Коли вийдуть "Вітру зими" Джорджа Мартіна

Шанувальники "Ігри престолів" з нетерпінням чекають, коли російською мовою вийде книга Джорджа Мартіна "Вітру зими". Вона стане вже 6-ий за рахунком в знаменитому циклі "Пісня льоду і полум'я", на основі якого і знімалася не менш відома і популярна "Гра престолів". Так як фанати дуже довго чекали виходу книги, Джордж Мартін вирішив придумати для себе покарання, щоб розплатитися за запізнення. Але про все по порядку.

Сюжетні лінії та хороші новини від Мартіна

П'ята книга циклу "Танець з драконами" була опублікована ще в 2011 році! Найвідданіші читачі чекають її виходу на протязі 8 років. Масла у вогонь підливав і сам Д. Мартін, обіцяючи швидкий реліз в 2017 році. Ось тільки вже в 2018 в своєму блозі дав зрозуміти, що новинку так швидко чекати не варто:

"Я пишу. Зима близько, як я вже і говорив, і це дійсно так." Вітру зими "дуже спізнюються, я знаю, я знаю, але вони будуть написані. Я не буду говорити коли, я вже намагався говорити про це раніше, але це тільки злило вас. але я їх закінчу і тоді перейду до "Мріям про Весні". Чим все це закінчиться? я чую питання від людей: чи такий буде фінал, як в серіалі? і так, і ні ".

20 травня вийшов фінальний епізод "Ігри престолів", і, хоча серіал давно вже не знімали по книгам, він став приводом для обговорення того, про що ж буде шоста книга. Ми знаємо, що Мартін ще на самому початку розповідав шоураннер серіалу про сюжетних лініях (правда, це було зроблено на всякий випадок, так як письменник побоювався своєї швидкої кончини). По тому, що автор говорив ще тоді, коли шоу тільки починалося, можна зрозуміти, що він планував випустити 2 останні книги серії ще до закінчення 5-6 сезонів. Однак так не сталося, тому сценаристам довелося додумувати сюжет самим, знаючи тільки головні сюжетні лінії. Багато фанатів стали скаржитися, що поки серіал знімали по книгам, він був набагато цікавіше.

А 8 сезон навіть зібрав петицію, складену шанувальниками, які попросили творців перезняти фінал серіалу, так як дуже вже багато недоліків, питань він містить.

Фанати можуть здогадуватися, що буде описано в "вітру зими". Наприклад, в ранніх творах було сказано, що за пророцтвом. Серсея повинна померти від руки молодшого брата (про що в серіалі не було згадано), чи не Джеймі чи зробить це? Також лінія Короля Ночі теж завершиться не так, як в шоу, тому що даний персонаж навіть не з'явився в Вестеросі, та й не з'явиться - про це заявив сам Джордж Мартін.

Про те, на яке число призначено дату виходу книги Джорджа Мартіна "Вітру зими" в Росії, поки невідомо. Але ось заяви письменника про рік випуску вже є. Нещодавно авіакомпанія Air New Zealand звернулася до Мартіна і запропонувала йому політ до Нової Зеландії за їх рахунок. У своєму відео компанія повідомляє, що саме в цій країні автор може знайти усамітнення і натхнення:

"У нас тут є все, щоб закінчити книгу. Ми - нація, з якої ллється креативність. Ми знаємо, що ви любите перебувати на самоті. У нас як раз є порожня територія з маленькою щільністю населення. Може бути, ви вже нарешті вирішите, що станеться з Північчю, а для цього підете на південь? "

Письменник відреагував на таку заяву вже на наступний день:

"Якщо у мене не буде при собі" Вєтров зими ", коли я прибуду до Нової Зеландії на" Worldcon ", ви зможете замкнути мене в маленькому будиночку на Білому острові з видом на озеро з сірчаної кислоти, поки я не закінчу писати. До тих пір поки їдкі пари не зіпсують мій старий текстовий редактор під DOS, я буду в порядку ".

"Worldcon" (Всесвітня конвенція наукової фантастики) пройде в Новій Зеландії в 2020 році. Так що заява виглядає цілком серйозним, і шоста книга все-таки буде представлена ​​в 2020. З чим пов'язані такі відстрочки, і чому книга не може вийти? На даний момент письменник займається іншим своїм твором - двотомником "Полум'я і Кров", який буде розповідати про долю будинку Таргаріенов. Так що Мартін приступить до "Вітрам зими" вже після написання першого тому "Полум'я і Крові".

Матеріали по темі:В Ірландії почали знімати приквел "Ігри престолів"

Чи буде фінал книги Джорджа Мартіна "Вітру зими", як у "Ігри престолів", і коли вийде цей твір - це два головних питання, що цікавлять фанатів циклу "Пісня льоду і полум'я". Варто очікувати, що деякі сюжетні лінії серіалу все-таки будуть в книзі, а вже вірити письменникові в тому, чи вийде книга в 2020 році, вирішувати читачам, які аж надто довго чекають "Вітру зими".

Дивіться відео: Давайте підписочку і чекайте коли вийдуть круті відосікі (Лютого 2020).

Loading...