки:

 • Олексій Шевченків ( "Чорна кішка", "Мідне сонце", "Три історії", "Ворошиловський стрілок", "Врятувати Ленінград");
 • Володимир Гостюхін ( "Три дня лейтенанта Кравцова", "Далекобійники", "Команда", "Попіл", "Козаки", "Полювання на лисиць", "Дід Мороз: Битва магів");
 • Поліна Чернишова ( "Обліпихова літо", "Тихий Дон", "Доктор Ріхтер", "Легенда про Коловрате");
 • Вольфганг Черни ( "Снайпери: Любов під прицілом", "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв", "Останній богатир", "Т-34", "Тобол");
 • Михайло Горевий ( "Корона", "Лягавий", "Битва за космос", "Мами", "П'ять наречених", "Ярик", "Міст шпигунів", "Куля");
 • Олег Васильков ( "На дні", "Демони", "Метод", "Бригада", "Хіромант", "Сокира", "Світанок", "Братство");
 • Юрій Борисов ( "Дорога на Берлін", "Порт", "Постріл", "Молода гвардія", "Кришталь", "Т-34", "Сім пар нечистих");
 • Павло Абраменков ( "Золоті", "Універ", "Отдамся в хороші руки", "Гаражі", "Мар'їна роща", "Перекладач");
 • В'ячеслав Шіхалеев ( "Марш Турецького", "Грозові ворота", "Дев'ять невідомих", "Багряний колір снігопаду", "Розкол", "Братство", "Бандит");
 • Пауль Орлянський ( "Т-34", "Зворотний відлік", "Таємниці слідства") та ін.

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Декорації для зйомок були побудовані за рік до початку виробництва, але через несприятливі погодні умови знімальний процес був перенесений, а на зведення конструкцій потім було витрачено 3 місяці;
 • Актор Володимир Гостюхін розповідає, на що знімальна група акцентувала увагу при створенні фільму: "Цей проект про людському горі. Ця історія всього лише одного бою, але кожен його учасник - герой. Тут є місце і сміливості, і боягузтва, але немає ніякої зради. це максимально реалістична історія про війну ".

Точна дата виходу в Росії фільму "Червоний привид" (2019), актори, трейлер, сюжет і кадри зі зйомок якого анонсовані, поки невідома, однак варто очікувати, що прем'єра, можливо, відбудеться в 2019 році. Глядачі вже з нетерпінням чекають виходу стрічки, яка розповість легенду часів Великої Вітчизняної війни.

Дивіться відео: ОЧЕНЬ ЖЕСТОКИЙ ВОЕННЫЙ ФИЛЬМ "ЧЁРНАЯ ПУЛЯ" ФИЛЬМЫ О ВОЙНЕ 2019 (Квітня 2020).

Loading...