Скільки всього зібрали «Месники: Фінал»

Не встигли останні "Месники" вийти у всесвітній прокат, як вже побили рекорди в попередні замовлення квитків - незліченна безліч фанатів із захопленням прийнялося купувати їх, обрушуючи при цьому кілька сайтів. Звичайно ж, в таких умовах від перегляду в кінотеатрах, а не онлайн, касові збори в світі фільму "Месники 4: Фінал" стрімко підкорюють всі мислимі і немислимі вершини.

Варто відзначити, що всього 7 днів "Месників 4" треба було, щоб обігнати в зборах свої попередні частини.

Так скільки ж зібрала найочікуваніша прем'єра 2019 року:

  • Стартувала світова прем'єра 25 квітня (в Росії - 29 квітня) і відразу ж побила ще один рекорд - за один тільки перший день прокату фільм від студії Марвел зібрав 169 мільйонів доларів! З цієї суми 8,4 мільйона доларів екранізація зібрала в Південній Кореї, 7 мільйонів доларів - в Австралії, 6 мільйонів доларів - у Франції. До речі, ще один рекорд в скарбничку кінокартини - в американському прокаті він був показаний на 4662 екранах;
  • Ще одним видатним досягненням для цього фільму є те, що він дуже швидко зібрав 100 мільйонів доларів в домашньому прокаті. Йому вдалося заробити таку суму всього за 17 годин, тоді як попередній лідер - "Зоряні війни: Епізод 7 - Пробудження Сили" заробили її за 21 годину в американському прокаті. Також четверті "Месники" принесли 60 мільйонів доларів в ніч перед виходом в прокат;
  • Відзначимо, що ще тиждень тому експерти ринку вельми обережно говорили про можливості зборів в один мільярд доларів. Такі висловлювання викликалися великим хронометражем, відсутністю вихідних в Китаї і т. Д. Не дивлячись на це, до завершення прем'єрних вихідних збори досягли 1,2 мільярда доларів! Попередній рекорд, встановлений "Месниками 3" був побитий майже в 2 рази. У домашньому прокаті кінокартини заробила 350 мільйонів доларів (прогнозувалося, що дана сума буде на 50 мільйонів доларів менше). А ще 859 мільйонів принесли шанувальники Марвел вже з усього світу.

Цікаво, що прем'єра допомогла зібрати в свою касу ще кілька мільйонів доларів своїй "спорідненої" кінокартині - "Капітан Марвел", яка заробила 1,1 мільярда доларів.

цікаво: Капітан Марвел не провалився в прокаті.

  • Найбільше за перші вихідні "Месники" зібрали в Китаї -330,5 мільйонів доларів.Завдяки такому старту 4-их "Месників", загальні збори кіностудії Марвел склали 20 мільярдів доларів;
  • Незважаючи на російський перенесення дати виходу на 29 квітня, прем'єру відвідали близько 1,7 мільйона чоловік, які принесли фільму 440 мільйонів рублів. На даний момент збори російському прокаті перевищили один мільярд рублів;
  • Шанувальникам і фанатом одного разу було мало, щоб насолодитися довгоочікуваним фільмом, тому прем'єру в кінотеатрах вони відвідували кілька разів - у проекту вже на 85% більше повторних переглядів, ніж у "Месників 3".

Дивлячись на такі збори, очевидним стає питання - чи обжене кінокартина "Аватара", який став найкасовішим фільмом всіх часів і народів? Скільки ж зібрали "Месники 4: Фінал" на даний момент? А цифра ця, виявляється, вже перевалила за 2 мільярди і вже підбирається до рекорду "Аватара" (2,7 мільярда)

Таким чином, касові збори фільму "Месники 4: Фінал", онлайн в хорошій якості який глядач зможе подивитися через 2-3 місяці, складають 2,188 мільярда доларів. Такий інтерес до фільму викликаний хорошим сюжетом, відмінною грою акторів, неймовірною графікою і красивими спецефектами - цілих 22 фільми Марвел несли нам дивовижні історії, об'єднані в одному фільмі, чи не це заявка на премію "Оскар", яку, до речі, творці вже відправили на перегляд для членів Американської Кіноакадемії?

Loading...