Велеслав' (2020)

Справжньою загадкою 2020 року стане фільм "Велеслав'" з відомими датою виходу, акторами і давно з'явилися трейлером. Чи варто випускати кінопроекти, які призначені для вузького кола глядачів? Але хто знає, що саме сподобається: іноді фільми, в яких закладено глибокий зміст, стають дуже затребуваними. Чи зможе така неоднозначна кінокартина, як "Велеслав'", зачепити найтонші струни душі російського глядача?

16+

Росія

Жанр: драма, бойовик, пригодницький, кримінальний

режисер: Велеслав Устинов

прем'єра: 2020 рік

В ролях: Велеслав Устинов, Юлія Чайка, Євген Бочкарьов, Олег Захаров, Микола Кондранін, Анна Корнєва та інші.

Історія юнаки, все життя прожив за своїми принципами і засадам. Але коли справа стосується любові, принципи доводиться міняти ...

Сюжет

Дії починаються з історії двох коханих, які проживають в невеликому селі. Головний герой Велеслав - молодий хлопець, вихований в старій вірі і ніколи не залишав рідне село. Такий спосіб життя йому до вподоби: зручна домотканого одяг, повна гармонія з природою і усвідомлення того, як необхідно жити далі - все це робить його безтурботним людиною, люблячим проводити час в оточенні природи. Його кохана Анна виховувалася в родині християнин, який були категорично проти такого союзу. Однак такий збіг обставин не завадило парі бути разом.

Одного разу настає день, коли Велеслава забирають в армію. Тут йому довелося навчитися іншому житті: сувора дисципліна і великі труднощі змусили юнака з окремою стороною людського існування. Повернувшись, хлопець виявляє, що кохана не дочекалася його і поїхала жити в місто. Що ж змусило її так вчинити? Щоб знайти відповідь на це питання, Велеслав відправляється на пошуки Анни. Юнак і не уявляв, що таке подорож змусить переглянути його життєві принципи ...

Режисер і зйомки

Процес написання сценарію був довгим - він почався ще в 2013 році. Режисер, сценарист і продюсер фільму Велеслав Устинов (відомий своїми короткометражними роботами, за які отримав кілька призів) відзначає, що, незважаючи на такий довгий термін, сюжет з кожним разом здобував потрібний вектор розвитку і глибину. Устинов пообіцяв глядачам масштабне занурення у фільм.

Велеслав Устинов

В даний момент виробництво знаходиться в самому розпалі, над яким працюють фахівці в різних областях. Комп'ютерна графіка дозволить створити ідеальне зображення, яке вразить глядача до глибини душі. У процесі створення сценарію були використані різні історичні джерела.

Акторський склад

На сьогоднішній день відомі кілька акторів, які зіграють головні ролі у фільмі:

  • Велеслав Устинов ( "Примарна історія", "Ланцюгова реакція", "Ціна гри", "Рибалка", "Диво-дитина");
  • Юлія Чайка;
  • Євген Бочкарьов ( "Встигни сказати", "Крокуючи по канату", "Простіше, ніж здається", "Жебрак", "Нелюбов");
  • Олег Захаров ( "Встигни сказати", "Крокуючи по канату", "Скотч", "Жебрак", "вакантних життя шеф-кухаря");
  • Микола Кондранін ( "Окраїна");
  • Анна Корнєва.

Цікаві факти

А чи знаєте ви, що:

  • Раніше режисера фільму звали Микола, але після обряду ім'янаречення він став Велеслава. Саме це ім'я він і вирішив використовувати для назви своєї кінокартини;
  • У фільмі також будуть використовуватися і сцени Засічна бою, одного з бойових технік слов'яно-горіцкой боротьби наших предків.

Трейлер фільму "Велеслав'" з датою виходу в 2019 році, актори якого відомі, покаже глядачеві зовсім інше бачення світу. Режисер Велеслав Устинов обіцяє познайомити нас з дивовижною історією старовіра, що бореться за свою любов.

Loading...