Чорнобиль: Зона відчуження - 3 сезон

У новому і несподіваному форматі вийде 3-ий сезон популярного серіалу "Чорнобиль: Зона відчуження" (нижче представлений трейлер фільму, дата виходу - 10 жовтень 2019, прем'єра серій в Росії 1 сезону відбулася 13 жовтня 2014 року). Творці вирішили надати 3-го сезону форму повнометражного фільму (навіть 3) з різними кінцівками. Шанувальники вже з нетерпінням чекають продовження.

Рейтинг серіалу на КиноПоиск - 7.8, IMDb - 7.5 / Рейтинг очікування фільму - 97%.

Росія

Жанр: фантастика, пригоди, трилер

режисер: Дмитро Кисельов

Прем'єра 3-го сезону: 10 жовтня 2019

В ролях: Костянтин Давидов, Христина Казінскі, Сергій Романович, Анвар Халілулаєв, Валерія Дмитрієва, Ілля Щербінін, Володимир Ільїн, Євген Стичкін, Євген Ситий, Сергій Дрейден і інші.

Від нового сезону слід очікувати ще більше фантастичних сцен. Невідомо, що чекає кожного героя, так як глядачам буде надано один з трьох фільмів, що розрізняються сюжетами.

Відео: Останній влоги зі зйомок Чорнобиля-3

Сюжет

Щоб глядачеві став зрозумілий сюжет нового сезону, розглянемо, що ж відбувалося в перших двох:

 1. Головними героями всієї історії є п'ятеро друзів: Паша, Аня, Льоша, Настя і Гоша, які відправляються в 1986 рік на машині часу, щоб не допустити аварії на Чорнобильській АЕС. В кінці першого сезону Паші, що бореться проти майора КДБ, вдається стримати катастрофу, але ціною життя своїх друзів. Однак повернувшись в даний, молода людина розуміє, що світ зовсім не той, що був раніше. СРСР не розпалися, а аварія на атомній станції все-таки відбулася, але не в СРСР.
 2. У другому сезоні головному герою потрібно було запобігти ще одну катастрофу, яка сталася в США. Решта його друзі виявилися живі, але ось тільки їх характери тепер істотно відрізняються від колишніх Героям належало побувати в декількох тимчасових лініях: в 1956 році і навіть в альтернативному 2013.

Новий сезон здивує навіть найзавзятіших шанувальників серіалу, так як його формат абсолютно несподіваний: творці нададуть глядачам одразу 3 різні фільми з однаковою зав'язкою, сюжети яких розходяться в якийсь ключовій точці: в одному фільмі персонаж може бути убитий, в іншому - поранений, а в третьому - живий і здоровий. Інтрига в тому, що глядачі не впізнають, який же з трьох фільмів дістанеться саме йому.

Режисер і зйомки

Автором сценарію, як і раніше, виступив Ілля Куликов, відомий нашому глядачеві за такими проектами, як: "Гра", "Меч", "Гра. Реванш", "Карпов", "П'ятницький", "Глухар". Режисером нового сезону став Дмитро Кисельов, в число робіт якого входять "Чорна блискавка", "Ялинки", "Час перших". Виконавчий продюсер - Валерій Федорович ( "Поліцейський з Рубльовки", "Зради", "Солодке життя").

Дмитро Кисельов

Режисер Дмитро Кисельов побажав шанувальникам терпіння, а також повідомив, що "сценарій написаний майстерно, інтриги тримають увагу міцно" і що він "був дуже вражений після прочитання".

Про таке несподіване рішення (створити новий сезон у форматі повнометражних фільмів) розповіли головні актори в своєму інтерв'ю під час презентації проекту на фестивалі Comic Con Russia 2018. А продюсер Валерій Федорович доповнив:

"Ми плануємо випустити в прокат 3 різні фільми так, щоб глядач не знав, який дістанеться саме йому. Усередині картин будуть загальні сюжетні лінії, після яких дія буде розвиватися по-різному. Ми розраховуємо, що справжні фанати" Чорнобиля ", яких в найм паблік ВКонтакте близько мільйона, захочуть сходити на все 3 проекту ".

Comic Con Russia 2018, прес-конференція

Євген Стичкін, один з головних акторів серіалу, також висловився про новий сезон, зазначивши оригінальність сценарію:

"Ілля Куликов якимось чином знову зміг перевернути світ, який колись сам придумав, з ніг на голову. Це логічне продовження того, що ми колись розповіли. Дмитро Кисельов - людина, закохана в свою професію, і зустріч з ним доставила мені велике задоволення ".

Євген Стичкін, зйомки

Знімальний процес стартував 30 вересня 2018 року в Москві. Дата виходу 1-ої серії 3-го сезону "Чорнобиль: Зона відчуження", А точніше фільму10 жовтня 2019 року.

Акторський склад

У новому сезоні глядач побачить вже знайомих за старими сезонах акторів, а також і нові обличчя:

 • Костянтин Давидов в ролі Паші ( "безстидники", "Глухар. Продовження", "Практика", "Зелена карета");
 • Сергій Романович в ролі Льоші ( "Обіймаючи небо", "Повернення додому", "Кухня", "Метод", "Екіпаж");
 • Анвар Халілулаєв в ролі Гоші ( "Невловимі", "Шахта", "Життя і пригоди Мішки Япончика", "Балканський кордон");
 • Христина Казінскі ролі Ані (Хлопець з нашого кладовища "," Практика "," нюхач "," Мертве озеро ");
 • Валерія Дмитрієва в ролі Насті ( "Пікова дама: Чорний обряд", "Практика", "Скліфосовський");
 • Ілля Щербінін в ролі Ігоря ( "Романови", "Виходжу тебе шукати", "Дике поле");
 • Євген Стичкін в ролі Костенко ( "Гра. Реванш", "Зради", "фарци", "День виборів");
 • Володимир Ільїн ( "Ідіот", "Мисливці за діамантами", "Час перших");
 • Євген Ситий ( ​​"Жити", "Коктебель", "Аритмія", "Домашній арешт");
 • Сергій Дрейден ( "Папа", "Про любов", "Фонтан");
 • Олександр Яценко ( «Коридор безсмертя», »Чарівники», «Аритмія»);
 • Артем Сучков ( «Гоголь. Вій», «У спорті тільки дівчата 2»).

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

 • Другий сезон творці знімали в Голлівуді. У зйомках брали участь американські зірки таких серіалів, як: "Гра престолів", "Американська історія жахів", "Секретні матеріали", "Швидка допомога";
 • Телепроект став одним з найрейтинговіших проектів телеканалу ТНТ. У 2015 році він увійшов до трійки лідерів премії "ТЕФІ", отримавши номінацію "Кращий телевізійний серіал";
 • Деякі американські зірки грали настільки реально, що замість несправжніх ударів, у них виходили реальні, наприклад, одна з актрис мало не вирвала волосся Валерії Дмитрієвої;
 • У зйомках другого сезону брала участь Ольга Бузова, яку Сергій Романович порахував "справжнім професіоналом, який знає, як вести себе перед камерою";
 • Протягом випуску першого і другого сезоном творці перебували в шоці через величезні рейтингів, яких ніхто не очікував.

У Росії дата виходу 3 частини фільму "Чорнобиль: Зона відчуження" (прем'єра серій 1 сезону формату серіалу 2014 рік), тизер-трейлер якого вже доступний для перегляду, призначена на 10 жовтня 2019. Сезон в такому оригінальному форматі точно припаде до смаку не тільки фанатам подорожі в часі, а й звичайним глядачам.

Відео: За кадром фільму

Loading...