Девятаев (2020) - фільм про радянського льотчика з Данилом Козловським

Російських глядачів чекає черговий проект, що розповідає про героїчне минуле нашої країни і про її героїв. Продюсер картини Тимур Бекмамбетов призначив дату виходу фільму "Девятаев" з Данилом Козловським на 2020 рік: трейлер поки не вийшов, актори також не названі. Після початку знімального процесу творці оприлюднять список акторського складу, а також випустять трейлер, де глядач побачить Данилу Козловського в новій для нього ролі льотчика.

Росія

Жанр: драма, біографічний

режисер: Дмитро Кисельов

Дата виходу: 2020 рік

В ролях: Данило Козловський та інші

Історія льотчика, який потрапив в полон під час Великої Вітчизняної війни, який зміг показати справжню мужність і стійкість, завдяки чому йому вдалося вирватися з оточення ворога.

Сюжет

Михайло Девятаев був звичайним хлопчиком, котрі мріяли підкорювати небеса. Повернувшись після армії, він відправляється в авіаційне училище, звідки, отримавши диплом, він йде на війну. Борючись із ворогами під Львовом в 1944 році, Михайло був збитий, після чого його взяли в полон і відправили до концтабору на острів Узедом, розташований в Німеччині. Але перебування в полоні не зломило героя - зібравши групу з10 ув'язнених, він звільняється від ворожих пут, і всі разом вони захоплюють німецький бомбардувальник "Heinkel He 111 H-22", після чого залишають табір, при цьому захопивши з собою секретну зброю ворога ...

Режисер і зйомки

Автор ідеї про створення фільму, що розповідає про подвиг великого радянського льотчика, належить відомому російському кінематографістові Тимуру Бекмамбетова ( "Щасливі люди: Рік в Тайзі", "Втрачений і повернутий світ", "Знаєш, мамо, де я був?", "На шляху до" , "Дев'ять", "Час перших"), який виступив і як продюсер цього проекту. А ось від режисерського крісла Бекмамбетов відмовився, віддавши цю честь іншому російському кінематографістові, з яким вже працював, - Дмитру Кисельову, відомому за такими проектами, як: "Чорна блискавка", "Час перших", "Ялинки 2", "Лондонград. Знай наших ").

Кінопроект творці збираються випустити до Дня 75-річчя подвигу - в 2020 році. Сам герой Радянського Союзу Михайло Девятаев і фільм про нього повинні стати зразком хоробрості, мужності і патріотизму.

Дмитро Кисельов, Тимур Бекмамбетов

Акторський склад

На роль головного героя, молодого Михайла Девятарова, був запрошений зірка вітчизняного кіно Данило Козловський, який став популярним завдяки роботам в таких фільмах, як: "Екіпаж", "Одинак", "Легенда № 17", "Ми з майбутнього", "Все почалося в Харбіні "," Хардкор ". Про решту акторському складі фільму на даний момент інформація не розголошується.

Цікаві факти

Трохи корисної інформації, корисної, для розуміння фільму:

  • Син Михайла Девятаева, Олександр, висловився, що сценарій для кінокартини буде грунтуватися на книзі самого Девятаева-старшого - "Втеча з пекла";
  • Біографія Михайла вже була відображена в документальних фільмах: "Втеча з Узедома" режисера Олександра Касьянова і "Наздогнати і знищити" режисера Костянтина Орозаліева. Були спроби створити і художній фільм, який називався б "Втеча в небо", але виробництво провалилося через проблеми з фінансуванням;
  • Після війни Михайло Девятаев працював в Казанському річковому порту аж до 1974 року.

Коли творці випустять трейлер фільму з Данилом Козловським "Девятаев" (2020) продюсера Тимура Бекмамбетова, точна дата виходу і актори якого поки не названі, глядач більше дізнається про цю дивовижну історію і зможе побачити своїми очима, як відбувався великий подвиг, а також зможе зрозуміти , вийшла чи кінокартина дійсно гідною, щоб називатися на честь Героя Радянського Союзу.

Loading...