Чи вийде Я, робот-2

Мабуть, не одне покоління виросло на творчості американського письменника-фантаста Айзека Азімова. У своїх оповіданнях він бачив майбутнє, невідривно пов'язане з технікою. І за мотивами його творів в далекому 2004 зняли "Я, робот" з Уіллом Смітом у головній ролі. З тих пір не припиняються дискусії про продовження, адже глядачі із задоволенням хотіли б подивитися на подальший розвиток подій. На даний момент з точністю сказати, коли будуть відомі актори, дата виходу фільму "Я, робот 2" (2020 або 2021) та його трейлера в Росії складно, неможливо, але розмови про це точаться вже 15 років.

Рейтинг очікування нової частини - 93% (КиноПоиск).

16+

I, Robot 2

США

режисер: невідомо

Жанр: наукова фантастика, детектив, трилер, неонуар, бойовик

Дата виходу в світі: 2020-2021

актори: Вілл Сміт

Незважаючи на спірні рецензії, в цілому, свого часу фільм "Я, Робот" публіці сподобався.

Сюжет

Як відомо з першої частини, події у фільмі відбувалися в найближчому майбутньому, де роботи стали звичною частиною побуту. Головному герою, детективу Делу Спунер, треба було розкрити чергове вбивство, але в ході розслідування з'ясувалося, що в ньому замішані роботи, яких до цього людство не сприймало як небезпека.

Що ж стосується другої частини, то сюжет невідомий. Можливо, це буде продовження вже вийшла історії, і в такому випадку постарілий Вілл Сміт гармонійно впишеться в картину. З іншого боку, останнім часом кіностудії часто знімають приквели до культових фільмів, так що очікувати можна будь-якого розвитку подій. Чи стане Уілл Сміт головним героєм в такому випадку - цікаве питання.

Режисер і знімальний процес

Першу частину ще в далекому 2004 році зняв Алекс Пройяс. Цей же фільм приніс йому популярність, крім, мабуть, "Знамення", знятого в 2009. Чи стане він режисером продовження або ж його замінить хтось інший - невідомо.

У списку сценаристів варто очікувати появи Рональда Д. Мура, який працював на одному з фільмів франшизи про "Зоряному шляху". Також варто припустити, що і друга частина буде знята за мотивами оповідань письменника Азімова.

Isaac Asimov, Ronald D. Moore

Що ж стосується продюсера, то, можливо, їм знову стане Джон Девіс, який також відомий за фільмами "Хижак" і "Агенти А.Н.К.Л.".

Акторський склад

Нікого, крім Уїлла Смітта ( "Погані хлопці 3", "Геміні", "Хенкок 2", "Аладдін", "Яскравість"), на головні ролі фанати і не чекають. Сам актор свого часу говорив, що йому було б цікаво знятися в продовженні, але в такому випадку картину варто очікувати не раніше 2021 року: у актора досить щільний знімальний графік.

Якщо "Я, робот 2" виявиться сиквелом, а не приквелом, то є сенс очікувати появи робота Санні, який в сюжеті минулого фільму мав не останнє значення. Міміку і голос залізному помічникові свого часу подарував Алан Тьюдік ( "Фатальний патруль", "Аладдін"), відомий за своїми ролями в "Смерть на похоронах", "Світлячок", "Вишибали".
Що ж стосується інших акторів і персонажів, майже нічого не відомо.

Цікаві факти

Цікаво знати, що:

  • Рональд Мур ще в 2007 році заявив, що він писав сценарій для продовження;
  • Самі актори склали дуже дружний акторський колектив, і багатьом з них, за їхніми ж словами, було б цікаво попрацювати над продовженням;
  • Перша частина вийшла дуже дорогий через великої кількості графіки. Варто очікувати, що і продовження в цьому плані не поступиться;
  • Перед пробами для ролі в першій частині, Вілл Сміт заявив, що в кожному своєму фільмі він повинен рятувати світ. Проект майже не зрісся, якби не син самого Сміта, який заявив, що бачити, як його батько рятує світ щораз, починає бути досить нудним видовищем, і що йому потрібна різноманітність.

Свого часу фільм "Я, робот" став новим словом в фантастичному кіно і до сих пір залишається улюбленим у багатьох поціновувачів якісного кіно. А з нинішньою тенденцією знімати продовження і робити перезапуски, не варто сумніватися, що рано чи пізно продовження з'явиться на великих екранах. Залишається чекати, коли інформація про дату виходу в Росії, трейлері і списку акторів фільму "Я, робот 2" (2020 або 2021 рік) з'явиться у Всесвітній павутині.

Дивіться відео: Дитя робота Русский трейлер 2019 (Грудень 2019).

Loading...