Чому в битві за Вінтерфелл була така темна картинка

29 квітня 2019 року на екрани вийшов новий епізод серіалу "Гра престолів", який розчарував деяких шанувальників через жахливий світла, темного екрана і невиразною картинки. Багатьом фанатам такий розклад не сподобався, і вони розкритикували серію через те, що не могли повною мірою насолодитися переглядом. Особливо проблематично було включити серію днем, адже всюди заважали відблиски.

Так чому ж в 3 серії 8 сезону "Ігри престолів" темна картинка? - Виявляється, вся справа в поганому інтернеті. Але про все по порядку.

Епізод "Довга ніч" відбив жорстоку битву за Вінтерфелл вночі серед вогню, снігу і диму, в ході якої були показані битви і смерті деяких персонажів. Також героям все-таки вдалося перемогти одного з головних лиходіїв - Короля Ночі. Але після виходу 3-ої серії коментарі соціальних мереж наповнилися гнівними відгуками фанатів, які нарікали на погане зображення:

  • складно було розрізняти персонажів від білих ходоків;
  • а також спостерігати за сценами бою;
  • багато глядачів повністю вимикали світло, але все одно нічого не могли розглянути;
  • а деякі висловлювали подяку персонажу Меліссандре, яка за допомогою магії змогла розпалити вогонь, який вніс трохи світлих відтінків в картинку;
  • дракони також послужили «додатковим освітленням».

Справа в тому, що, згідно з задумом творців, зображення мало показати глядачам безвихідь і безумство склалася жорстокої сутички.

Оператор "Ігри престолів" Фабіан Вагнер заявив, що "епізод не був занадто темним". Насправді, було здійснено істотну втрата якості на етапі компресії оригінального відеоряду. Також проблеми з зображенням могли виникнути через недостатньо широкого інтернет-каналу. Оператор порадив дивитися епізод в темних місцях і не вдаватися для цього до телефонів.

Fabian Wagner

Саме з цих причин масштабна битва за Вінтерфелл, показана в 3-ої серії 8-го сезону "Ігри престолів" виявилася з чомусь темної картинкою, і, дійсно, шанувальникам краще подивитися її ще раз в досить темному місці, щоб розглянути важливі моменти.