Герой (2019) - шпигунський трилер з Олександром Петровим

Гостросюжетний бойовик режисера Карена Оганесяна вийде на екрани восени 2019 року, дата виходу фільму «Герой» призначена на 26 вересня 2019 (трейлер нижче), серед акторів такі зірки російського кінематографа, як Олександр Петров і Світлана Ходченкова. На глядачів чекають погоні, іронія, живі емоції і одвічний конфлікт батьків і дітей.

Рейтинг очікування на КиноПоиск - 88%.

Hero

Росія

Жанр: бойовик, кримінал, трилер

Режисер: Карен Оганесян

Прем'єра в Росії: 26 вересня 2019

актори: А. Петров, В. Машков, С. Ходченкова, Я. Алабушев, К. Лавроненко, М. Петренко, А. Тодореску

Слоган картини: "Якщо не ти, то хто?"

Сюжет

Головний герой Андрій, випускник спецшколи СЗР (Служби Зовнішньої Розвідки), вже забув про своє шпигунське минуле і спалив всі мости. Але раптовий телефонний дзвінок від, здавалося б довгі роки загиблим батька (полковник Родін) все змінює: він повідомляє, що на Андрія відкрито полювання, і йому потрібно бігти, щоб вижити. В дорозі він зустрічає Марію, свою першу любов, з якою вони разом проходили підготовку в спецшколі, будучи ще підлітками. Андрій має намір з'ясувати, коли він встиг «засвітитися» і за що його хочуть вбити, а також задати батькові питання, що накопичилися за роки життя вдалині від батьківщини. Так в яку шпигунську гру потрапив Андрій, і як визначити, хто союзник, а хто готовий зрадити заради своєї вигоди?

Режисер і зйомки

Режисером проекту став Карен Оганесян ( «Дика дивізія», серіал «Мідне сонце», «Домовой» 2008). Оганесян розповів, що картина вийшла захоплюючою і видовищною, з ноткою іронії, адже в найнебезпечніших ситуаціях персонажі не втрачають почуття гумору. За його словами, «Герой» ні в чому не поступається голлівудським блокбастерам.

Автор сценарію - Микола Куликов ( «Вогонь», «Екіпаж», «Рух вгору»), продюсерське крісло зайняла Поліна Іванова ( «Мідне сонце», «Подарунок з характером»), оператор - Юрій Коробейников ( «Ебігейл», «Аванпост» , «Тобол», «Ялинки Останні»), за монтаж відповідає Максим Урманов ( «Метод», «Мажор 2», серіал «Шерлок Холмс» 2013). За виробництво картини відповідає компанія Карго Фільм, а за російський прокат - Централ Партнершип.

Зйомки проходили в Росії (Калінінград) і Німеччини і тривали до кінця квітня 2019.

Актори

У фільмі знімалися:

  • Олександр Петров ( «Анна», «Метод 2», «Гоголь», «Стрільців», «Вторгнення» 2020) в ролі Андрія;
  • Володимир Машков ( «Мільярд», «Распутін», «Екіпаж») - батько Андрія;
  • Світлана Ходченкова ( «У неї інше ім'я» 2020 року, «Метро», «Москва закохана», серіал «Секта») - Марія;
  • Ян Алабушев ( «Пікова дама: Задзеркаллі», «Ворожка») - Андрій в дитинстві;
  • Костянтин Лавроненко ( «Кома», «Аванпост», серіал «Катерина») - співробітник СЗР (Служба Зовнішньої Розвідки РФ) Катаєв;
  • Марина Петренко ( «Мільярд», серіал «Каменська 6») - співробітниця СЗР Зотова;
  • Анастасія Тодореску ( «Ілля Муромець» 2019) - агент СЗР Хелена Бюргер.

Цікаві факти

Що цікаво знати про фільм:

  • Спочатку на роль головного героя Андрія претендував Павло Прилучний ( «Союз порятунку», «Рубіж», «Дітям до 16»), але з певних причин творці все ж зупинилися на кандидатурі Олександра Петрова;
  • Оганесян вважає, що «Герой» може стати найкращим фільмом в його кінокар'єрі.

Дата виходу фільму «Герой» призначена на 26 вересня 2019, у бойовика захоплюючий трейлер, а в касті акторів впізнавані обличчя російського кіно.

Дивіться відео: Герой Трейлер 2019 (Січень 2020).

Loading...