Зулейха відкриває очі - новий серіал з Чулпан Хаматової

Нерідкі такі сюжети в російських серіалах, коли на частку головної героїні випадають складні випробування. І в цей раз телеканал Росія 1 вирішив показати глядачеві жінку з важкою долею в серіалі "Зулейха відкриває очі" (2018-2019) з відомою датою виходу, популярними акторами, трейлер якого вже вийшов.

Рейтинг очікувань серіалу оцінюється в 98%.

12+

Росія

Жанр: драма, мелодрама

режисер: Єгор Аношкіна

Дата виходу: 2019 рік

В ролях: Чулпан Хаматова, Сергій Маковецький, Олена Шевченко, Юлія Пересільд, Роман Мадянов, Раміль Сабітов, Роза Хаірулліна, Олександр Баширов, Олександр Сірін, Євген Морозов та інші.

Головною темою серіалу стала проблема розкуркулення в 30-і роки 20-го століття, коли селян примусово відправляли цілими ешелонами в спеціальні поселення в Сибіру.

Сюжет

Дія починає розвиватися взимку 1930-го року. Прямо на порозі власного будинку чоловіка головної героїні Зулейхи, татарської селянки, жорстоко вбивають, а саму її розкуркулюють і засилають у вагоні-теплушці в далекий Сибір на вірну загибель. В одному вагоні з жінкою виявляються селяни і інтелігенти, християни і мусульмани, росіяни, татари, німці - величезний ешелон, кинутий в тайзі без їжі, води, даху над головою і теплого одягу, якого тепер доведеться миритися з характерами один одного, щоб вижити. Зулейха знаходить в собі сили пройти всі випробування, уготовані їй долею, головне з яких - випробування Любов'ю, адже щоб вижити - необхідно любити і бути коханою.

Режисер і зйомки

Єгор Аношкіна

Режисером проекту виступив Єгор Аношкіна, відомий по таких популярних проектів, як: "Жарт", "Життя в борг", "Тихий омут", "Нелюбий", "Гроші", "Кривава бариня". Над сценарієм працювали Анна Аносова ( "І кулька повернеться", "Дихай зі мною", "Монтекрісто", "Все змішалося в домі ..."), Лариса Леоненко ( "Тут хтось є ...", "І кулька повернеться", " чоловік у мені "), Василь Павлов (" Фізика або хімія "," Гроші "," Берізка "," Рік свині "," Закрита школа ").

Заснований сценарій на оригінальному однойменному романі Гузель Яхин. Знімальний процес серіалу стартував в 60-и км від Казані в 2018 році, а завершився в кінці лютого 2019.

Продюсери: Олександр Кушаев ( "Любка", "Жити", "Шлях до себе", "Нелюбий"), Ірина Смирнова ( "Любка", "Гроші", "Красиве життя", "Голубка", "Скліфосовський"). Операторську роботу виконали Шандор Беркеші ( "Діти Арбата", "Частка всесвіту", "Коктебель") і Олексій Федоров ( "Горе від розуму", "Купрін: Поєдинок", "Переможці").

З питання про те, коли вийде телевізійний фільм "Зулейха відкриває очі" - його дата виходу на каналі Росія 1 призначена на 2019 рік.

Актори і ролі

У серіалі знялися такі зірки російського кінематографа:

 • Чулпан Хаматова в ролі Зулейхи ( "Загибель Імперії", "Діти Арбата", "Країна глухих", "72 метри", "Все складно", "Нурієв: Білий ворон");
 • Сергій Маковецький в ролі професора Лейбе ( "Ліквідація", "Брат 2", "12", "Російська гра", "Механічна сюїта", "Годунов. Продовження");
 • Олена Шевченко в ролі Ізабелли ( "Демони", "Сирота казанська", "День виборів", "Закриті простори", "Папа, здохни");
 • Юлія Пересільд в ролі Настасії ( "Кат", "Єсенін", "Подсадной", "Переможці", "Холодне танго", "Золота орда");
 • Роман Мадянов в ролі Зиновія Коваля ( "Розкол", "12", "Піддубний", "Жили-були", "Домашній арешт", "Все або нічого");
 • Раміль Сабітов в ролі Муртаза ( "Катерина", "Кармен", "Російський переклад", "Фортеця Бадабер", "Золота орда");
 • Роза Хаірулліна в ролі Упиріхі ( "Прощай, кохана ...", "А у нас у дворі", "Кислота", "Шукач 2", "Ольга", "Утриманки");
 • Олександр Баширов в ролі Горєлова ( "Демони", "Майстер і Маргарита", "Голка", "Подарунок Сталіну", "Штрафбат", "Домашній арешт");
 • Олександр Сирин в ролі Костянтина Арнольдовича ( "Ліквідація", "Любка", "Кикс", "Брестська фортеця", "Лихо з розуму", "Ван Гоги");
 • Євген Морозов в ролі Іконнікова ( "краплену", "Прощай, кохана ...", "Жити", "Брестська фортеця", "Пікова дама: Задзеркаллі").

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Спеціально для зйомок був побудований цілих кіномісто ", який називається Семруг. За час виробництво актори жили неподалік від нього, або в самій Казані;
 • Автор оригінального роману Гузель Яхина зізналася, що коли писала свій твір, головною героїнею вона представляла саме Чулпан Хоматову.

Глядачам залишилося дочекатися оголошення офіційної дати виходу серіалу "Зулейха відкриває очі" (2018-2019), актори відомі, а трейлер вже знаходиться у вільному доступі. Ця драма розповість про долю простої селянки, яка подолала всі складні випробування і несправедливість життя.

Дивіться відео: Будет кино. "Зулейха открывает глаза" (Квітня 2020).

Loading...