Дозор закінчено - фінал «Ігри престолів» на стадіоні в Москві

А ви готові до фіналу? Задаючи Чи цікавилися ви, буде у серіалу «Гра Престолів» 9 сезон, і чи доведеться попрощатися із всесвітом льоду і полум'я і Імперії попелу? Уже сьогодні закінчиться серіал, забравши за собою цілу епоху. 20 травня 2019 о 19.00 можна подивитися фінал 8 сезону «Ігри Престолів» на футбольному стадіоні РЖД Арена в Москві - як потрапити на показ 6 серії: оформити підписку на сайті Амедіатека, перейшовши по заданій посиланням, отримати сертифікат на електронну пошту і промокод на підписку. Як дістатися до РЖД Арени, читайте нижче.

На глядачів чекає величезний екран, візуальні інсталяції, зони для фотосесій, справжній Залізний Трон, тематичні презенти від спонсорів, косплеєри улюблених персонажів, відомі блогери, ЗМІ та живий оркестр. А також всіх фанатів чекає сюрприз - інтерактивний флешмоб.

А той, хто не в силах чекати до вечора, може подивитися 6 епізод на порталі Амедіатека по платній підписці. Прем'єра серії повинна була відбутися в 4.00 за московським часом, однак цього не сталося, і вона вийшла пізніше на 2 години, ніж російські глядачі залишилися вкрай незадоволені.

А поки згадаємо те, про що зовсім забули глядачі:

  • Чи збудеться для Дейнеріс пророцтво Заклинательница Тіней з Ашая: «Скляні свічки горять. Скоро прийде бліда Кобилиця (Ар'я на білому коні?), А за нею інші. Кракена (Яру?) З темним полум'ям, лев (Тіріон?) З грифоном, син сонця (принц з Дорна?) З скоморошьімі драконом (Джон Сноу?). Чи не довіряй нікому з них. Завжди пам'ятай про Безсмертних. Стережися надушених сенешаля (Варіс?). »Чи означає це, що шлях Бурерожденной закінчено, і зайняти Залізний Трон у неї не вийде?
  • Раніше дзвін дзвонів зовсім не був сигналом про здачу міста. Адже, якщо згадати 2 сезон і серію, де Станніс штурмує Черноводную, в Червоному Замку дзвонили в дзвони, що означало залякування ворогів (противники Ланністерів, війська Станніса, у відповідь били в барабани).

Вже рік тому в мережу потрапив сценарій до фінального сезону серіалу, який повністю підтвердився, хоч у нього і було кілька версій, що не дивно. Адже з акторами знімалися по 2 версії фіналу, щоб навіть самі герої не були повністю впевнені в результаті саги.

Ознайомитися зі сценарієм можна тут: Усередині 6 епізоду - опис з покадровим розбором.

Нагадаємо, як потрапити на показ ПОСЛЕДНЕЙ 6 серії 8 сезону «Ігри Престолів» на стадіоні в Москві - перейти посиланням, оформивши підписку і дотримуючись подальших інструкцій по електронній пошті.

Адреса РЖД Арени в Москві: вул. Велика Черкізовському, 125 будівля 1. Як дістатися: доїхати до станції метро «Черкізовському» або МЦК «Локомотив». Заблукати складно, так як комплекс видно відразу на виході зі станцій.

Відео: ОСТАННІЙ трейлер до заключного документальному епізоду після «Останній дозор» (або «Останній погляд»).

Loading...