Кіану Рівз повертається в комікси з «Вічними»

Кіану Рівз може зіграти роль у фільмі від Марвел "Вічні" (2020) - така новина вразила (в хорошому сенсі) усіх фанатів актора і студії, які давно хотіли побачити Рівза в якомусь захоплюючому фільмі, створеному на основі коміксів. Звичайно ж, шанувальники мріють, щоб на екрані нам показали героя Кіану Рівза, який володіє будь-якими сверх'способностямі.

Через 14 років Кіану Рівз може повернутися в комікси, а Саме у всесвіт Марвел, адже останнім проектом був "Костянтин: Повелитель пітьми" (2005).

Вибір ролі

На даний момент переговори актора і студії Марвел активно ведуться, але договір поки ще не підписаний. Невідомо, яку роль може отримати Кіану Рівз, але фанати вже обговорюють, якого персонажа він може уявити нам на екранах.

Деякі пророкують йому роль головного антигероя і лиходія - Друіга.

Багато акторів і їх ролі фільму "Вічні" від Марвел вже відомі. Ними стали:

  • Річард Медден в ролі Ікаріса ( "Чат", "Переживаючи за Боя", "Гра престолів", "Сирени", "Пташина пісня", "Попелюшка", "Охоронець", "Рокетмен");
  • Анджеліна Джолі в ролі Серсі ( "Джіа", "Підміна", "Перерване життя", "Викрасти за 60 секунд", "Містер і місіс Смітт", "Турист", "Лазурний берег");
  • Кумейл Нанджіані ( "Арчер", "Секретні матеріали", "Компаньйони", "Силіконова долина", "Життя, як воно є", "Сутінкова зона");
  • Ма Дон-сік ( "Восьме почуття", "Я теж квіточку!", "Заткнись і грай", "Кримінальний місто", "Скажений бик").

Режисером проекту стала Хлоя Чжао, для якої фільм стане дебютною роботою в світі великого кіно. Сценарій написаний початківцями авторами-кінематографістами Меттью і Райаном Фірпо за оригінальними коміксами Джека Кербі.

Сюжет зосереджений навколо раси незвичайних людей з надздібностями, які були створені дуже давно інопланетною расою для захисту планети Земля. Люди стали вважати їх Богами, через що багато хто з даної раси впливали на історію і розвиток цілих цивілізацій. Протистояти героям будуть монстроподібні девиантов, ворожнеча з якими змусить благородних і спраглих справедливості "вічних" піддати загрозі не тільки своє життя, а й життя звичайних людей. Ну а в центрі уваги буде історія кохання Ікаріса і Серсі, яким доведеться поборотися не тільки за власне щастя, а й за мир на Землі.

Фанати з нетерпінням чекають рішення актора Кіану Рівза, який може зіграти у фільмі від студії Марвел "Вічні" (2020). Якщо переговори пройдуть успішно, то зоряний склад проекту поповниться ще одним сильним актором, який, безсумнівно, зробить фільм тільки краще і красивіше. Ну а поки договір ще не підписаний, але в інтернеті можна побачити безліч фан-артов, де шанувальники вже підібрали образ для Кіану Рівза, чия роль ще не розкривається.

Loading...