Сторож - новий трилер Юрія Бикова

Новою роботою знаменитого російського кінематографіста Юрія Бикова став фільм "Сторож" (2019), дата виходу, актори відомі, а тизер-трейлер вже можна подивитися в мережі. Проект розповість про соціальні труднощі - така тема стала улюбленою для Ю. Бикова, і він часто використовує її в своїх стрічках.

Рейтинг очікувань фільму (КиноПоиск) - 99%.

16+

Росія

Жанр: драма, трилер

режисер: Юрій Биков

Дата виходу:осінь 2019

В ролях: Юрій Биков, Владислав Абашин, Алла Юганова

бюджет: 55 мільйонів руб.

Сторож спробує врятувати швидку пару від переслідуючих їх людей. Їм усім доведеться розплатитися за один раз обраний неправильний життєвий шлях.

Сюжет

У центрі сюжету фільму знаходиться головний герой - Влад. Колись він вибрав життя затворника і тепер в свої 40 років працює сторожем в покинутому санаторії. Одного разу на порозі санаторію з'являється подружня пара, Віра і Стас, які пояснюють, чому вони тут опинилися: вони знаходяться в бігах, а женуться за ними колишні колеги Стаса по роботі. Сторож вирішує укрити втікачів, тому що бачить в них споріднені душі. Кожен з них біжить від минулого, і кожен намагається допомогти один одному, щоб спокутувати гріхи, скоєні ними колись.

Режисер і зйомки

Режисером, а також автором сценарію фільму виступив Юрій Биков.

Продюсуванням займалися:

  • Андрій Новиков ( "Гра в правду", "Все й одразу", "Кішечка", "Вправи в прекрасному");
  • Олександр Котелевський ( "Гуляй, Вася!", "Слони можуть грати в футбол", "Все й одразу", "Сталевий метелик", "Дар");
  • Ольга Філіпук ( "Черновик", "Без мене");
  • Ігор Єсін ( "Слони можуть грати в футбол").

Монтажером стала Анна Крутій ( "Туристична поліція", "Вікінг", "Улюбленці", "Завод").

Генеральний продюсер А. Котелевський зазначив, наскільки сподобалося йому працювати з Ю. Биковим:

"Працювати з Юрою Биковим було дуже приємно і з професійної, і з людської точки зору. У нього є яскраво виражений авторський стиль. Головний інтерес в проекті полягає в його загальлюдяності. Режисер підніс всі комунікації, властиві людям. Він дивиться на дружні відносини, любов , роботу і підносить своє творче дослідження глядачам ".

Знімальний процес кінокартини вівся в Солотчі (Рязанська область) з листопада 2018, а завершився ще в січні 2019 року, але сам проект вийде на екрани тільки восени 2019 року. Ю. Биков розповідає про вибір місця зйомок:

"Коли ми приїхали сюди, то відразу зрозуміли, що це те, що нам потрібно. Ось вона - річка, ось він - сосновий ліс, ось - глушина і зима".

Актори і ролі

Головних персонажів фільму зіграли:

  • Юрій Биков в ролі Влада ( "Ключі від щастя", "Лови момент", "Ялинки 1914", "Майор", "Дурень", "Жити", "Завод", "Метод");
  • Владислав Абашин в ролі Стаса ( "Жила-була одна баба", "Темний світ: Рівновага", "Розкол", "Територія", "Будинок Сонця", "Три дні до весни", "Вільна грамота");
  • Алла Юганова в ролі Віри ( "Близнюки", "Ясновидюща", "Достоєвський", "Мій особистий ворог", "По той бік смерті", "Мишоловка на три персони").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Фільм "Сторож" покажуть в новому форматі: одночасно і в кінотеатрах, і онлайн;
  • Проект потрапив до конкурсної програми фестивалю "Кінотавр", який проходить в Сочі;
  • У 2018 році сайт КиноПоиск провів опитування, в якому з'ясувалося, хто був кращим російським кінодіячів за останні 15 років. Юрій Биков взяв номінацію "Режисер, який зробив найбільший внесок в російське кіно".

Шанувальникам творчості режисера залишається дочекатися випуску повноцінного трейлера фільму Юрія Бикова "Сторож", дата виходу, актори якого вже анонсовані. Стрічка знову вразить глядачів своїм сюжетом, а також складними взаємодіями персонажів - саме за такою авторський стиль і люблять Ю. Бикова.

Дивіться відео: Сторож 2019 - трейлер-тизер нового фильма Юрия Быкова (Квітня 2020).

Loading...